Пророчество латвийского пастора на свинострану...пусть сгорят они пропадом и все дела их! Слава Украине!
Ответ дляарина-ветерок
Автор, для чего ваша тема, как по-вашему раша может пойти дальше? Вы намекаете что нас не станет? ведь мы не сдадимся и не прогнемся.
От я не натякаю що таи буде...я вам хотіла донести що сказано в пророцтві...але ж дивіться...Бог не допустить того щоб знтщити Україну...просто подніметься Євросоюз всеодно і вже буде з Євросоюзом війна не тільки з нашою країною...в пророцтві ж не сказано що росія буде тільки нашу країну знищувати...ця заваруха буде на всі страни Європи
Ответ дляSvitlo_
Не зрозуміла? який бік фашистів? Я просто реально дивлюсь на речі. Я схильна вважати (є багато співпадінь Путіна і антихриста). І 10 князів має з´явитись. Так як Україна сусіди - то велика ймовірність (що саме відділена частина і стане одним з 10 князів). Хочу я цього чи ні. Але це просто роздуми, що опираються на Біблію та історію.
Критикуєте автора, а сама небилиці сплітаєте.
хуйло з великої літери, параша з великої літери, Україну поділила в своїх фантазіях, шукати кари для парашки не треба
московський патріархат, чи яндекс транслейт?
Ответ дляБолаболик
Ой девочки ну как можно верить всякой лабуде ((( расия большая страна и будет она и дальше .. вопрос в качестве жизни тех людей и как быстро одна власть и алчные деды падут от рук более молодых и алчных . Губят народ ((( убивают , их так же снесут и погубят , вопрос времени .. А для Украины это время приносит убытки и уносит жизни людей . У нас нет времени (( Когда уже русские поймут что они не рабы и их тагил не начнёт все сносить на своём пути 🤷♀️
100%. И нам легче от маргинальности по соседству не станет уж точно.
Ответ для vihola
Не суди і не судим будеш. Вам таке відомо? Благословляйте ворогів своїх. Таке чули. Я не Господь Бог - шоб кари роздавати чи від них звільняти.
Читайте Біблію - це єдине, що я можу порадити.
Ответ дляSvitlo_
Та ви свята, німб ще не виріс?
Навіть після всіх злочинів фашистів, їхніх погроз знищити Україну, український народ, є сили їх не судити.
Чи все банально-лояльність до злочинців.
Ответ для vihola
І перекладаєш з російської.
Таки яндекс транслейт.
Хоч у житті говорю з народження на українській мові, але Біблію читаю на російській, так чомусь повелось. Ще не знайшла підходящий український переклад. Хоч шукаю. Тому звісно цитувати можу на російській мові.
Ответ для vihola
А вбивці куди подінуться?
От припустимо українці читають, благословляють, не судять. А російські фашисти вбивають, знищують, ґвалтують, грабують.
Який же це рай?
Які вбивці? Тож всі будуть читати Біблію, не будуть судити інших, будуть всіх благословляти.
Будьте чесні - більшість українців не читають Біблію, судить один одного, проклинає владу і т.д.
А мені не зрозуміло одне. Ви ж Біблію не читаєте. То чому дискутуєте на біблійну тему? Спорите. Щось доводите.
Dark_Yasna• 24 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
А монахи Біблію не читали? Не знають, що 100% не відомо нікому крім Бога, як буде.
Всі хто говорять такі пророцтва відкидають Біблію.
а бога нет, вот вам и ответ
Ответ дляSvitlo_
Вище написано «всі» і «вбивці», зрозуміло, що «всі» українці, малось на увазі.
Всі хто сьогодні з фашистами бореться.
А ви за їхній рахунок перебуваєте у безпеці і умнічаєте.
Тому, повторюю питання, не треба хитрувати, маніпулювати і зливати його. Це не по християнськи.
«От припустимо українці читають, благословляють, не судять. А російські фашисти вбивають, знищують, ґвалтують, грабують.
Який же це рай?»
Всі хто сьогодні з фашистами бореться.
Який же це рай?»
Ответ для vihola
Всі хто сьогодні з фашистами бореться.
Який же це рай?»
Всі хто сьогодні з фашистами бореться.
Який же це рай?»
Нехай спочатку ВСІ УКРАЇНЦІ почнуть читати, не судити, благословляти. А тоді поговоримо.
Бог сильний без єдиного вистрелу давати перемогу і війні.
Якщо ви в це не вірите, то ви ще далеко стоїте від Бога.
Моя справа молитись. А не шукати винних чи проклинати. Бог сам розбереться, кому і що дати.
Ответ дляSvitlo_
Ми більшістю за мир проголосували.
Перестали стріляти, відвели війська, не відповідали на провокації.
Все по-християнськи зробили.
Це не працює.
Вбивці напали і знищують українців.
Може на тому світі, може можна себе в жертву принести і відразу в рай.
Але я не готова.
І ви теж, просто лицемірство транслюєте тут.
Все по-християнськи зробили.
Це не працює.
Вбивці напали і знищують українців.
Але я не готова.
Ответ для vihola
Ми більшістю за мир проголосували.
Все по-християнськи зробили.
Це не працює.
Вбивці напали і знищують українців.
Але я не готова.
Все по-християнськи зробили.
Це не працює.
Вбивці напали і знищують українців.
Але я не готова.
Ви мене не знаєте, щоб судити, що я зможу.
Ответ дляSvitlo_
от таких ворогів ми не будемо благословляти...вони стали на бік прокляття...в пророцтві ясно видно шо вже всьо...після такого проклята рашка не вимолить прощення
Ответ дляКристина 878
В Бібліє лише одна дія після якої вже немає прощення. Хула на Духа Святого. Все інше - має прощення.
Ответ дляКристина 878
Ви вважаєте те що Бог показав у сні пророку Даніїлу- лабуда...? ну ну...зараз історичний час і настав час коли росія дуже швидко іде до своєї тотальної поразки перед усім світом...для України це звичайно не легше...але в пророцтві мова йдеться саме про прокляття росії.І там в кінці пророцтва сказано,що ця країна вважала себе великим істуканом,особливою,і хотіла щоб всі їй поклонялися,але потім відвалилася у цього істукана голова і впала йому на ноги і весь істукан рухнув...і він був такий великий що це вплинуло на весь світ...буде падіння цієї свинокраїни...але вони ще спробують напасти на Євросоюз...ще не кінець...
Больше похоже на развал СССР