Здравствуйте, читала про петицию, предложение присвоить детям статус дети войны , и пожизненно выплачивать финансовую помощь. Не нашла информацию, подписали её или нет.
Ответ дляЛеонка25
Так, виплачувала, поки бабуся моя була жива
До речі, ці репарації остарбайтерам платили не просто так, з пальця висмоктавши. Цьому було чітке обґрунтування.
Німці за часи війни платили остарбайтерам значно меншу зарплату, ніж робітникам-німцям. І ці компенсації це по суті різниця між нормою оплати місцевого німця і зп остарбайтера. Людям просто чесно доплатили за їх роботу.
Саме тому ніяких репарацій просто ’дітям війни’ бути не може. Всі репарації мають чітке економічне обгрунтування.
Ageeva1992• 11 августа 2022
У моего ребёнка этот статус с 2016 г. Только в садике бесплатное питание было, сейчас в школе поатно