Кучерявочка• 20 августа 2022

Сон. До чого сниться багато жаб?

Дівчата, хто вміє тлумачити сни? Снилось дуже багато маленьких жаб, стрибають, квакають біля мене. А дві величезні запригнули на мене, я намагалась їх скинути, але вони міцно тримались. Так і не пам´ятаю скинула їх чи ні. Якоїсь огиди чи страху вони в мене не викликали.
Алгонавт• 20 августа 2022
К частому и долгому сидению на женском форуме. Ква :)

ЕжеМышь• 20 августа 2022
У меня на сл день потолок отпал. Тоже дабы были.
Кондуктор автобуса• 20 августа 2022
Жаба давит на что-то с двойной силой.
Чьи-то деньги считали на днях?
ким я тільки не була• 20 августа 2022
автор жаба погано це.
Rocka Rolla• 20 августа 2022
К комарам
На привозе• 20 августа 2022
На сни не варто звертати увагу. Я собі завжди кажу: дурне спить - дурне сниться)))
А коли погане наснилося, бабуся казала: куди ніч, туди й сон. Забули і пішли далі.
Анти-аноним• 20 августа 2022
Злые люди, к болезни.
Анти-аноним• 20 августа 2022
У вас есть враги, но два врага желают вам очень плохого, вот из за них вы можете заболеть.
автор Кучерявочка • 20 августа 2022
Ответ дляНа привозе
Я теж собі таке кажу))) Просто мені дууууже рідко сни сняться або я їх не запам´ятовую. А цей такий яскравий був. Сонники, подивилась, різне кажуть. Але ви праві, зациклюватись не буду) Просто цікаво стало)

Кукарачка• 20 августа 2022
Жабы это часто предвесник. Застоя. Болезней. И все это как в одну кучу. Проверенно не раз.
автор Кучерявочка • 21 августа 2022
Ответ дляКукарачка
Я вже по відповідям зрозуміла, що ні до чого доброго( Ну нічого! Прорвемося!))
Замыленная• 21 августа 2022
До консиліуму на совєтчіце
Молчунья• 21 августа 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Жаба давит на что-то с двойной силой.
Чьи-то деньги считали на днях?