Agendum• Изменено 26 августа 2022
Ви не вважаєте, що жінки, які мають стати на облік, у несправедливому становищі?
Я вважаю, що військовий облік має буде добровільним. При цьому вважаю несправедливим:
1) Що одні жінки згідно з їх освітою (за якою багато хто ні дня не працював) мають ставати, а інші ні,
2) Що жінки, які виїхали, не будуть ставати, а інші, що залишилися, мають. Ті, що залишилися, і так знаходяться у гіршій і небезпечній ситуації, а їх ще й зобов´язують служити, кидаючи в ще більшу небезпеку.У людей різні ситуації, через які вони не виїхали, наприклад, літні родичі.
Anita123-13ef• 26 августа 2022
Ответ дляРомашка -3390
А вы думаете на 2-й линии не опасно?
То жінок на 2лінію відправляють?)
Anita123-13ef• 27 августа 2022
Ответ дляVikyha23
Какая разница
Кого то да отправят
Я не хочу сидеть трусится вдруг вызовут, а вдруг и нет
Такие странные аргументы у вас
Вам закон показывают а вы ёрничаете
Кого то да отправят
Такие странные аргументы у вас
Вам закон показывают а вы ёрничаете
Це ви розгоняєте невідомо що.
voloshkina• 27 августа 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Це ви розгоняєте невідомо що.
Простите, а расскажите нам, если ситуация с бомбежками ухудшится, то как вывезти детей из страны, если мать тоже военнобоязанна и невыездная? Вот есть у меня один ребенок, у кого-то два, им остаться под бомбами? Или через забор волонтерам в Польшу детей перекинуть, а там будь как будет?
Ответ дляvoloshkina
А ей все равно
Она или за деньги тут утешает что б не рыпались
Или просто неграмотная и читать не умеет
voloshkina• 27 августа 2022
Ответ дляVikyha23
А ей все равно
Тут просто какое-то нашествие аккаунтов, которые чуть что сразу русоботами всех именуют, кто критикует действия власти. Может таки нанимают их, чтоб общественное мнение формировать?
Ответ дляvoloshkina
Думаю да
При том что мы толком и не критикуем
Просто просим власть пересмотреть закон И внести поправки о добровольности
И то не дают
Спокойный народ - и власти легче
Больше доверия и уважения будет
А так сидим на нервах и чемоданах
При том что мы толком и не критикуем
И то не дают
Спокойный народ - и власти легче
Больше доверия и уважения будет
А так сидим на нервах и чемоданах
voloshkina• 27 августа 2022
Ответ дляVikyha23
Думаю да
При том что мы толком и не критикуем
И то не дают
Спокойный народ - и власти легче
Больше доверия и уважения будет
А так сидим на нервах и чемоданах
При том что мы толком и не критикуем
И то не дают
Спокойный народ - и власти легче
Больше доверия и уважения будет
А так сидим на нервах и чемоданах
Лично у меня слишком много вопросов, которые, как тут говорят, не-на-чааа-сіііі, поэтому с доверием уже как-то не особо складывается.
Ответ дляРомашка -3390
Мне не понравилось ее видео
Слишком негативное
Типо все пропало ниче не изменить
А на самом деле все ещё поправимо если мы продолжим строчить и подписывать петиции
Как она сказала показать своё настроение хотя бы
Они вполне ещё могут внести поправку о добровольности
Мы на медиков не шли и не обязаны
Слишком негативное
Типо все пропало ниче не изменить
Мы на медиков не шли и не обязаны
Ответ дляVikyha23
Самое обидно Жданов 5 дней назад сказал воинский учёт перенесли на 1 января + планируют сделать только добровольно, убрать обязаловку
А по факту нет ничего
Сегодня новые статьи пугающие вышли. Что с 1 октября и так же что у них есть база всех дипломов что б никто не увильнул
А по факту нет ничего
Можно ссылку на статью?
Ромашка -3390• 27 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Спасибо, да видела, полно. Думала, у вас есть ссылка, где запугивают именно наличием базы дипломов…
Дипломы в Дие будут
Ответ дляСлюда
От який сенс у петиціях, якщо навіть набравши необхідну кількість підписавших, їх все одно не задовільняють?
Скільки вже раніше хороших, розумних петицій були марні.
Петиції та необхідність реагування на них (якщо набрали достатню кількість голосів) як мінімум пригортають увагу до думки суспільства. Які ще варіанти маємо під час ВП?
