У ВР знов почали штовхати старий законопроект 7271 нардепа від "слуг", Федіра Веніславського. Я не знаю з якого переляку з´явилося оце у Верховній Раді, але я знаю, що це лайно почали активно штовхати, щоб прийняти, як закон. Це хто знов на Печерських пагорбах так злякався і хоче військовим роти позакривати? Чи це хтось хоче, щоб в нас стало як у Росії? Взагалі, це що за дурість така - заборонити казати правду війсковим, під прикриттям заборони військовим критикувати дії керівництва країни? Хто ці люди, які є авторитетами у суспільстві яких взагалі не можна критикувати?
Може Микола Мітбол Тищенко той авторитет? І тоді жоден війсковий слова не зможе сказати про те, що Микола поїхав у Париж або Нью-Йорк щоб вигуляти там дружину. Бо це ж критика. Хоча і правдива. І про Саню Трухіна неможна нічого казати. Бо не важливо, що він потрап в у ДТП у стані алкогольного сп´яніння та намагався дати хабаря патрульному поліцейському щоб той його відпустив у ліс. Чому не можна? Тому що він влада. Трухіну можна пропонувати хабаря та протягувати правку щоб гроші з війскових кинули на ремонт доріг, але критикувати його за це не можна. І про Юрченка треба мовчати. Бо те, що йому НАБУ вручило підозру у корупції, а потім він потрапив у ДТП у стані наркотичного сп´яніння - це фігня. Він влада. А вся влада в Україні від Бога, мабуть. Тож, мабуть, божественне не критикують. І Єрмака мабуть військовим не можна критикувати. Хоча він і просто завхоз, але він Головний Завхоз Країни. І це ого-го та ай-яй-яй! Критикувати за факапи його не можна. Ні в якому разі. Але тільки після того, як цей законопроект стане законом. Дуже цікаво, що його співавтором є одна з найгеніальніших нардепок цього скликання Мар´яна Безугла. Та сама, що пропонувала розстрілювати солдат без суда, слідства і наслідків.
Б.Береза
Anita123-13ef• 11 августа 2022
Ответ дляРеверанс
Мене дивує, що жоден депутат, ще не подав законопроект, щоб страчували за будь-яку корупцію під час війни будь-якого високопосадовця. Дива та й годі. А чого ж не пропонують? Не знаєте? І я теж не здогадуюсь. Але є законопроект, що має на меті заборонити “висловлювання, погляди та думки стосовно діяльності вищого військово-політичного керівництва Держави”. Їм факапити можна, а нам про це треба мовчати. Будь ласка, не переплутайте.
І на останок, я приведу думку екперта з експертної ради Центру громадянських свобод, Володимира Яворського, про те, що обмеження, що стосуються заборони поширення інформації про військову службу, зокрема про місце розташування та переміщення військової техніки й підрозділів ЗСУ та іншої військової інформації, загалом зрозумілі. Проте вже існує загальна заборона таких дій, передбачена Кримінальним кодексом. Так, встановлено відповідальність за розголошення державної таємниці (ст. 328 ККУ) та службової інформації (ст. 330 ККУ), а також існує спеціалізована ст. 114-2 ККУ, яка забороняє всім, не тільки військовослужбовцям, поширювати інформацію щодо спрямування й переміщення Збройних сил України, уточнив він.
То створіть, ми підпишем
Ответ дляAnna-Elina
от тому і виїздять люди.... бо можна перемогти на фронті, а от цих.....
Плюс мільйон. Можна тримати зовнішній фронт від орди, але якщо потрібно воювати за гідність, справедливість, свободу та елементарні людські цінності ще й «в тилу», то «Болівар не винесе двох».
Алена Василенко• 11 августа 2022
Ответ дляmaria40
Удалено администрацией...
Лучше чем под рашкой! В окупации уже районы пожили, знаем что такое рашка
Ответ дляSvetrise
пока они дружно «жрут» нас
ценами сумасшедшими, беззаконием возведённым в ранг законов, которыми можно держать стадо в стойле.
как они себя сожрут, если повязаны коррупцией, воровством кормушки, раздачей и продажей должностей..? и это начало, дальше будет продажа всего что осталось у нас в стране. первая фаза вроде как называется приватизация.
Боюсь, что такими темпами в итоге дело дойдет и до людей…
Алена Василенко• 11 августа 2022
Створіть петицію, про підняття зп в ВР, про коррупцію і про що хочите, ми підпишим, повірте
Алена Василенко• 11 августа 2022
Ответ дляmaria40
Удалено администрацией...
