Отмотала своё• 08 августа 2022
а ви скупляєте дітей до школи?
чи думаєте, пронесе і не підуть?
Майстерня домашнього текстилю• 08 августа 2022
Ответ дляДолькиКабана
От. Скажете що сохне довго, хай охайніше носить. Чи вона ще не альо?) Зовсім Манюня в смислі?
10 років, є мальчік, який їй нравиться, то всьо понятно, мама мовчки стірає
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Вибачте, вона всирається від кохання?
Я не в обіду, якщо що)

ПП-шница• 08 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Осісьо надо говорить ,кіко можна
Не добивайте, я ще з-під стола не вилізла після осьоєчок.

ДлинноНожка• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
У п´ять, но один не продається, 4 виставила на олх)))
Ага, п´ятий мабуть вже працює?
Ответ дляДолькиКабана
Вибачте, вона всирається від кохання?
Я не в обіду, якщо що)

Нє, питаєцця понравиться, а мальчіку 12 років, він на малолєток не дивиться.
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
Осісьо надо говорить ,кіко можна
Осісьо чула часто від тітки теж)) але її осьо тоєчки було для мене шедевром. Я колись приїхала та в школі це сказала біля дошки, вчителька аж щелепою стіл ударила))))
ЦыбаФу• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Тююю, если надоело стирать, скажите что тот мальчик плохой. Ну, что там ей не нравится в других детях, придумайте в том направлении.
Советчицы тоже плачут• 08 августа 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Нічого не купую, 5й клас, куплю зошитів і все
почку готовте, бачили яка ціна на зошити?
Ответ дляДлинноНожка
Ага, п´ятий мабуть вже працює?
Та нє, там друге, кстаті, один вже ж працює, так, щас, бігом зніму з продажі, шо це я розкидуюсь кадрами)))
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
В атб є по 14 грн 38 листів, чи 36.
Мизимец• 08 августа 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
А які в 5 клас треба зошити, доречі? На скільки сторінок? Вже товсті?
ЦыбаФу• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
’Буренку свою не отдам никому, такая корова нужна самому!’(с)
Аноним ФЕЯ• 08 августа 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я очень извиняюсь этот подарочный конус для конфет в школу ?
Так , це для дитини подарунок, пакет у вигляді конуса з цукерками
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Пождіть, років 10, буде ягідка, і сама на нього не подивиться))
Ответ дляЦыбаФу
Да-да, вобше забула. В продажі ще троє остається, кому нада, пишіть в вайбер)) оптом дешевше.
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ви що, канєшна
Советчицы тоже плачут• 08 августа 2022
Ответ дляМизимец
24л клітинка і лінію, 36 декілька шт
товстий у 5кл тільки для праці заводять , він до кінця школи буде
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А картошку вибирати привчені?
Анонимарик• 08 августа 2022
Я вже двох придбала, ще кілька років тому. Цього року купувати не планую.
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Я місяць назад зайшла. 3 зошити в лінію 18 листків - 45 грн. Я уху їла.
Ответ дляДолькиКабана
Цих любовєй ми вже трохи пережили, два раза лічили розбите серце в дрєбезги шоколадкою на кухні, сльозами з соплями.
Педиатор_я• 08 августа 2022
Ответ дляПП-шница

Та той те, нашо ото воно нужно
ДлинноНожка• 08 августа 2022
Ответ дляДолькиКабана
А что это за конус?
Почему у нас до сих пор родкомы не собирают деньги на такое?

Не знаю, как у нас, а в Германии скоро на шторы будут собирать, учитывая количество украинских беженцев.
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ой класс
Я тоже своє розбите серце лікую шоколадкою на кухні (солодке дуже люблю), а воно не бере.
А що за шоколадка? Може я не ту їм просто?
Ответ дляФима Собак
А картошку вибирати привчені?
Да, золоті діти, огірки вибирають, горох збирають, квасолю полють, яблука ще збирають.
ПП-шница• 08 августа 2022
Ответ дляДлинноНожка
Після такого вони нас точно проклянуть.
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Як я прям в свекрухи на городі
Советчицы тоже плачут• 08 августа 2022
Ответ дляФима Собак
В атб є по 14 грн 38 листів, чи 36.
угу, а були по 6((
на 96л по від 28-30 грн і ще пошукати потрібно за таку ціну
ЦыбаФу• 08 августа 2022
Ответ дляПП-шница
Після такого вони нас точно проклянуть.
Не, шторы то фигня. Вот как пойдут сборы на пряники ко всем праздникам, тут их и подкосит)
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляДлинноНожка
А там же не собирают на все эти маразмы, да?