Ваша величність• 27 августа 2022
Ответ дляСлюда
Посилання на петицію
Маємо відстоювати свої права. Судитися звійсно будемо.
Але Краще було б, якби наші можновладці самі виправили свої помилки.
Ваша величність• 27 августа 2022
Трохи про дітей.
Ситуація в країні є ще такою, що не дає підстав для висновку про безпечне в ній перебування та реалізацію гарантованих як міжнародним, так і національним законодавством прав дитини. Прийняті батьками рішення про перебування дітей за кордоном у такий надважкий час є, мабуть, одним із найкращих варіантів збереження за дитиною закріплених законодавством прав та гарантій.
Варто згадати Конвенцію про права дитини, прийняту Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року, яка є основним міжнародним документом, що визначає права дитини, і те, скільки прав та гарантій мають наші діти. Право дитини на життя — це першочергове. Право на охорону здоров’я, на соціальний захист. Право на те, щоб нормально харчуватися і спати. Право на те, щоб бути поряд зі своїми батьками.
Україна сьогодні, як країна, яка ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини взяла на себе зобов’язання діяти в інтересах дітей.
Конвенція визначає, що права, передбачені нею, забезпечуються за кожною дитиною, без будь-якої дискримінації незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я і народження дитини, її батьків або яких-небудь інших обставин.
Предметом основної турботи та основним обов’язком батьків є забезпечення інтересів своєї дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Права батьків з виховання дітей закріплені як нормами міжнародного права, так і нормами національного законодавства (Конституція України, Сімейний Кодекс, Закон України «Про охорону дитинства», Закон України «Про освіту»,тощо).
Виникає питання, як жінкам, які набудуть статусу військовозобов’язаних та будуть обмежені в праві виїзду за кордон, а також з урахуванням того, що чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїзд за межі України під час воєнного стану, забезпечити безпеку дитині, зберегти їй життя, піклуватися про здоров’я, забезпечувати соціальні гарантії, навчання, нормальне харчування та спокійний сон? До речі, стаття 38 Конвенції про права дитини встановлює, що держава зобов’язана вживати всіх можливих заходів з метою забезпечення захисту дітей, яких торкається збройний конфлікт, та догляду за ними.
Складається так, що військовозобов’язана жінка з неповнолітньою(неповнолітніми) дитиною (дітьми) до 18 років, яка не відносяться до Переліку осіб, які мають право на відстрочку або звільнення від мобілізації, прописаного у ст. 23 закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», позбавлена можливості забезпечити безпеку своїй дитині, в повній мірі реалізувати свої права та обов’язки визначені законодавством, на відміну від іншої жінка, яка не є військовозобов’язаною.
Так, в період воєнного стану, за певних обставин дитина може виїхати без батьків за кордон, проте, як пояснити дитині те, що її право бути поряд зі своїми батьками не може бути реалізованим, в той час як іншим дітям таке право гарантоване. Статтею 9 Конвенцією визначено, що дитина має право не розлучатися з батьками, за винятком випадків, коли компетентні органи визначають відповідно до застосовуваного закону і процедур, що таке розлучення необхідне в якнайкращих інтересах дитини. До того ж, в Конвенції про права дитини наголошено на тому, що права, передбачені нею, забезпечуються за кожною дитиною.
Оскільки, Наказ Міністерства оборони України від 11.10.2021 року № 313 носить вибірковий характер до суб’єктного складу військовозобов’язаних жінок, то за таких обставин вбачається і дисбаланс в рівності прав і обов’язків батьків (жінок) та їх дітей.
Ответ дляВаша величність
Трохи про дітей.
спасибо! осень правильно и грамотно расписано для того, что бы каждому подать иск в защиту своих прав и защиту прав детей.
Nature is a miracle• 27 августа 2022
Ответ дляIrpland
А чого повістки роздають? Вони вже ж стоять на обліку за вашими даними!
Перевірка даних. Медкомісія. Мобілізація. Харош придурюватися.
Ромашка -3390• 27 августа 2022
Я вот думаю,если при следующем трудоустройстве на официальную работу, скажу что нет высшего образования? Например, чтобы работать продавцом-консультантом ,оно все равно не надо.А работодатель никак не проверит сам,есть у меня диплом или нет.Просто,что мне минус будет , будут думать,что без образования ’
Ответ дляРомашка -3390
В трудовой первые строчки о полученном образовании.