14 августа 2022

Країна для життя

Яку країну для життя порадите. Плануємо на осінь виїхати
показать весь текст
КротоТо 14 августа 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Так, ну зараз я напишу з досвіду моїх знайомих.
1. Естонія. На пособіє можна подавати кожного місяця, якщо доходу немає або він менше прожиткового мінімуму на родину. Безоплатно вас поселять на 30 днів. Потім потрібно зняти житло (це складно) і влаштуватися на роботу. В країні нудно. Немає розваг. У крамницях немає гарного одягу. Продукти несмачні. Багато упоротої путіним русні
2. Польща. Пособіє невелике. Роботу знайти складно і часто умови роботи погані. У вихідні закриті крамниці. В крамницях не дуже цікавий товар. Добре, якщо у чоловіка є професія будівельника, зварника, електрика. Розваг мало
3. Швейцарія. Пособіє непогане. Є умови для того, щоб залишитися назовсім. Але нудно.
4. Німеччина. Пособія ледь вистачає. Можуть поселити у табори для біженців, а це не кожен витримає. Треба вчити мову, без неї нікуди. Погода дурнувата. Багато арабів. Нудно
5. Фінляндія. Досить непогане пособіє. Рівень життя непоганий. Але мова складна. Житло і всі послуги дорогі. Холодно
6. Англія і Франція. Брудно. Небезпечно. Багато шахраїв, злодіїв.
7. Італія. Гарні речі. Смачна їжа. Легко вчиться мова. Ціни приємні. Жахлива спека
8. Турція. Спека. Нічого там робити
9. Нідерланди. Мова схожа на німецьку. Спекотно. Віддаленість від розваг. Таке спокійне життя
10. Россія. Темне похмуре з росіянами, які знають про Україну з новин і не вірять очевидцям українцям.
Все. Більше не згадала. Пам´ятаю, хтось був в Данії, не хвалив. Але чому, не пам´ятаю
прямо, як у прислів’ї ’Недогода нашій бабі ні на печі, ні на лаві’)))) про Польщу і ’нема розваг’ насмішили)))
Идущаяповолнам 15 августа 2022
Ответ дляПульт от линолеума
Шаморин
Привет
Да..жопа мира тут писали..))
Я на námestie Mája . Не очень далеко отВас?
Попадалочка 15 августа 2022
Ответ дляРедисочка
Подскажите, пожалуйста, как открыть визу.
обращаться в посольство Японии в любой стране, в Украине оно закрыто
Попадалочка 15 августа 2022
Ответ дляКундалини
Сейчас найти спонсора, стало очень сложно, как я понимаю, у них, у самих - в экономике большие проблемы намечаются.((
если не перебирать вариантами, а то всем нашим лондон подавай, то найдёте быстро. вижу на фейсбуке кучу красивых комнат от британцев
Попадалочка 15 августа 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Я тоже изучила этот вопрос. И многие изучили. По-этому сейчас ооочень много женщин выезжают. И из Киева тоже
Плохо изучили значит)
Сама не знаю 15 августа 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Чесно, написала, що знаю. У мене там племінник працював до війни. Коли почалася війна, до нього вибралася дружина з дітьми. Він мені сам розповів, що 2 тижні була така спека, що він приходив додому як хворий, відразу лягав спати. Кажуть, що стараються поїхати до басейну, бо спекотно.
Так пишуть, що в Европі найгарячіше літо за останні 500 років
Сама не знаю 15 августа 2022
Ответ дляФима Собак
в Германии все очень по-разному для разных людей.
Несколько подруг сейчас там. Одна поехала с детьми и их поселили в очень комфортных условиях в частном доме, пособия хватает жить, не хуже, чем в Киеве, многие заказы делает с украинских интернет-магазинов, возвращаться не планируют, учат язык.

Вторые более обеспеченные, на пособия не претендуют, все за свои, друзья помогли снять кварту (в Германии это огромная проблема), ничего там не нравится, думают о Канаде или США.

