Мядуза аля моргонер• 23 августа 2022
Жиросжигающая бомба. Чето ступор. Что же тогда есть. Или в каких продуктах нет
скрытого сахара.
Это грубо говоря кето ?
Это смотрю видео А.Ворона. Обещает -5 без голодания за неделю.
Кто знаком и практикуеет его систему,подскажите какие продукты не содержат скрытого сахара.
Это грубо говоря кето ?
Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляLo_zaza
Монодиеты-зло
а кто тут пишет про монодиеты?
Самоучка• 23 августа 2022
Ответ дляЛеди Г
Навіть ті, що без цукру?
Так. Там теж є прихований цукор. Склад прочитайте
ЗаведУющая• 23 августа 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
а мне и молоко и сахар надо. но я кладу сахзам.
раньше солосвит порошок,сейчас закончился и просто таблетки эти химические,гадость конечно но чем заменить. стевия горькая.
американская не горькая, я такую беру, правда, больше для выпечки использую
Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляЗаведУющая
спасибо
Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
и сколько прошло уже как сбросили? вес на месте? продолжаете так же питаться?
Вже два роки минуло.
Ні, так харчувалась лише 4 місяці, 2 місяці (серединка) дуже строго на маловуглеводці. Перший та останній місяці - просто прибрала швидкі вуглеводи.
Зараз зловживаю іноді круасанами чи морозивом. Але в мене висока фізична активність - приблизно контролюю калорії, як бачу що перебрала + пробіжка.
Ще в мене неділя - день відпочинку від їжі. Може бути молочний коктейль і тп. На кокосовому молоці. Але частіше вода або трав´яний чай.
Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
спасибо большое.
а вы тоже Ворона смотрели?
Я під нього чомусь завжди засинала :)))
Він такий балабол як моя дочка :)))
Але принципи вловила.
Він такий балабол як моя дочка :)))
Але принципи вловила.
Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
Вже два роки минуло.
классно.Спасибо ,вдохновили
Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
Я під нього чомусь завжди засинала :)))
Він такий балабол як моя дочка :)))
Але принципи вловила.
Він такий балабол як моя дочка :)))
Але принципи вловила.
балабол пипец ,я по 10 раз прослушиваю,мозг не успевает новую информацию с такой скоростью воспринимать. я уже скорость на видео 0,75 поставила
Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
классно.Спасибо ,вдохновили
Я в Вас вірю! В Вас все вийде!
Але надовго не захоплюйтесь низьковуглеводкою. Налаштуєте організм і принаймні каші, пасту цільнозернову і тд повертайте!
Бо що занадто то не здраво.
Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
Я в Вас вірю! В Вас все вийде!
Бо що занадто то не здраво.
я так и планировала .
Спасибо за поддержку.

Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
я так и планировала .
Спасибо за поддержку.

Я по собі помітила, що як сиджу вдома - то починаю жерти. Тому тупо брала пляшку води і йшла гуляти. Забила на все - на дітей, домашні справи. Але чоловік в усьому підтримував. Коли бачила результати (а вони реально за тиждень - набряки сходять в моменті на такому) - то це дуже мотивувало не зупинятись.
Реально літом сам Бог велів на такому харчуванні побути.
Стильная штучка• 23 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Если каждый день три раза манную кашу,то никто. А если в пределах своей нормы калорий то почему нет.
Что полезного в манке?
кошкомышь• 23 августа 2022
Ответ дляЖдушечка
да да.
но просто не всегда работает.
а так, понятно , конечно.
в теории вообще идеально)
но просто не всегда работает.
а так, понятно , конечно.
в теории вообще идеально)
Всегда работает!
Вы думаете есть другой секрет?))))
Ну ищите)))
Но знайте, секрет похудения очень прост…. Но секрет есть секрет😆
Вы думаете есть другой секрет?))))
Ну ищите)))
НеВРотик• 23 августа 2022
перестала заморачиваться и танцевать с бубном. просто считаю калории. я худею на 1400. зачем придумывать велосипед, искать скрытый сахар и тд
Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
дааа, сидение дома это зло
Леди Г• 23 августа 2022
Ответ дляСамоучка
Молоко, молочнокислі бактерії. Все
Звісно, що в молоці є цукор, галактоза і глюкоза
ЗаведУющая• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
я навпаки влітку хочу їсти фрукти(
Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляНеВРотик
какой посыл вашего поста и зачем он здесь если тема о другом
Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляЗаведУющая
я навпаки влітку хочу їсти фрукти(
Спробуйте ягоди, мені вистачило. Люблю їх зі сметаною та творогом. + горіхами добивала до калорійності, бо мені не вистачало, була ситість, не хотіла їсти зовсім.
Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляНеВРотик
1400 не так критично, але все одно це пастка. Низькокалорійні дієти сповільнюють обмін речовин. Це у 40+ проблема вже.
Краще додати фізичної активності і на тому створити дефіцит калорій.
Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
А Ворон не говорил что творог не надо и кисломолочку? или я путаю.
или это вы уже сейчас
Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
или это вы уже сейчас
Напевне я заснула на тому моменті

Але я з усіх тих систем собі обираю щось те, на чому зможу жити :)
Я тоді все вбивала в програму, в мене бували дні 4-5% вуглеводів.

Мядуза аля моргонер
• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
Напевне я заснула на тому моменті

ну вообщем то вы тогда когда сбросили вес и молочку ели. мне это главное знать))
Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Молоко в мене давно тільки безлактозне в раціоні, а от кисломолочка від нормальної сільської корови - жирненька, смачненька.
Я дуже люблю і не буду від неї відмовлятись.
Ягоди в основному лісові їла - чорницю і малину, потім ожину.
Цього літа щось мені лохина найбільше смакує, треба глянути що там по вуглеводам в неї.
ЗаведУющая• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
лохини вже переїла цього року) батьки смачні груші з дачі привозять, сьогодні персики і сливи здоровенні купила
Трахтибидох• 23 августа 2022
Ответ дляЗаведУющая
:)))
Ну ні, Вам тоді не кето, а просто рахуйте калорії. Бо до тієї кількості вуглеводів додати ще жири з кето - то буде + 10 кг.
Тут вся сутність у прибиранні вуглеводів.
Ягоди мають дуже багато клітковини, тому їх можна.
ЗаведУющая• 23 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
:)))
Рахую)
Гопница-Советчица• 24 августа 2022
Ответ дляЖдушечка
а какой был начальный вес?
я с 95 в первую неделю потеряла 4
Я с 72 на голодовке за неделю 7, за вторую 7. И потом ещё анорексию лечила пару лет. Больше столовой ложки съесть не могла.
Мядуза аля моргонер
• 24 августа 2022
Ответ дляГопница-Советчица
А при чем тут вы,со своей голодовкой???🧐