Отмотала своё• 08 августа 2022
а ви скупляєте дітей до школи?
чи думаєте, пронесе і не підуть?
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляНежная Лапка
А можно купить таких, которые уже на работу ходят, от той школы одни проблемы и расходы.
Ага Вы хитрая. Знаете сколько сраных пряников нужно купить у родкома чтоб дитё могло закончить школу и выйти на работу???
В танке• 08 августа 2022
Ответ дляСорока белобока
Та нє, в нас так не говорять
Говорить, я з Полтави.
Чого придрались до автора
Педиатор_я• 08 августа 2022
Ответ дляДолькиКабана
А что это за конус?
Почему у нас до сих пор родкомы не собирают деньги на такое?

Отсталый родком ваш
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляШвабристка
Ой, та везде в сёлах так говорят🙄
Ещё люблю ОСЬО, ТУДОЙ, ПРыВыВКА🤣🤣🤣🤣
Осьо тоєчки)) Це моя тітка з херсонської обл так каже. Осьоєчки ще)
ПП-шница• 08 августа 2022
До речі, раз така п´янка... Хтось може мені пояснити, чого у мене всі гребуть зошити в косу лінію? Все інше потроху як завжди, а цю косу як скажені? Я щось пропустила, і це раптом став дефіцит?
Бамбарбия! Кергуду.• 08 августа 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тут взагалі ніхто не готується так як у нас, білий верх темний низ. Я тільки купила для дітей подарунковий конус для цукерок і все. Початкова школа
Я очень извиняюсь этот подарочный конус для конфет в школу ?
Швидка Настя• 08 августа 2022
Я в шоці від того, що літо майже скінчилося, тому морально ще не готова до школи.
Элька-Карамелька• 08 августа 2022
Нічого не купляю нового.речі є,форми в школі немає.канцелярія з минулого року залишилась.якщо вийдуть в офлайн,можливо,куплю новий рюкзак і обкладинки на книжки
Майстерня домашнього текстилю• 08 августа 2022
Щас, уссусь, дівчата, а це знову росходи на порошок стіральний, воду, е/е і амортизацію пральної машини. Тут ше школа ця, в мене, хоч і ДО, але 4 школяра.
ПП-шница• 08 августа 2022
Ответ дляШвидка Настя
Та літо завжди закінчується зненацька, ех.
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Та хай в грязному ходять, скіко тої зими? Весною перед Пасхою постіраєте тай всьо.
Чи не проблема.
Ответ дляПП-шница
Як і зіма приходить щороку внєзапно)
Мизимец• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Та Ви вопше не економна. То дітей накупили, теперь не можете розпродати. Тепер це.
ПП-шница• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Як і зіма приходить щороку внєзапно)
Ага, особливо для комунальників.
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Шо ще за конус для цукерок? У нас в першому класі тільки зошити були і олівці.
Ответ дляДолькиКабана
Чи не проблема.
Ага, в мене мала по стонадцять разів за день перевдінеться. Я вже за..є...довбалась стірать.
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Блін, сміх сміхом, але скільки ж ті речі будуть сохнути цієї зими, якщо з опаленням така лажа буде
Я запасаюсь теплими речами собі і дитяті, декілька комплектів змінних, щоб воно сохло собі спокійно.
Без QR коду• 08 августа 2022
Ой, там, на точку, на базарі, жінки своїх діток продавали... У нас і так все є практично на два роки, я із запасливих.
ДлинноНожка• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Це з тими, що ви продавать зібрались четверо?
Бамбарбия! Кергуду.• 08 августа 2022
Ответ дляПП-шница
Мову будуть вчити і ти що вже не до школи ходять, всі
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
От. Скажете що сохне довго, хай охайніше носить. Чи вона ще не альо?) Зовсім Манюня в смислі?
ПП-шница• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А ви її навчіть перевдягатися як Карлсон. Шкарпетку з лівої ноги на праву ногу, і навпаки.
Ответ дляДолькиКабана
Я теж, давали гуманітарку в очередний раз для впо. Всі вибирають щось понаряднвше, а я вибрала флісові піжами, кофтини, пайти, пару фланелевих рубашок, нема дурних.
Ответ дляДлинноНожка
У п´ять, но один не продається, 4 виставила на олх)))
Бамбарбия! Кергуду.• 08 августа 2022
Ответ дляМизимец
Ой

ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Все правильно. Я і ті зими дуже мерзла. В мене багато домашнього теплого одягу.
Нежная Лапка• 08 августа 2022
Ответ дляФима Собак
Осісьо надо говорить ,кіко можна