Зілля до весілля• 13 августа 2022
Це мене так "злив" хлопець? Інтернет знайомство.
Не хлопець, чоловік - 34 роки. Десь за тиждень домовились зустрітися у суботу (перша зустріч), тобто сьогодні, у другій половині дня. Домовились погуляти в Києві. Пише мені сьогодні, мовляв у них сьогодні (живе у Вишневому) дощ сильний, давай перенесемо зустріч. Я написала - ок.
Але розумію, що дощ був, та припинився, і зараз чудова сонячна погода - як раз для прогулянки.
Звісно, він мені вже не писав, бо вже відмінив зустріч.
Як ви це бачите зі сторони? Правда ж можна було домовитись зустрітися, коли дощ вщухне? І написав "перенести", а на коли - не написав. Неприємно.
ТочноБудет• 13 августа 2022
Значит,есть дела важнее. Или другая есть.
А вот когда будет скучно и не будет с кем проводить время,то опять напишет
ТочноБудет• 13 августа 2022
Потому что мужчину дождь не испугает. Если он реально хочет встречи
Алина-1240• 13 августа 2022
Ответ дляТочноБудет
Да и в дождь можно посидеть где то,в заведениях дождь же не капает
ТочноБудет• 13 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Конечно.
Может ещё жлоб
Хотел чисто на улице походить
Может ещё жлоб
Хотел чисто на улице походить
Зілля до весілля
• 13 августа 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Забейте.
Просто він мене ’атакував’ три тижні, ніяк не могли зустрітися, то він зайнятий, то я деякий час за містом була. А тепер є можливість зустрітися, погода чудова, а тут тупа відмазка із дощем.
Алина-1240• 13 августа 2022
Ответ дляТочноБудет
Конечно.
Может ещё жлоб
Хотел чисто на улице походить
Может ещё жлоб
Хотел чисто на улице походить
34 года..по улице ходить...кхм,странно
Сижуревувшоке• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Есть категория болтунов: сливаются, как только требуется какое-то действие.
Бабулька• 13 августа 2022
Неужели на фоне всего что сейчас происходит,нужно обращать внимание на такую фигню? То був не ваш хлопець!Свого ще знайдете!
мимАпроходила• 13 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
34 года..по улице ходить...кхм,странно
А 42 года по улице ходить и на лавочке с идеть,был у меня такой печальный опыт( жлоб конкретный
Зілля до весілля
• 13 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
У вишневому точно дощ скінчився?
В Києві дощу немає. Сонце, гарна погода.
90x60x90• 13 августа 2022
Ответ дляСижуревувшоке
💯
Чупа-чупс• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
А у вишневому?
90x60x90• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Да, красота сейчас
Зілля до весілля
• 13 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
А у вишневому?
Ми домовились погуляти в Києві. Хіба проблема взяти зонт і поїхати, а перед тим запитати, чи є в Києві дощ? Я в Києві живу.
Кто крайний?• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Нашел кого то другого
Точнее, другую
Пушка заряжённая• 13 августа 2022
Очень странная реакция автора...
А ничего, что у человека могут и другие дела. Отменив встречу скорее всего он сразу распланировал свой день.
Если полноценная рабочая неделя то на выходных всегда есть много дел по дому, те же покупки.
Фрося_Бурлакова• 13 августа 2022
В мене був один якого я запросила на обід до себе додому, десь 5 зустріч була і реально планувався лише обід, так як він був на роботі і працював поруч. Він прийшов і в мене п‘юре, він питає : то біла картопля чи жовта?
- та я не знаю
- я бачу що біла, я їм тільки жовту, вибач я поїду додому пообідаю😂
- та я не знаю
Бабушка Бетман• 13 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
- та я не знаю
Я не верю , я бы тебя сразу жах жах,если сама домой пригласила на картоху
Гладковыбритый шишун• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
я его понимаю
ехать в дождь, с зонтиком
на первом свидании выглядеть как курица мокрая
хотя это если он на маршрутке)0 если он на машине, то мог бы и прикатить.
ехать в дождь, с зонтиком
Хачапууури• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Чесно, оця метушня дратує ще більше. Відміна побачення через дощ - якась дівчача відмазка (що в нього туш потече чи укладка зіпсується). Але вже як відмінив, то відминив. Краще так, ніж перепутувати сто раз погоду і сидіти на поготові.
Зілля до весілля
• 13 августа 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
я его понимаю
ехать в дождь, с зонтиком
На маршрутці
всемВсёИмного• 13 августа 2022
Автор, можно подумать что лично вы всегда говорили правдивые причины отмены встреч.
А если бы вы квас бочковой на улице выпили и у вас начался бы дрызд, вы бы это всё подробно описывали? Или написали бы что дождя боитесь?
Гладковыбритый шишун• 13 августа 2022
Ответ дляЗілля до весілля
На маршрутці
тогда я на его стороне
Алина-1240• 13 августа 2022
Ответ длямимАпроходила
Краш..
Алина-1240• 13 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
- та я не знаю
А где ж он работал,справку о здоровой кукухе ведь требуют на работе?))))