Я в Киеве и никуда не собираюсь, зато да, у нас тут вообще не нудно)) особенно когда начнется школа))
У нас просто інший ритм життя, і навіть без школи)
Сама не знаю 15 августа 2022
Ответ дляМарс атакует
Да не говорят в Мариуполе по-украински,я там долгое время дила.Да и название берега сейчас шерстит в Интернете.Не понимаю,зачем люди врут.Чтоб было оправдание,что не возвращаемся,потому что некуда.Да ведь это дело каждого.
Ще й як говорять і вміють говорити. Моя україномовна бабуся виросла саме в Маріуполі.
Пульт от линолеума 15 августа 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Я на námestie Mája . Не очень далеко отВас?
Надо смотреть
Не слышала
Пульт от линолеума 15 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
Португалія - уе найгірший варіант. Втекла звідти в Німеччину. Щаслива, що не залишилась там.
Якась дорогуща циганська жебрача країна.
Красивая страна
Много парков
Добролушные люди
Вкусная еда
Океан
Много музеев и красивых мест..
Подруга там
Лиссабон..фото шлёт..красота
Не жалуется
Банка с бутылками 15 августа 2022
Ответ дляNon_stop84
Привіт!
Я і моя родина теж з Маріуполя
Привіт!
Банка с бутылками 15 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
Без упину дивуюсь, тим кому нудно!! Це якійсь треш!
А що вам треба, щоб не нудно було?
Нам? Ну ось у Маріуполі усюди був движ. На Великдень яке свято, на Спас. На море підеш гуляти завжди, пірс гарний, на катері покатаєшся. Підеш з дитиною у смайл-парк, там і дітям розваги, і аніматори, і кафе. Хочеш, підеш у парки- Екстрім-парк, парк Веселка, міський парк. Хочеш, іди на каток. Можеш піти в караоке з подружками. На площі Свободи як гарно, завжди всі гуляють. До Порт-Сіті підеш. До драмтеатру, там сквер. Усюди купа людей. Там катаються, там інсталяції- фоткаються... На морі влітку в Урзуфі, Мелекіно то взагалі - банани, таблетки, катери, горки- чого тільки немає. Ну не нудно. А в Європі нудно. Сидять всі по домівках. Парків з атракціонами нормальними для дітей не знайдеш.
Банка с бутылками 15 августа 2022
Ответ дляСССРовна
В Маріуполі був університет, який щороку випускав філологів української мови. Та і взагалі багато людей мовою володіли добре, але звикли до російської. Я не філолог, але також із Маріуполя.
Гуманітарний університет, до речі
Я Вас не боюсь 15 августа 2022
Ответ дляАнонимус Я
Можно выкупить страховку, и все будет без проблем
Зачем мне страховка,я спрашивала именно о бесплатных врачах.Я думала там девушка значки что то ,чего я незнаю.
долой_лама 15 августа 2022
Ответ дляЛижТолько
І я в Братиславі. Дійсно, спокійна та комфортна страна. А які тут чоловіки красиві)))
Я замужем, но да парни спортивные стройные или полные и с пивным пузом, но они не обращают внимания на девушек (я люблю наблюдать со стороны на людей) плюс они очень свободны, семью не хотят создавать - лучше гостевой брак и велосипед)))))
ЛижТолько 15 августа 2022
Ответ длядолой_лама
Я замужем, но да парни спортивные стройные или полные и с пивным пузом, но они не обращают внимания на девушек (я люблю наблюдать со стороны на людей) плюс они очень свободны, семью не хотят создавать - лучше гостевой брак и велосипед)))))
Я теж заміжня, хто ж забороняє людині на дієті читати меню.

Мені розповідали, що якщо вони вирішують вступити в шлюб, то стають найкращими батьками. У них не принято забувати дітей після розлучення, дітей наступних дружин приймають як своїх. Діти - це найголовніше і, схоже єдине, що словака спонукає розпрощатися із свободою)))
Анонимус Я 15 августа 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Зачем мне страховка,я спрашивала именно о бесплатных врачах.Я думала там девушка значки что то ,чего я незнаю.
Если припекает,пользуются страховкой или приватной консультацией. Так это здесь происходит
долой_лама 15 августа 2022
Ответ дляЛижТолько
Я теж заміжня, хто ж забороняє людині на дієті читати меню.

Мені розповідали, що якщо вони вирішують вступити в шлюб, то стають найкращими батьками. У них не принято забувати дітей після розлучення, дітей наступних дружин приймають як своїх. Діти - це найголовніше і, схоже єдине, що словака спонукає розпрощатися із свободою)))
Да - только посмотреть как папочки в парках с детьми возятся))
ЛижТолько 15 августа 2022
Ответ длядолой_лама
Да - только посмотреть как папочки в парках с детьми возятся))
У них тусовка переходить в парки))) Іноді здається що тут мами із дітьми не гуляють. На це дуже приємно дивитися, стільки ніжності.
долой_лама 15 августа 2022
Ответ дляЛижТолько
У них тусовка переходить в парки))) Іноді здається що тут мами із дітьми не гуляють. На це дуже приємно дивитися, стільки ніжності.
да - считаю что именно такие вещи надо брать на вооружение и применять в своей стране))
Кумушка 15 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
Скільки там коштують квартири ? Зняти ? Купити ?
Бо хтось пише в Турції дешеві, хтось пише дорогі зараз
А як по факту ?
по факту-дорого
нормальную квартиру снять (2+1)-от 15 000 лир в месяц+коммуналка (айдат в каждом ситэ разный, дорогой свет, вода, газ). купить-вообще непомерные деньги, как по мне, 2+1 стартуют от 100 000 евро,это то, что я видела именно в Анталии.
Я Вас не боюсь 15 августа 2022
Ответ дляАнонимус Я
Если припекает,пользуются страховкой или приватной консультацией. Так это здесь происходит
Я живу в Польше 5 лет,я в курсе что и как происходит)
СССРовна 15 августа 2022
Ответ дляБанка с бутылками
Гуманітарний університет, до речі
Так) мій рідний
Сметчица 15 августа 2022
Ответ дляТень льва
Я бы в Турцию переехала. Жаль, не успели поднакопить чтобы там квартиру для жилья купить. Теперь уже вообще без шансов, наверное...
я сейчас в Турции живу. Очень монго приехало россиян и украинцев - цены очень поднялись. Жизнь стала дорогая. Поддержки для украинцев никакой нет - все за свои деньги....
Анонимус Я 15 августа 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Я живу в Польше 5 лет,я в курсе что и как происходит)
Поздравляю