Сегодня так называемый глава временной администрации Запорожской области - Евгений Балицкий (установлен РФ) заявил, что подписал распоряжение о подготовке референдума о присоединении региона к России.
В свою очередь, мэр Мелитополя - Иван Федоров заявил, что россияне завезли в город около 700 человек массовки, потому что не смогли собрать людей среди местного населения, чтобы оформить "картинку" для СМИ окупантов
Ответ дляSovaNaSevere
обрубили. сразу же. у меня Киевстар был.
я телефон подсоединяла к компу и ловила типа как модем интернет - его хватало чтоб по комментам вк ориентироваться, что где происходит.
сижу в квартире - взрыв, вылетели стекла с балкона. света нет, интернета нет, оповещений нет, зеленский в инсте не пишет. на улицах много людей в форме, говорят что это местное ополчение, собрались, потому что Киев решил силой давить сопротивление на востоке.
хаос и паника.
сильно сообразишь тут?
хаос и паника.
сильно сообразишь тут?
Вспоминаю события, кажется взрывы были уже после референдума. Точно помню, что летом. Мы уехали в середине июля, тогда уже взрывы были и у нас рядом с Алчевском.
Я четко помню наклейки в маршрутках про референдум и листовки раздавали. Я была беременна и лежала на сохранении в роддоме и в моей палате лежала девушка, она была по типу координатором этих пророссийских митингов у нас в городе. Я с ней спорила постоянно. И помню истерию вконтакте и одноклассниках. Помню, что знакомые ходили на референдум по приколу галочки ставить. Мы с мужем крутили пальцем у виска, у меня уже тогда было понимание, что будет беда. Все эти по приколу которые разьехались в основном по рашке и вот вопрос, ну нравилась вам раша, ну ехали бы туда. Ненавижу этот русский мир
Ответ дляSovaNaSevere
да не говорю я не хотели. кто-то хотел и частью раши стать. но в основном все думали, что затея такая - автономная республика вроде Крыма, с укр. валютой и всем остальным.
но основная масса людей не хотели вообще никаких переворотов, нам нормально жилось в украинских Луганске и Донецке. сами собой бы тут точно никто не захотел бы сепарироваться внезапно.
Тогда раскачивался нарратив, что Донбасс кормит всю Украину и вот как отделится, то Киев и загнется. Я хорошо это помню, народ повёлся на крымский сценарий, но его тупо кинули. Эти флаги донецкая народная республика повсюду, нет, никакой речи о в составе Украины там не шлось
Ответ дляVlada-Maria
Тоді тим більше не повинні всіх прирівнювати до українських громадян і українських захисників лише через маріупольську прописку. І мене болить, там загинули хлопці, котрі з моїм сином були з 2014го на передовій, котрі фактично стали моїми дітьми((( а ще пам’ятаю хлопчину-танкіста на Луганщині, котрий поранений літом 2014го помирав практично в центрі села біля розбитого танка, а місцеві спокійно обходили його стороною.... отаке... Як показали події, важливий якраз розмір отого ’відсотка’ і відсотка тих, кому ’а какая разніца’. І поки оці відсотки не визнають свою помилку, ми будемо приречені на повторення подібного.
Ладно.... йду я спати, завтра підйом і 1100 км за кермом, але тішусь, бо везу для наших хлопців багато корисного
Хлопцям ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ передавайте! Вони зараз наші боги.
Ответ дляК@тен@
я так расстраиваюсь от человеческой тупости, не могу. Сама из Донецкой области (в оккупации сейчас город), муж из Луганской области (тоже в оккупации село), жили в Харькове. Когда вот эту херню начинают нести про референдумы и про то, что 8 лет назад какая-то шваль звала россию, мне просто прибить человека хочется, на ровне с гдевыбыливосемьлет
жертвы пропаганды что одни, что вторые
Було таке і не треба казати інше.
Пам´ятаю 2014, як вчора
Жили в нас сусіди з Макіївки.
І ось Майдан, я тоді не розуміла що то таке в повній мірі, але ось той сусід доказував мені як на росії жити легко, його навіть не могло переубідити співвідношення цін ( моя мама тоді була у Москві і ми порівнювали з нею ціни у магазині, зарплати, в них все було вище). І пам´ятаю як він радісно показував мені мітінг за рф там, на Донбасі і як чекав того руського миру, доречі його жінка теж його підтримувала
Пам´ятаю 2014, як вчора
Жили в нас сусіди з Макіївки.
