Большой секретик• 10 августа 2022

Навіщо ви робите гель-лак, коли можна ось так

Це все фотки з відгуків на мейкапі на один і той самий лак (Maxi Color French Manicure). Я в захваті від вигляду нігтів. Якби всі жінки ходили з такою довжиною та кольором нігтів, була б естетична насолода для моїх очей))
Кашка-маняшка• 10 августа 2022
Ответ дляБольшой секретик
Та ясно. Але ж так по-європейськи вишукано
Ой, не сішіть. В Європі не вміють манікюр нормально робити, от там і ходять з натуральними. Та й ціни там ого-го на манік

Пенять на зеркало• 10 августа 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Обязательно по европейски
скорее всего автор в Европе не была, иначе бы она понимала, что там далеко не все и везде вышукано)))
olgabaluta• 10 августа 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так і роблю.
Класс 🙌, идеально 😍
Молчунья• 10 августа 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Отакое, да)
Отодвинуть кутикулу и будет норм
успокойте_Меня• 10 августа 2022
Особенно когда этот обычный лак начинает облезать, а многие так и продолжают ходить. Для меня обычный лак это очень не удобно - может облезть в любой момент, спиртом аккуратно пользоваться, к горячему не притронься, сиди жди кода подсохнет, а потом всё-равно заденешь. Ну его...
Я покрываю гель лаком сама, аккуратно, длина как у автора на фото. Хожу 2 недели и не парюсь. На ногах месяц.
Лика-прилипка• 10 августа 2022
Плюс.
vihola• 10 августа 2022
Я не можу сама собі почистити, гарно, рівно підпилити і нафарбувати. До того ж мої нігті все життя тонкі, ламкі і шаруються.
Меня прет))• 10 августа 2022
И прическу под бобрик и брови под одну линейку! Потому что казарма- это красиво! (Сарказм)
Джавеліна• 10 августа 2022
Ответ дляБольшой секретик
Та щабемьали всі зі своєю Європою, вже навіть нігті туди приплели… Якщо що, то манікюр такий мені подобається, я такий роблю, але гель-лаком. А от від економної Європи вде тошнить)

Директор Пляжа• 10 августа 2022
Ответ дляБольшой секретик
Ви по-європейськи звільніть нас від своїх вподобань) це не цікаво
Фима Собак• 10 августа 2022
Я для себе вiдкрила турецьку марку golden rose.
За 1,3 € я за кордоном мiсяць користуюся баночкою, одне покриття на 3-4 днi.
Абсолютно не гiрше шеллаку на вигляд нiгтi.
ЭкстрасенсиХаЯ• 10 августа 2022
Чому всі жінки мають ходити так, як подобається вам
vihola• 10 августа 2022
Якби ви, автор, рекламували тут якусь фігню що занурив руку в скляночку, а витягнув, як на фото.
І щоб ціна була три копійки.
То я б подякувала, а так…
Стопудова• 10 августа 2022
Ответ для_MadonnA_
Красота . У меня тоже без геля ламаются до мяса
Дякую )
Дама с заначкой• 10 августа 2022
Ответ дляБольшой секретик
На всіх фотках колір 5. Його зараз немає в наявності
https://makeup.com.ua/ua/product/365157/#%2Foption...
В мене є цей лак. якість погана, злазить на 2-й день. Такого відтінку можна знайти лак набагато кращої якості.
Чай не пью, только кофе• 10 августа 2022
А я не понимаю, зачем вообще ногти покрывать чем-то. Уже 15 лет ни разу как не покрыла и как-то особо не пострадала
Кракадэ• 10 августа 2022
Ответ дляБольшой секретик
А з моїх нігтів і гель-лак через тиждень відслоюється біля лунки
Меняйте мастера.
Налетчица Муся• 10 августа 2022
Ответ дляVA 11
Есть хороший лак лечебный. Ногти твердые становятся.
Какой?
Вишнёвая Леди• 10 августа 2022
На фото у дівчини красиві довги пальці та форма нігтів, можна і без гель-лаку.
А що робити тим , у кого пальці короткі?
Я ще й трохи нарощувала першу довжину, щоб хоч якось візуально подовжити пальці.
В квітні поки зняла нарощені ногті, ходжу так. Вирішила, що краще до косметолога за ці гроші схожу. На все не вистачає, зарплату урізали.

Вишнёвая Леди• 10 августа 2022
А от педикюр та накрашені нігті влітку— то святе🤣
Кракадэ• 10 августа 2022
Ответ дляМисисПропер
везет...
мне на 5 дней хватает, уже через неделю снимать надо - сильно отрастает, а через 10 дней уже и слущивается от воды. Как вы ходите по 3 недели - ну точно принцессы
У меня ногти тонкие и мягкие. Толковый мастер+ качественные материалы и спокойно хожу 3 недели. ПММ и домработницы нет))
Вишнёвая Леди• 10 августа 2022
Фото не прикріпилось
Новопоштинская• 10 августа 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Два мытья посуды и все. У меня нет желания перекрывать по 3 раза в неделю. С гель лаком можно три недели не вспоминать и всегда руки в порядке, посуда, мытье головы, бассейн
как вы ходите по три недели с гель-лаком, если уже через две он отрастает так что смотреть невозможно?
Ермолайчик• 10 августа 2022
Ответ дляБольшой секретик
Тобто нюдовий колір манікюру не вишукано? Для мене те, що на ваших фото - це нігті-школярки.
Кракадэ• 10 августа 2022
Ответ дляДа Щас же
У мене майже так. Іноді буває темна вишня.
Взагалі за 43 роки на манікюрі була два рази. Один раз просто гігієнічний (там я зрозуміла що сама собі роблю краще), другий раз зробила гель (зняла через тиждень, не могла носити те товсте уродство
У вас красивая пластина. Зачем вам гель? А мастер попался рукожоп, который сделал из когтей кабачки. И тот, который гигиенический маникюр делал, тоже рукожоп.
VA 11• 10 августа 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Какой?
Этот. Он реально работает. Мне подружка посоветовала. На ногтях молочный. И носится неделю спокойно. И посуду мою и убираю без перчаток.
Воленс-неволенс• 10 августа 2022
Красиво очень! Тоже с таким хожу
НЛОша• 10 августа 2022
Ответ дляБольшой секретик
Можна і з целюлітом та складками?))
Такі ногті від природи, як на фото у одиниць. Вони за звичай так і роблять. У більшості форма нігтя далека від ідеалу. В моне ще і ккрихкі(
ДелайКак_Я• 10 августа 2022
Ответ дляЧебуратор
Гарно.
Але чому я маю дбати про насолоду ваших очей?)))
Гарно!
Налетчица Муся• 10 августа 2022
Ответ дляVA 11
Спасибо! Попробую)