Леди_на_драндулете• 10 августа 2022
Сон та його трактування
Дівчата,хто розбирається в снах.
Сьогодні наснилося,що я наче в церкві і маю в руках великі свічки. Вони мають гарний великий білий фітель. Але тут я бачу,що священик на стіл поклав свої дві свічки,які сплетені між собою. Я беру їх і не знаю нащо, беру його свічки і йду їх запалювати. Коли я їх запалила,вони випали у мене з рук на підлогу. Свічки лежать на підлозі і продовжують горіти,а я стою і дивлюсь на них.
Дівчата,що це може значити?
Леди_на_драндулете
• 10 августа 2022
Дякую. Я переживала,що сон поганий. А те що я їх впустила,а вони продовжують горіти?