Ответ дляstarcate
Там російських прапорів було більше. Вони на парашку хотіли.
Ответ дляolalesenko
Ну и что за область без областного центра? Или вы думаете Мелитополь или Бердянск сильно хотят быть российскими? Это ж не Крым который молился на Россию сколько я себя помню. И через год и через пять не станет очередным Мариуполем. Во-первых, там плотина. Разрушить ее значит затопить им самих себя - реки пока что в одном направлении текут. А во-вторых Днепрогэс, ленинское детище, святыня для россиян, не говоря уж о том что электроэнергией обеспечивает половину Украины.
Думаю Дніпрогес -це їх мета. В рубити її-це фактиччно нас знищити, просто це не так просто зробити, плюс може там Крим на неї зав’язаний.
Ответ дляzy-zy88
Було таке і не треба казати інше.
Пам´ятаю 2014, як вчора
Жили в нас сусіди з Макіївки.
Пам´ятаю 2014, як вчора
Жили в нас сусіди з Макіївки.
Вони самі не знають чого хотіли, чи в совок, чи в росію. Лиш би на парашу.
Там в срср в шахтарів були дуже високі зп, в 5-10 разів вищі ніж в інших регіонах України.
Тому в них асоціація Україна=погане життя. Параша=хороше життя.
Мене завжди дивувало при таких зп, в яких срачних умовах жили. Які ті містечка депресивні й обдерті були.
Тільки Донецьк кажуть був гарним.
І в 90-ті чула захоплені відгуки, а коли янукович туди влив бабла, тим більше став прогресивним, квітучим.
От цікаво, чому тепер в тамтешніх нема асоціації. Україна=мир, свобода, розвиток. Параша=смерть, війна, руїна.
Тільки Донецьк кажуть був гарним.
Ответ дляolalesenko
Да никого он не приказывал бить, он себе не враг. Даже наоборот - мямля оказался и трус. Да и вообще Майдан ничего стране кроме неприятностей не принёс. А насчёт диктаторских законов так почитайте лучше законопроект 4142. Клоун придумал? Или Янукович? Вот уж где демократия!
Найбільше проблем принесди ті, хто просив росію’ прийти і асвабадіть’. Коли б не ті люди- не було б зараз війни
Nature is a miracle• 09 августа 2022
Не все прочитала, може хто писав, але референдуми під час війни або будь-яких збройних конфліктів не законні. Ніякі. Навіть зомбовані це не повинні схавати.
Ответ дляApple1210
Вчора в іншій темі дві колаборантки рвали горлянки, що війна через те що ми не хотіли ордло надати статусу. І тому його до парашки не могли приєднати.
От яскравий приклад, ніякого статусу параші не треба, дозволу не питають.
Так могли і з ордло від початку зробити. Не захотіли, бо російським фашистам треба був цей нарив.
Благодарная Свинья• 09 августа 2022
Ответ дляolalesenko
Да никогда! Запорожье никогда не присоединится к России! Блин, мечтатели, там Хортицкий полк для чего? А железная рота? Чтобы Россию приветствовать? Да они им глотки зубами перегрызут!
Не делайте таких громких заявлений.
Идет война же, и для рашистов нужна картинка победоносного шествия орков, радостной встречи ’асвабадителей’ народом и стремление его поскорее присоединиться к ’могучей’ параше...
Не поняли этого только те, кто еще лет 10 ничего больше не поймёт про эту войну.
Благодарная Свинья• 09 августа 2022
Ответ дляolalesenko
Даже Запорожская АЭС, крупнейшая в Европе, не обеспечивает половину Украины )
А уж ДнепроГЭС - и подавно. Если сейчас запустить все работающие машины, то мощность их будет меньше мощности 1 блока ЗАЭС.
_Alina____• 09 августа 2022
Ответ дляSovaNaSevere
но вам-то скажут, что херсонцы собрали народное голосование и захотели стать республикой? или там россия все затеяла?
а на востоке? народ или россия? вы серьезно верите в ’народную власть’ на востоке?
