ким я тільки не була• 14 августа 2022
що це з цею атомкою? ці дебіли обстрілюють, наші пишуть велика загроза пожару
уже спрацював якийсь захист на станції.зовсім окуїли,тварини русняві.не дай бог то куди піде вітер?я вже піднімала цю тему-ніби на оркостан але це природа.хто розуміється по розі вітрів?
Ответ дляChernobai
Рашисты уже вторглись. В нашей области были как у себя дома уже 24.02.
Это свершившийся факт. Они своё получат, но хотелось бы дожить и это увидеть.
Речь шла об обстрелах ГЭС. А вообще в теме речь идёт о том, что назревает катастрофа, а цивилизованный мир ушами хлопает
Они не понимают, что, даже учитывая то, будто наши правы, обстреливая электростанции, эта территория может в конечном итоге вообще стать непригодной для всех в результате взрыва.
Я тоже за ювелирное освобождение
Ответ дляJhenya_Sh
Я тоже за ювелирное освобождение
Знать бы еще как...
Когда там оружия напихано.
Безимени890123• 14 августа 2022
Ответ дляNxP
Удалено администрацией...
Хто ви, людина, яка вірить, що кремль цікавлять жителі Криму? Ви з тих, хто вірить, що русня прийшла на Херсонщину воду в Крим дати? Вам самій не смішно? Хуйлу до сраки як жителі Криму, так і жителі України. Він в сраці мав людей, для нього вони статистика, розхідний матеріал. Після окупації Криму, кремль не вкладав кошти ні в що, окрім військової інфраструктури півострова. І ви вірите, що москву зупинить загибель людей в Криму. Ну, дійсно, не смішить. Крим - це військова база і більше нічого для ерефії .
Всегда брюнетка• 14 августа 2022
Ответ дляNxP
Удалено администрацией...
Та ви шо! І де ж по вашому стоїть ця зброя? От прям цікаво почути.
Безимени890123• 14 августа 2022
Ответ дляМи разом
Вы провокатор
І доволі примітивний. Ба, більше - недолугий.
Всегда брюнетка• 14 августа 2022
Ответ дляSolly85
Напишет, в Никополе. Делаем ставки…
Ага, ага, мені прямо цікаво що ж напише, тим більше, що я сама з Нікополя.
Безимени890123• 14 августа 2022
Ответ дляNxP
Удалено администрацией...
Тобто, працюють Хімарси? Ракетами?
Всегда брюнетка• 14 августа 2022
Ответ дляebbi
У Скабеевой говорят,что за спинами мирных прячутся.Или у Симоньян.Что там человек смотрит
Та звісно ж))
Ответ дляБезимени890123
Смешнее, скорее, то, что он верит о долгосрочном воровстве канала с водой.
Скоро его перекроют, собственно, прогнозы большинства мировых аналитиков именно такие.
В одном с ним согласна, сейчас техногенная катастрофа не нужна и ее не будет, просто пробы пера
Ответ дляБезимени890123
Удалено администрацией...
Ответ дляJR-88
Читала, что перекрыть можно и выше. Только Херсон превратиться в пустыню((
Всегда брюнетка• 14 августа 2022
Ответ дляNxP
Удалено администрацией...
Ще раз пишу - не пишіть русняву маячню! Я з Нікополя і м нам навіть видно хто і куди обстрілює. Тим більше, є місцеві чати, де пишуть люди з Енергодару, і там всі і мешканці точно знають, хто обстрілює і навіть, де ховає русня свою зброю. Так що не треба тут постити своїх скабєєвих, соловйових і інших симон´янш.
Ответ дляТамилa 1
Ще одна (( В якому сенсі не дать ????
В прямом смысле: принудить АЭС к останову.
Вынудить остановить и расхолодить все реакторы.
Т.к. их ядерную и радиационную безопасность в остановленном состоянии обеспечивать всё-таки проще в нынешних условиях, чем в работающем состоянии.
Безимени890123• 14 августа 2022
Ответ дляМандарина
Удалено администрацией...
Можна пруфи, фото, відео цих вєліколєпних парков і всякого іншого красівого. Єдина інфраструктура, в яку вони вкидали кошти - військова.
Які активи? Вілла - це не актив.
Ответ дляВсегда брюнетка
То Вам все кажется.Им ОТТУДА виднее