Конечно могло не быть. Сдать всю Украину рашке и не было бы войны.
Жили бы в окупации и молчали
Завтра суд над Юле Кузьменко,Рифом и Яной.
Дело так и не закрыли.
Завтра вперше з 24 лютого судове засідання по «справі Шеремета».
Ні, підтримку не скликаємо, зараз в усіх нас є більш важливі справи.
Просто…
Чомусь весь день думаю про тих, кому вже ніколи не помашеш радісно рукою під судом, не обіймеш, з ким вже не посміємося разом «знов на том же місці зустрічаємося»… перебираю обличчя в пам‘яті - і не вірю, не вірю…
Бережить себе будь ласка.
А по нам - звісно, ніхто з нас нікуди не втік. Жахливі події останніх місяців повернули нас в наш звичайний стан - військові і лікар-волонтер, ми знов ті, хто ми є насправді, хоч і під товщею того бруду і брехні, яку вилив на нас Аваков&Ко. Я захищаю здоров‘я дітей, а Андрій та Яна - всіх нас.
З хорошого - нарешті ми втрьох побачимося. Разом з адвокатами, які також захищають нашу Україну.
Дело так и не закрыли.
Просто…
Бережить себе будь ласка.
Eleno4ka_83• 12 августа 2022
Ответ дляФантуля
Дякую за Вам, якраз прийшла на форум, таку ж тему запустити ) вам вже розказали , що під час війни , божественного нельзя критикувать?))
Тут такое даже шепотом нельзя говорить
Ответ дляTATATA1973
ТО може будете розрізняти. Наберіть в ФБ Береза, Парасюк.... Будете здивовані.
До речі, всі ці фейки щодо Берези та жіночого монастиря, що роздули та підхопили деякі наші представники мудрого наріду заради його дискредетації, рашисти із задоволенням надрукували навіть у своїй вікіпедії. Ось так.
из комментов
Sofiya Fedyna фабрикують нову справу на Генерала Марченка.
СБУ поїхали арештовувати його за оприлюднення стратегічно важливої інформації, бо він сказав в інтерв´ю, що будемо звільняти Херсонську обл.
В чому таємниця?.
А в тому, що в тому зерновому договорі, який підписав єрмак в Стамбулі таємно від нас є пункт, що не будемо звільняти Південь на час вивезення зерна, так його возитимуть мінімум півроку...
От і отримав від кремля завдання звільнити Генерала, бо він їм заважає...
В чому таємниця?.
Eleno4ka_83• 12 августа 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Не Марченко, а интервью другого генерала для НВ
Слава богу, что не Марченко
я уже запереживала.
Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Чоловік каже, що на передовій настрій після перемоги свернути на Київ, поганою метою повимітати всю ту жирну і нахабну владу к єб..ням.
І це було б чудовим і логічним завершенням цієї війни.
Ответ дляРеверанс
из комментов
В чому таємниця?.
Кошмар какой
Это уже просто беспредел
Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляА.настасия
Мне кажется нормальной власти у нас не будет никогда((
це від нас залежить
А.настасия• 12 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
це від нас залежить
К сожалению нет( вы посмотрите как они себя отгораживают, к ним же не подступиться нельзя ни с какой стороны. Они ж недоторканни. И поэтому ничего не боятся. Законы действуют против обычного Васи-Пети, а этих попробуй тронь( это очень бесит, прям до жути((
И выбирать то не из кого(
Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляА.настасия
И выбирать то не из кого(
Ну ось тому і обираємо таких, бо самі йти і щось чесно робити ніхто не хоче)
А.настасия• 12 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
А что честно делать? Вот как это побороть?
Coffee is Love• 12 августа 2022
Ответ дляА.настасия
Ну ось я про сее думаю - може взяти і піти? А потім розумію що доведеться з однієї сторони виримувати вічні скарги народу, як оце ми ниємо наразі, з іншої - погрози олігархів та сильних світу цього.
І все це - за пару тисяч УО на місяць чесної зарплатні.
Так я у бізнесі більше заробляю без такого анамнезу, навіщо воно мені потрібно таке щастя?
А.настасия• 12 августа 2022
Ответ дляCoffee is Love
Ну, то есть и выходит, что побороть нельзя. Попробуйте тех акул от кормушки разогнать. Я не представляю какой человек должен быть у власти, что бы с этим разобраться. Там же у каждого олигарха своя мини армия
Ответ дляА.настасия
Залужный
За которым все ВСУ стоят
Они его поэтому так и боятся и при возможности гасят
За которым все ВСУ стоят