Несу пургу• 24 августа 2022

Тут є ті, хто вирощує лимони?

Коли найкраще їх черенкувати? В якій фазі росту чи в якій порі року ?
Briunetochka• 24 августа 2022
лучше прививку делать на сеянец
автор Несу пургу • 24 августа 2022
Ответ дляBriunetochka
лучше прививку делать на сеянец
Я черенкувала лише.Але одній сидять по пів року,а інші дуже швидко приймаються .
Briunetochka• 24 августа 2022
Ответ дляНесу пургу
у сеянца готовая развитая корневая,соответственно и развитие привоя будет довольно быстрым,цветение тоже не заставит себя ждать
автор Несу пургу • 24 августа 2022
Ответ дляBriunetochka
Сіянців нема . Хочу обрізати лимон трохи і поставити під банку . Але не знаю чи зараз чи почекати
Фекла Персиковна• 24 августа 2022
Ответ дляНесу пургу
Лучше весной, начиная с февраля, в жару все плохо приживается.
автор Несу пургу • 24 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Дякую