я об истоках.
Поддержка населения была очень сильная тогда. И организовать референдум помогали местные жители, а не Россия, как тут многие считают. Изначально все хотели автономию при Украине, просто жить так, как до майдана. Без запрета русского языка, декоммунизации , западного курса страны и ´европейских ценностей´.
Ответ для_Alina____
Чому за український прапор ставили на коліна, забивали камінням, очі виколювали, якщо хотіли при Україні?
Ответ для_Alina____
Скільки можна брехати.
Хотіли в парашу, як Крим.
Хотіли російських зарплат, пенсій, іпотеки, материнського капіталу.
Але були настільки тупими, настільки сліпо довіряли параші, що навіть не читали, не вдумуватись за що голосуєте.
Що це розвод і ніхто в парашу вас не забере. А будете як гімно теліпатись, станете сірою зоною, раною, важелем впливу і шантажу на Україну.
При тому, що є досвід Придністров’я, Абхазії, але ж ви не такі, з вами мишебратья так вчинити не можуть.
Хотіли в парашу, як Крим.
_Alina____• 09 августа 2022
Ответ для vihola
Скільки можна брехати.
Хотіли в парашу, як Крим.
Ага,хорошо,вам же лучше знать чего хотели люди
Ответ для_Alina____
Брехати просто не треба.
Українські прапори здирали, топтали, вішали прапори республік і параші.
Але хотіли залишитись в Україні, не хотіли в парашу, ага.
В домайданній Україні був жовтою-блакитний прапор.
Ответ для_Alina____
Кто запрещал русский язык? Вы и про нациков наверное верите, да?
Биомасса....
Ответ для_Alina____
Цікаво, як ви планували жити при Україні «з западним курсом», маючи курс ордло на парашку.
Тобто, хочете сказати, що восімь лєт вас бамбілі за леніна і русскій язик?
При тому, що в Україні весь цей час більшість російською послуговувалась у побуті.
А ви такі, всрамся, та не здамся, хочемо леніна.
Знову брехня, або восімь лєт вас не бамбілі, або зовсім іншого вам хотілось.
Або взагалі ніхто не питав у вас чого хочете.
Наказала парашка повертатись в Україну на правах особливого статусу, щоб запхати нам кілька мільйонів зомбі з промитими рашапропагандою мізками, і терористів у владу з правом вето. От і заспівали, що завжди до України хотіли і не хотіли в парашку.
Ответ дляolalesenko
А может вообще не стоит быть «под кем-то»? Пора бы стать независимыми. И от России и от Америки.
У нас на жаль географічно це не реально, але я про Європу до чого тут Америка?
Раша/Америка , ви пишете як з рашасвіту , до чого тут американці якщо мова йде про керунок або раша або Європа?
Ответ дляSanechko
Була б.Тому що рот вони на Україну розкрили вже давно.І готувались вже давно,коли ме ще навіть не здогадувались.хіба Ви не почули головного,що їм потрібна вся Україна для того,щоб її знищити.Крим,південь,Київ їм потрібний був вже давно.І Україну ніхто не питав при любих роскладав.Кликав би їх хто,чи ні вони б все одно прийшли.Невже це не зрозуміло.
Ответ дляApple1210
А катування,а розстріл цивільних,а мінуівання атомних станцій дозволено?З ким і про які звкони там говорили?З маніяками і вбивцями про карний кодекс?
Ответ дляebbi
Не полізли б вони до нас, коли б знали, що їх ніхто тут не чекає. А так і зараз вистачає запроданців, які радіють росіянам; а в війні звинувачують- НАТО та бандерівців.
Єдності немає в українців- от і маємо біду та війну
Ответ дляSanechko
Ну ладно б вони про південь так думали.Ви дійсно думаєте,що вони на Київ поперли,бо думали ,що Київ їх чекає?Тоді вони ще дурніші,ніж я думала.Нехай ждуни,хто руський мир чекає сьогодні уважно кримські відео переглялають,як потрібно валізи пакувати і на рашку валити.А багатьом це світить
Ответ дляebbi
Вони поперли на Київ, щоб захопити владу. Та асвабадіти Україну від нациків.
Наші ж проросійські українці їм такі плачевні історії розповідали, що і я б повірила