Anna27021990• 22 августа 2022

Будущий Президент Украины. За кого голосовать, когда рассею выгоним?

Начну с себя.Я бы за Гонгадзе проголосовала,но мы все знаем,за что его убили.
Не вижу кандидатов достойных.Удивляет количество оргазмирующих на арика.Про мера-тот же вопрос.Как киевлянка, считаю,что Кличку нечего делать на этом посту,хреновый из него руководитель.Разогнать к чертовой матери всех,но где найти адекватных?Хотелось бы послушать ваше мнение.
Veronikca• 22 августа 2022
Кто ещё верит бредням Арестовича советую посмотреть его интервью за месяц, за 3 дня до войны. Будете плеваться и вся любовь к нему тут же закончится)

автор Anna27021990 • 22 августа 2022
Ответ дляZelenkа
От бачте, дійшла до того, що нікого більше не бачу...:(
Чорновола вбили, інших я не бачила.
Чорновол?Він за фєдєрєлизацію України виступав .
mamarama• 22 августа 2022
Ответ дляrybka21
от мне просто интересно, куда и как можно было эвакуировать гражданских до начала войны? и каких именно, из каких населенных пунктов
Все можно, если захотеть.
Zelenkа• 22 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не бачила, але її огляди ситуації зараз - дивлюсь.
В останньому - про Кіссенджера і про його заяву, не в наших інтересах.
Тут вище я запитувала, писали, що Фаріон прокололась, а на чому саме, стосовно президента?
rybka21• 22 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Чорновола вбили, інших я не бачила.
от я сьогодні його згадувала
розумна була людина
патріотична і розумна
Zelenkа• 22 августа 2022
Ответ дляVeronikca
А дайте, будь ласка. Я не очарована, але багатьом буде цікаво!
автор Anna27021990 • 22 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ну ви наче драсьті, вибачте) Сюжет невідомий вам?
Здрасьте,я ж написала ,що цей серіал тільки в цьому році побачила.
Zelenkа• 22 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
Мм, давайте тоді факти, тільки не з раші
Vika-N• 22 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
Нет,они возмущаются выбором 73% на форуме.
Знаете, я усвоила один важный урок: точно не стоит голосовать за тех, кто поливает грязью своих предшественников. Считаю, что достойный кандидат должен четко осознавать проблемы и предлагать пути ее решения. А поливанием грязью занимались ну вы сами знаете кто. И Гонгадзе в этом отношении тоже имел такую же линию поведения. Кроме того, изменял своей жене.

Mrs.Ochmonek• 22 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Я дивилась тільки до момента, коли вчителю в двері подзвонили, все) Але Свати он мега-популярні, сам факт наявності подібного контенту
я не цікавилась, але може після війни наважусь подивитись, точно не зараз.
Але виявляється, що один із цих серіалів, не знаю котрий, але з зеленським, був перекладений і транслювався в Европі
Zelenkа• 22 августа 2022
Ответ дляrybka21
от я сьогодні його згадувала
розумна була людина
патріотична і розумна
Теж на фоні того ідіотизма із тризубом?
Zelenkа• 22 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
йтмблд
rybka21• 22 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Теж на фоні того ідіотизма із тризубом?
та ні, і сама не знаю з чого
я ж пам’ятаю його, доросла вже була
Лето72• 22 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
Пошукала.
Чорновіл. Ідея федералізму та її трансформації
Володимир СЕМКІВ
Один з найбільших стереотипів, що огортають постать Вячеслава Чорновола, стосується до його відданості ідеям федералізації України. Чорновіл справді був прибічником федералізму на ранньому етапі політичної діяльності. 1989 року він декларував, що Україна має бути «союзом земель». Наступного року став одним із засновників Галицької асамблеї — об´єднання депутатів обласних рад Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей, яке проголосило консолідацію зусиль на противагу радянському центру.
Ще 25 років тому погляди Чорновола спричинили бурю в середовищі громадських та політичних діячів. Чимала публіка запідозрила його у сепаратизмі, так само як і Галицьку асамблею. Дискусії не вщухли і за новітніх часів: думки голови Народного руху створили підґрунтя для політичних маніпуляцій та паразитування на його ідеях в несумлінних середовищах. За рік перед смертю Вячеслав Максимович розкритикував політиків, які під гаслами про децентралізацію намагаються запровадити «кланову федерацію». Ця фраза, сказана 19 лютого 1998 року, також відображає кардинальну зміну поглядів Чорновола на «земельний поділ» України.
PinkyPink• 22 августа 2022
Ответ дляrybka21
Та он бестолковый популист. Не видела от него ни одного реального предложения. Что все фигово кричать много ума не надо, а предложить КАК надо ему не под силу
kvitonechko• 22 августа 2022
Надеюсь, Зеленский подастся на второй срок. Только он.
rybka21• 22 августа 2022
Ответ дляPinkyPink
ну вот как бы ЕС принял украинцев не в условиях войны? или сидели бы все под границей и ждали. 6 миллионов.
Zelenkа• 22 августа 2022
Ответ дляrybka21
та ні, і сама не знаю з чого
я ж пам’ятаю його, доросла вже була
Мені на момент тих перших виборів не вистачало віку, я свій розпач пам‘ятаю до цих пір, і як мої родичі всі жалкували, що пройшов не наш кандидат
kvitonechko• 22 августа 2022
А ’арику’ спасибо за сохраненную психику в начале войны, было бы намного хуже, все бы теряли веру. Что бы сейчас он не наговорил, помог пережить психике сложный этап, спасибо ему.

rybka21• 22 августа 2022
Ответ дляZelenkа
а мені тоді забракло розуму та життєвого досвіду
Mrs.Ochmonek• 22 августа 2022
Ответ дляrybka21
Оце найголовніше питання. Скільки, звідки і куди?
Навіть, припустимо евакуювали Маріуполь на захід, а пйло почало б дальніми ракетами кошмарити саме Львів? Або евакуювали - і нічого не відбувається, наприклад, місяць. Люди сказали б ’тупа влада’, повернулась додому і тоді почалось би. І таких варіантів - маса!
Zelenkа• 22 августа 2022
Ответ дляrybka21
Зараз ми хоч дітям і внукам майбутнім маємо встати і проголосувати нормально, хоча вони і самі вже в силах
Mrs.Ochmonek• 22 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
а Лук’яненко був проти
Стасько• 22 августа 2022
Ответ дляlelichka
Та ну, военное госсударство не очень хорошо.
Ну что он в экономике может сделать 🤷
Хуже чем зелек, думаю сделать не сможет уже никто….
kanuka• 22 августа 2022
Против зеленского, порошенка, притулу тоже не воспринимаю
rybka21• 22 августа 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
в кого думки короткі, як в буратіно - про це не здатні замислитися
Fallen_angel• 22 августа 2022
Ответ дляСтасько
А что вам сделал Зеленский? Я уверенна что будь кто-то другой на этом месте Украины бы уже и не было, пошли бы подхав хвост под власть рашистов
автор Anna27021990 • 22 августа 2022
Ответ дляZelenkа
З якого дива ви зробили висновок,що я в оркостані?
Mrs.Ochmonek• 22 августа 2022
Ответ дляZelenkа
так і було, Чорновол мав такі ідеї (тепер ясно,що помилкові), але від цього він не є меншим патріотом чи ідеалістом, для якого Україна - понад усе
Стасько• 22 августа 2022
Ответ для Fallen_angel
Проебал подготовку к войне и продолжает разворовывать ту несчастную Украину руками коломойского.