Первая леди колхоза• Изменено 13 августа 2022
Ендокринолог в Києві
Дівчатка, Підскажіть будь-ласка кого з лікарів ендокринологів можете порадити в Києві? Буду вдячна за контакти чи посилання. Дякую.
Первая леди колхоза
• 13 августа 2022
Ответ дляПопижёновна
Горобейко Максим
Дякую. А де він працює, приймає?
Попижёновна• 13 августа 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Дякую. А де він працює, приймає?
Зараз у клініці Ланцет. Дорогувато, але спец чудовий.
Первая леди колхоза
• 13 августа 2022
Ответ дляПопижёновна
А скільки коштує прийом?
Жертва интернета• 13 августа 2022
я в Медбуд сходила к эндокринологу,заплатила 600 грн-прием длился 10 мин,ни о чем абсолютно..не советую(она там одна).
Попижёновна• 13 августа 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
А скільки коштує прийом?
Уточнювати треба, там акції часто
Первая леди колхоза
• 13 августа 2022
Ответ дляПопижёновна
Уточнювати треба, там акції часто
Дякую
Первая леди колхоза
• 13 августа 2022
Ответ дляInna_A
Луценко Лариса Андреевна, центр эндокринологии на пушкинской
Дякую, це дитячий.
Первая леди колхоза
• 13 августа 2022
Ответ дляInna_A
Дорослий також. Я у неї лікувалась, знайомі. В понеділок знову йду, знову кіста(
Підскажіть будь-ласка, у вас саме кіста, робили пункцію? В чому полягає лікування та які зміни в гормонах?
Не буду• 13 августа 2022
Автор, могу посоветовать хирурга эндокринолога, это если узлы и нужна пункция, а если другой вопрос - то не посоветую.
Первая леди колхоза
• 13 августа 2022
Ответ дляInna_A
Вузол
Що пункція показала? Вузол один?