Запароленое одеяло• 21 августа 2022

Отдавать ребенка в 1й класс в 5,11 сейчас или нет?

Девочки, доброе утро!
Дочке в конце сентября будет 6. Умная, рослая, готова к школе. Мы в Киеве.
Были 4 мес за границей, но по сем обстоятельствам вернулись. Пока здесь.
Вы такого возраста деток оформляете в школу? Хотелось бы послушать не демагогии, а советы и мнение со стороны.
Спасибо.
Результат:
вже голосів: 157
109 (69.43%) Нет, на след год пойдет
31 (19.75%) Оформили, идет в школу
17 (10.83%) Ответы
ЖенаАйтишнеГа• 21 августа 2022
Я не отдала, отдала в 6,11 и отлично
Ух ты какая Я• 21 августа 2022
Сина віддала в школу в 5 і 10 місяців по рекомендації вчителя. Не зміг вчитися, хоча й дуже хотів. Пішов потім до першого класу повторно.
Пургену мне• 21 августа 2022
Мой пошёл ровно в 7. Но мальчик. Войны не было. Мирное время. Не жалею ни дня. Смотреть нужно по ребёнку.
Ужгород• 21 августа 2022
Якщо дитина розумна і емоційно стабільна, я б відправила
Тектоническая расческа.• 21 августа 2022
Я была таким ребёнком, у меня день рождения в сентябре, я была отличницей, единственный минус что мне всегда говорили что я самая меньшая в классе, а так психологически девочки намного раньше готовы к школе чем мальчики
Единорог_помог• 21 августа 2022
Сейчас не понятно что будет с этим обучением, то я бы потянула ещё год на Вашем месте
Мизимец• 21 августа 2022
Я б рік почекала, може війна скінчиться.
Тракторні війська• 21 августа 2022
Моя пішла а 5,9. Правда це було до війни. Зараз багато хто не віддає. На наступний рік може бути багато дітей у класах.
Руда ліса• 21 августа 2022
Моя сентябрьская. Пошла в школу в 6.11 Хотя тоже была и рослая и умная.
90x60x90• 21 августа 2022
Пускай еще год сидит
жар-птица Нюра• 21 августа 2022
От куди його спішити, тим більше в цьому році під час війни?
Навіть офіційно діти в школу йдуть не раніше повних 6, а по-хорошому в 6 з половиною варто. Готовність до школи одним лише ростом та розумом не визначається. Має дозріти весь організм в цілому, на все свій час.
Бедная Лиза• 21 августа 2022
Я свою віддавала, ситуація як ваша. Але зараз не мирний час, як тоді був. Вона дуже хоче?
Мона Лиза• 21 августа 2022
В 6,9 віддала, на рік раніше було реально рано, в класі було 38 дітей
автор Запароленое одеяло • 21 августа 2022
Ответ дляБедная Лиза
Вона в Англії ходила 2 місяці, але там школа 3 4х років, як садочок більше. Просто чи є смисл оформлювати, якщо не знаєш де будеш завтра.
Маняша28• 21 августа 2022
В минулому році не віддала,бо часто хворів.Піде в цьому році в 7,5 років.Вчителя самі кажуть ,що в 5-6 років дітки непосидючі і з ними важче працювати.Всі знайомі також віддавали з 7 років. Не розумію навіщо так рано віддавати до школи.Хоча звісно потрібно дивитися по дитині,деякі самі просяться і вчаться добре .
Эскиз бесконечности• 21 августа 2022
Из-за войны нет
Попижёновна• 21 августа 2022
Я б залишила на рік іще дома.
А ви самі вирішуйте
Мона Лиза• 21 августа 2022
Ответ дляУжгород
Хто зараз емоційно стабільний?
жар-птица Нюра• 21 августа 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не ставте поруч поняття школи в різних країнах. Важливо не назва ’школа’, а як організований сам процес. Якщо там школа з 3-4 років, то відповідно й у програмі навчання враховано вік дітей, тобто дійсно ближче до нашого поняття садочку.
Стетоскопуло• 21 августа 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
А в чем прикол в таком возрасте в школу??
Налогообложу• 21 августа 2022
В таком возрасте разница в год огромная.
Конечно на год позже.
Кошечка-муркошечка• 21 августа 2022
Моя пошла в 5,10. Все отлично. Но...Это было до войны. Отдавайте на следующий год
Оно само купилось• 21 августа 2022
Я в 6,4 отдала и очень рада. Уже читает, пишет прописью и всё отлично. Быстрее начнет, быстрее закончит школу. А в классе, брали деток ещё младше.
СноваЗдорова• 21 августа 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Киев
Дочка
Идет в 5.10
Кстати, в школе на параллели много таких,оказывается.
Благоуханочка• 21 августа 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Заграницей так везде. Это называется прескул.
english book• 21 августа 2022
Можливо від дитини залежить.В нас у класі була дівчинка,яка прийшла у 5 річному віці.Вона відмінниця.Мама в неї викладає в одному університетів.Але там над дівчинкою з дитинства ставлять якийсь експеримент.Вона крім навчання майже нічим не займається,все під контролем мами,і всюди разом з нею.
Дуже хорошо дівчинка.Після сьомому класу пішла від нас до ліцею,виграла олімпіаду з української мови.Але це виключення,бо було двоє діток п´ятирічних,яким вкрай важко було вчитися.Саме всидіти за партою,не відволікатися і не відволікати вчителя.Одного згодом перевели на домашнн навчання.
Ответ дляСтетоскопуло
у них в основном все практические задания, много времени на улице. Много спорта. Форма. Но называется начальная школа.
Бокс-орун• 21 августа 2022
Моя пошла в 6 лет и 2 дня. Знаете, тут надо по ребенку смотреть. Её одноклассница в 7,2 была ничуть не лучше подготовлена. Это не я придумала, а интересовалась у учителей, тоже переживала, но все учителя говорили, что все в порядке, усиливая, заинтересованная, вовлечена в процесс. Была самая младшая в классе)
Оно само купилось• 21 августа 2022
Если ребенок готов, отдавайте, буквы знает и то хорошо. В школе изучение с нуля идёт.
Из Хацапетовки• 21 августа 2022
Такая же ситуация, нет не отправлю именно изза дистанционки. Может через год что то поменяется.