Отмотала своё• 08 августа 2022

а ви скупляєте дітей до школи?

чи думаєте, пронесе і не підуть?
Майстерня домашнього текстилю• 08 августа 2022
Ответ дляДолькиКабана
Ой класс
Я тоже своє розбите серце лікую шоколадкою на кухні (солодке дуже люблю), а воно не бере.
А що за шоколадка? Може я не ту їм просто?
Ой, щас вспомню.... А, кокосова альпінела з атб за 11 грн.

ПП-шница• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да, золоті діти, огірки вибирають, горох збирають, квасолю полють, яблука ще збирають.
Я в дитинстві у бабусі теж все підряд на городі збирала, і горох, і огірки, і яблука... зразу собі в рот.
ДлинноНожка• 08 августа 2022
Ответ дляАнонимарик
Я вже двох придбала, ще кілька років тому. Цього року купувати не планую.
Ви умна. Кілька років тому дешевше було))
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляДлинноНожка
Не знаю, как у нас, а в Германии скоро на шторы будут собирать, учитывая количество украинских беженцев.
Напишу як у Іспанії. Ти відкриваєш свій рахунок для школи, туди переводиш кошти. Підписуєшь, що згоден, щоб школа списувпла на потреби дитини і класу кошти. Вчитель пише у вайбері, що з рахунку завтра буде списано 500 євро на підручники и 50 на потреби класу. Ніяких сборів, списали і все. І на штори теж.
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляПП-шница
Після такого вони нас точно проклянуть.
Нє, ну так да. Прийде якась бєженка, начне собирать під школою всьому класу на прянік і хризантему для вчительки.
Німці офігєють.
Ответ дляДолькиКабана
Як я прям в свекрухи на городі
Я сьогодні сказала, ще раз без мене підуть город топтати, ноги повідкручую і продаватиму конструктор лєго.

Старший коли пішов с сапою полоти, виполов назхєн всю петрушку.
ПП-шница• 08 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Не, шторы то фигня. Вот как пойдут сборы на пряники ко всем праздникам, тут их и подкосит)
Нє, ну нізя ж так зразу, ще перелякаються і виженуть з країни. Тре потроху привчати. В цьому році штори, в наступному на ДР вчительці, а тоді можна й пряники.

ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Тсю. Ото так недорого стоїть серце полікувать од любові?
Супер, дякую!
ЦыбаФу• 08 августа 2022
Ответ дляДолькиКабана
Німці офігєють.
Пусть знают, что без родкома то было неправильное обучение в школе
ДолькиКабана• 08 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Ой, добре що в нас адекватні мамки
Шкала Радости• 08 августа 2022
Ми шукаємо прапори на перемогу. Херсон. Серйозно.

ПС: от бачите які різні очікування в країні?
ПП-шница• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю

О-о-о-о, моя мала в 3 роки мені так ’допомогла’ з розсадою помідорів.
МаргаритаЛьвовна• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Та нє, там друге, кстаті, один вже ж працює, так, щас, бігом зніму з продажі, шо це я розкидуюсь кадрами)))
ахах))) напомнили:

Ой, стала я, подумала:
З кіньми треба возиться.
А з грошима треба носиться,
А мій милий чорнобривий
До роботи не лінивий –
Він для мене знадобиться.

Він насіє, наоре,
Не для когось – для мене.
Ти, мій милий-серденько,
Пожалію я тебе.
KINO_7• 08 августа 2022
Нет.
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В аренду не даєте?)) кормитиму, як своїх, ходитимуть в чистому, обіцяю)) Картошки насадили, як дурні. Я, мама, донька, та малий синок. А вибирати теж самім, бо всі чоловіки захищають нас. Я як вийду подивитись на картошку (поле), аж дурно.
Ответ дляФима Собак
Господі, заберіть хоч на недільку)))
Мизимец• 08 августа 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
24л клітинка і лінію, 36 декілька шт
товстий у 5кл тільки для праці заводять , він до кінця школи буде
Ага, дякую.
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Господі, заберіть хоч на недільку)))
Висилайте на Полтаву на головне відділення, там габаритні посилки приймають)))
Ответ дляФима Собак
Замьотано, я тепер, коли спати не йтимуть вчасно, буду казати, хто не засне, того завтра віднесу на пошту, відправлю тьоті, будете картоплю копать.

Мизимец• 08 августа 2022
Ответ дляФима Собак
А якщо на рахунку недостатньо коштів? В нас таких би пів класу було
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
ДлинноНожка• 08 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Да Отсталые какие-то. Не знают, что такое высокие отношения.
Добрая свекровь• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю

Нєєє, ну дівчата - я вже як той шарпей з кучОю зморшок!! Вже живіт болить
Ответ дляДлинноНожка
Дикуни, не знають, шо на кожне велике свято треба всьому учительському складу дарить цвєти і конверт. Варвари просто.
Фима Собак• 08 августа 2022
Ответ дляМизимец
Там підписуют документи в школу, то багато правил, ніхто ще ні разу не нарушав. Це в мене там рідня живе, багато цікавого розповідають. Як там це відбувається не знаю, але що списують самі, то факт.
ЦыбаФу• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я даже не представляю, как бездарно у них проходят выпускные классы, а ведь там столько увлекательных сборов денег.
ДлинноНожка• 08 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да. Мерседесів надєлали, автобанів понастроіли і думають, що ми їх злякаємось)
Ответ дляДлинноНожка
Ну, да, наївні
I_dyshka• 08 августа 2022
Нас в Харькове пронесло, освободили от половины школ за полгода, в следующие полгода еще с половиной справятся рашисты. поэтому одежда не нужна детям в нашей стране.
90x60x90• 08 августа 2022
Ответ дляГербария
Я з півдня, такого не чула)
Днепр ,скупляться говорят ,когда идут в магазин за продуктами