Пффф 100%• 22 апреля в 17:33

жирні, які були худими, як ви?

я дійшла до такої стадії що вже волоси скоро на собі буду рвати - не можу схуднути! хожу ці блін шаги - ніхт, тримаюсь дієти, а потім зрив, відчуваю себе тряпкою. підбодріть чи шо
Малинка• 22 апреля в 17:35
Буває.Ця справа не легка,по особі знаю.Але тримаюся 2-3 тижні.Чуть веселіше

автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:35
теорію я знаю, у мене із практикою похудання проблеми
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:35
Ответ дляМалинка
хоч вага на місці і на тому дякую
Королева ганделику• 22 апреля в 17:36
Я в процесі. Ходити не хочу мені легше менше їсти. Худою не була, але 7 кг зайві. Я 157 см зросту . То виглядаю моцною жінкою з зайвими кг. Не здавайтесь і продовжуйте далі! То не зриви то чіт міл у вас був!
На циголках• 22 апреля в 17:39
Есть методика по Марве Оганян условное голодание. Почитайте. Там не голое голодание, надо пить травы. Но очень хороший результат и относительно легко удержать, в смысле потом держаться не жрать как не в себя.
вентиляторная• 22 апреля в 17:39
Спробуйте рахувати калорії.
Знайдіть подружку, з якою будете худнути. Це може бути клуб по схудненню з дуже символічною оплатою.
Там вам підберуть меню, якщо захочете.
Але чат gpt може це зробити безкоштовно.
Ви йому пишете свої данні: вік, стать, зріст, вагу, кількість кроків за день та загальну активність.
Продукти, які ви любите. Мету схуднення і час схуднення. Він вам напише ціле меню з рецептами приготування і поради
На циголках• 22 апреля в 17:39

автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:39
Ответ дляКоролева ганделику
чіт міл то коли раз на тиждень, а у мене не раз. я була завжди нормальною 170/65, мене все влаштовувало, а зараз я слоняка - 78! дякую за підтримку
Королева ганделику• 22 апреля в 17:39
Ответ дляПффф 100%
Зажор затяжний?
Не кую, не мелю• 22 апреля в 17:40
Нормально.
Мне не сильно тяжело худеть, хожу жирная только потому что так мужу больше нравится. Когда он уехал на 4 месяца, я сразу сдулась на 10 кг. Вернулся: ’ой, тебе не идёт быть худой’ и давай каждый день вкусные сытные обеды... Снова привет 80 кг.
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:39
Ответ дляНа циголках
у мене жовчного нема, то треба їсти
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:40
Ответ длявентиляторная
Спробуйте рахувати калорії.
Там вам підберуть меню, якщо захочете.
дякую, я сітуативний зажорщік, зашла в атб - о, сємки, так хочеться, нема сили волі взагалі
Пишу з калідору• 22 апреля в 17:41
Може ви себе сильно обмежуєте. Або сильний діфіцит тому зриваєтесь
вентиляторная• 22 апреля в 17:42
Ответ дляПффф 100%
Треба менше ходити. Зайшли і вишли.
Насіння- дуже калорійне і затягує не менше солодкого. Я вас дуже розумію
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:42
Ответ дляНе кую, не мелю
Нормально.
мені важко, я стала відчувати коліна, у мене живіт, у мене кругле лице - аж люди здивовані, не подобається
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:42
Ответ дляПишу з калідору
повірте, у мене нема сильного дифіцито, мені б треба пообмежувати себе
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:42
Ответ длявентиляторная
Треба менше ходити. Зайшли і вишли.
отож, зараза така
Пишу з калідору• 22 апреля в 17:44
Ответ дляПффф 100%
Ну може ви прям усі свої смаколики прибрили тому і зрив.
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:45
Ответ дляПишу з калідору
та є у мене і ромашка і зефір, звикла багато жерти а обмін вже ж не той

Помидорина• 22 апреля в 17:48
Ответ дляПффф 100%
Я їм сємкі кожен день - 175/59.
Справа не в сємках, просто тоді їм менше, та мені і не хочеться.
А шаги ні на що не вливають, не мучайте себе, якщо вам не в кайф. У мене з шагів часто буває - тільки з дивану до туалету або на кухню. Головне - не переїдати.
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:48
Ответ дляПомидорина
Я їм сємкі кожен день - 175/59.
та всі як сказилися верещать про ці шаги зі всіх утюгів - рух запорука здоров´я, гарного тиску та стрункості(( це єдиний вид руху що мені заходить більш менш, ще велосипед
Виннипуховна• 22 апреля в 17:49
Пасочку ем с айраном, а что? ))
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:50
Ответ дляВиннипуховна
Пасочку ем с айраном, а что? ))
ненавижду таких і шо)))
Помидорина• 22 апреля в 17:50
Ответ дляПффф 100%
Ну рух і справді корисний, але на схуднення ходьба ніяк не впливає.
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:51
Ответ дляПомидорина
та проблема в їжі, то понятно, все життя їж як не в себе, потім поправляєшся, а звичка залишається... а вже не можна
Бабця в мештах• 22 апреля в 17:51
Ответ дляПффф 100%
У всех так
Виннипуховна• 22 апреля в 17:51
Ответ дляПффф 100%
ненавижду таких і шо)))
Ну я тоже страдаю, хотела похудеть к лету. Вот в бассейн пойду вечером пасочку отрабатывать
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:52
Ответ дляБабця в мештах
У всех так
хочу бути стрункою! бісить оця жирна баба
Бабця в мештах• 22 апреля в 17:52
Ответ дляПффф 100%
У вас климакс или почему такой резкий скачок?
автор Пффф 100% • 22 апреля в 17:52
Ответ дляВиннипуховна
ви молодець