Подскажите, пожалуйста, лучше бронировать автобус, или можно по приезду из аеропорта словить бус? Вроде , говорили, что маленькие бусьі бьістрее проходят границу. И сколько билет примерно. Спасибо
Tatyana_1975• 26 августа 2022
По Ваштому питанню не підкажу. Але 2 тижні тому великий автобус кордон пройшов за півтори години. В Польщу з України проходив 3 години.
Думаю, таки маленькі можуть таки бути швидше, бо вони в розкладі зазначають, що їдуть 5 годин, великі автобуси-8 годин.
Ответ дляTatyana_1975
Дякую