Наши молчат, как воды в рот набрали.
Каждый день разного рода опросы.
Я так понимаю, дожимали людей, чтоб они проголосовали так, как нужно администрации.
По вчерашнему последнему опросу лидирует дистационка, мать ее.
Что у Вас в школах слышно?
Я уже подумываю забить на здоровье и вернуться в село, там хоть в школу смогут нормально ходить.
Иначе двух удаленщиков не вывезу.
А с другой стороны, детям нужна здоровая мама, в войну 4 класса дети заканчивали и как-то выжили.
Но как это администрации школы донести?
Это ж не ВУЗ, где можно взять академ.отпуск
Каждый день разного рода опросы.
Что у Вас в школах слышно?
Иначе двух удаленщиков не вывезу.
Но как это администрации школы донести?
Сирожено_пирожено• 21 августа 2022
Вы считаете, что проголосовать как надо - это за дистанционку, а здесь в многочисленных темах народ удивлялся, кто же голосует за офф лайн
Эта_Шикарна)• 21 августа 2022
Киев, Лесной, нам скажут после 24.
За бомбоубежище не знаю , есть ли.
1 клас.
За бомбоубежище не знаю , есть ли.
1 клас.
Київ, 3 варіанти: офлайн, онлайн і сімейне/домашнє. Якщо хто боїться, нікого не заставлять офлайн. В нас молодші класи, наша вчителька буде офлайн, хто за онлайн, переформують в інший клас, сказала готуватись до того, що офлайн буде по 15 чол в класі, а онлайн по 60. Більше всього, що офлайн тільки вересень і жовтень, далі вдома, з-за опалення.
Ленне-Рейма• 21 августа 2022
Прийміть остаточне рішення стосовно вашої дитини на 01.09.2022(в процесі навчання ви зможете його змінити, якщо виникне така необхідність) та відповідно зробленого вибору напишіть заяву за однією з трьох форм: на очну, дистанційну чи сімейну форму навчання(зразок надішлю). Заява пишеться від руки, фото надішліть мені у приватні повідомлення. Залежно від ваших заяв будуть формуватися класи для очного та дистанційного навчання, тобто до одного класу зберуть тих, хто буде навчатися очно, ходити до школи, до іншого тих, хто буде навчатися дистанційно. Дистанційне, скоріш за все, буде у другу зміну. Кількість класів на паралелі буде залежати від кількості ваших заяв. Прошу прислати мені фото заяв до завтра, щоб я могла порахувати, відзвітувати і повідомити вам результат.
Морожена_курка• 21 августа 2022
В селах не має очного, оскільки не має укриттів. Тільки за дистанційне.
Ангел-предохранитель• 21 августа 2022
Ответ дляМорожена_курка
Пригород глеваха, дети идут в школу.
Леннон_Жив!• 21 августа 2022
Наша школа по всем пабликам показалась, выделили почти миллион из бюджета и комиссия до ремонта- табу. Учителя уволены, как то так….. ремонт не раньше зимы.
Ангел-предохранитель• 21 августа 2022
Одесса, подготовили школы для онлайн учёбы, только ехать нужно.
Неутомимые шахматы• 21 августа 2022
Лицей 241, голосовала за очное первый раз. Директор выложила фото убежища (подвал), вход и два выхода в нем, отличный ремонт сделали, маты, вода, биотуалеты.
Но.. классная руководитель очередной раз просит проголосовать и уже не прозрачно намекает и склоняет к онлайн.
Я уже и не голосую. От меня ничего не зависит.
ПешитеБесАшипок• 21 августа 2022
Ответ дляТатьяна89
Буду к Вам своих привозить, а сама в больницу, мне точно не помешает
А що лікувати будете? Вам вже поставили діагноз?
Морожена_курка• 21 августа 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Пригород глеваха, дети идут в школу.
Відправляйте, то впші діти. В нас в школі теж комісія визнала, що є укриття. як показали батькам його, то всв побачили що це не укриття. Підняли шум кинули фото в фейсбук, вже коміся відхилила і повторна перевірка всіх укриттів до 26 серпня
ДелайКак_Я• 21 августа 2022
Ответ дляТатьяна89
Нет.
Только буду ложиться.
В Глевахе психушку имела ввиду, мне в нее давно пора уже
Только буду ложиться.
Удалено администрацией...
Ангел-предохранитель• 21 августа 2022
Ответ дляМорожена_курка
Мои дети выехали с Украины, кстати много знакомых тоже, возвращатся не собираются.
Мона_Лиса• 21 августа 2022
Минулого тижня збирали інфу. Три варіанти на вибір онлайн, очне і змішане.
Чекаємо результатів від керівництва.
Але школа в нас приватна і в 9 клас донька іде, тому не виключаю, що буде змішане або поки тепло, то очне, а потім онлайн
Чекаємо результатів від керівництва.
Откушу что там торчит• 21 августа 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
нам эта инфа зачем?
как она относится к теме?
ДелайКак_Я• 21 августа 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Всем нас рать.
Зачем это здесь?