Неправдиша• 22 августа 2022
Как выпускают "звёзд" за границу?
Смотрю козловский будет выступать в нью Йорке вроде, как он выехал ?
Ответ дляВернитеВалеру
Я жінка, чиї підлеглі не можуть виїхати, навіть на короткий термін. Мої 2 іжнерів волею долі за тиждень поїхали за кордон на виконання робіт, і ці двоє тягнуть все і всіх, і на ЗСУ вже перахувади більше ніж 95 квартал, від кожного щомісяця від 25 тис. Решта хочуть, але ніхто не дозволяє.
Цими волонетерами прикриваються уже всі.
Можливо ваше підприємство підпадає під зміни по виїзду для бізнесу.Пошукайте ,на днях прийняли спеціално для таких випадків як ваш
ВернитеВалеру• 22 августа 2022
Ответ дляLykris
Ну, скажімо, за кожного платити 200 тис заставу Ок, але ж де гарантія, що ці 200 тис поверне держава.
Неправдиша
• 22 августа 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Буде як благотворітєльность
ВернитеВалеру• 22 августа 2022
Ответ дляНеправдиша
Буде як благотворітєльность
Якби ще податки зняли як з благотоворітєлєй то я і не проти.
Ответ дляВернитеВалеру
Так і держава немає гарантії ,що вони повернуться.Нехай юристи вивчають ризики і вигоди.Можливість є,рішення за підприємством. В акторів,співаків і так далі теж є свої «запобіжники»,а найбільший напевно їх аудиторія
ВернитеВалеру• 22 августа 2022
Ответ дляLykris
Ой насмішили. Потап сильно хвилюється за свою аудиторію. Ви поставили на шальки терезів аудиторію і сімї, родини як запобіжники.
Останнім часом у мене все більше складається враження, що якщо ти хоч якимось боком є гуморист, танцівник, співак, 95 кварталівець і ’іже с німі’, навіть просто ноунейм, тобі виїхати раз плюнути. Зате заклики підтримувати економіку країни з усіх прасок.
І прошу, досить вже про мільони які вони там ніби то заробляють. Не заробляють. Особливо лисий з кварталу чим там ті мільйони може заробляти.
Ответ дляВернитеВалеру
Не володію інформацією про заробітки Кошового. І взагалі адміни зніміть аноніми будемо відкрито висловлювати свої думки
ВернитеВалеру• 22 августа 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Потому что артисты бесплатно выступают,а Ваши инженеры себе зп забирают
А нічого, що з цієї за заплятяться податки?
Наизнанку• 22 августа 2022
Ответ дляMs. Iphone
А вы не бум бум, что инженер, который выполнит работы для заказчика, привлечет в страну валюту, которой сейчас не хватает? Помешались уже на этих мнимых благотворителях, которые больше говорят, чем делают.
Та да, легко критикувати інших. А от я а от я