волосатое стекло• 26 августа 2022

Диван не об´ємний, але людина що спатиме близько ста кг вагою

Порекомендуйте або навпаки диван-спальне місце для "тяжеловєса", щоб не швидко просів в центральній частині від ваги тіла. Ламелі? Спина в людини трохи нездорова, тому шукає щоб досить тверде покриття було. Спинка дивану як така не потрібна, хіба що вузенька, чисто для того щоб від стіни відмежувала. Подлокотніки теж не потрібні, в нинішньому дивані він їх зняв взагалі, заважали ноги витягувати (людина вище середнього зросту). По фото в Інтернет магазинах або ридвани для великих кімнат, або якісь складні трансформери. Або зовсім щось на вигляд одноразове:(
Поділіться фото, в кого є щось таке.
Дякую.
Кукарикуууууу• 26 августа 2022
Ответ дляIQ 80
90 см для 100 кг це жах
Людині не буде як повернутися
Будет. Тем более, человек высокий. Для высокого 100кг- нормальный вес

автор волосатое стекло • 26 августа 2022
Ответ дляФея_3уровень
Який бюджет?
Максимум 15 тис але це прямо от самий максимум, ідеально до 10 тис
Засомневаю• 26 августа 2022
Ответ дляволосатое стекло
Дякую, піду гляну, грошей на це діло не так уже багато в людини.
Будь ласка! Металеве ліжко без матраса не так дорого, як сам матрас.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2022
5 років тому брали диван константа єврокнижку.
В чоловіка 100кг і в мене трохи меньше.
За 5 років все ок. Пружинний блок бонель не просів і не скрипить. Спимо кожень день,бо 1к.квартира і немає місця для кроваті.
Хоча зараз якість константи стала набагато гіршою.
IQ 80• 26 августа 2022
Ответ дляКукарикуууууу
90 см це жахливе ліжко для дорослої людини. Це моя думка.
Засомневаю• 26 августа 2022
Ще, автор, одночасно вибирайте ліжко і матрас під розмір один до одного. Щоб не купити ліжко одного розміру, а матрас стандартний іншого. Тому уважно вивчіть і оберіть. Односпальні ліжка є - 190*80 і 190*90, 200*80 і 200*90. І це стандарт. А з матрасами у виробників є теж лінійка і здається вона не у всіх така широка як ліжко. Треба запитувати що є, враховуючи сьогоднішню ситуацію.
Засомневаю• 26 августа 2022
Ответ дляIQ 80
Чому? Мої діти сплять на 90 см ліжку, можу поміститися я або чоловік і дитина.
Нормальна ширина.
Пенять на зеркало• 26 августа 2022
Ответ дляIQ 80
90 см для 100 кг це жах
Людині не буде як повернутися
Вы прям бегемота представили. Человек выше среднего роста и 100 кг веса это не прям большой.
Мы с мужем спим на 160 см кровати, муж 120 кг, я 90. Ещё и малая часто приходит между нами укладывается.
90 см это отличная ширина кровати на одного
Женщинас• 26 августа 2022
Ответ дляIQ 80
90 см для 100 кг це жах
Людині не буде як повернутися
Гм, при нормальному чоловічому зрості це не аж така вага. Чоловік 190 см, вага більше 100 кг, широкі плечі, крупний, але не товстий, ледь трохи на животі зайвого.
І ми нормально спимо на ліжку 189 завширшки удвох + кіт.
Як дитина була мала і хворіла, інколи він спав на дитячому 90 см, теж нормально, але там була проблема з довжиною, бо на 190 ноги на стільчик клав.
Це нормальні чоловічі параметри

Леди_в_ночи• 26 августа 2022
Ответ дляЗасомневаю
Диван не витримає, необхідне ліжко з матрасом під відповідну вагу
Чого це диван не витримає? У мене чоловік крупний - 125кг, я 67 і син 75, всі втрьох валяємося на дивані, фільми дивимося, інколи ми з чоловіком спимо на ньому і все добре, дивану вже 8 років. Диван у нас кутовий, середнього розміру.
Леди_в_ночи• 26 августа 2022
Ответ дляIQ 80
А як тоді двоспальне ліжко 160см?
Засомневаю• 26 августа 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Може у вас диван дуже великий і розрахований для 300 кг. У автора місця не вистачає для такого дивану. Ну, і фінанси тут теж важливі.
Леди_в_ночи• 26 августа 2022
Ответ дляЗасомневаю
Ні, я написала, що диван середній. Звичайний кутовий з подушками під спину.
Засомневаю• 26 августа 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
То напишіть автору який. Я щось не знайшла вашу рекомендацію який саме і де купити.
На моїй практиці, всі дивани не Ок на велику вагу.
Леди_в_ночи• 26 августа 2022
Ответ дляЗасомневаю
Моєму дивану вже 8 років, тому не знаю є зараз такі чи ні, куплений був у звичайному меблевому магазині, назву я вже не пам´ятаю. Єдине, там не ламелі, а пружини і якийсь незвичайний поролон, теж не пам´ятаю як називається, він твердіший за звичайний.
Не буду• 26 августа 2022
Почему тут пишут, что диван не выдержит 100 кг? Это чтотза диваны такие?
Засомневаю• 26 августа 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тоді автору ви не допомогли цим, так як вона шукає який купити, щоб відповідав конкретному запросу.
Можливо у вас і є той тип як пропонує зараз Венето, з вбудованим орто матрасом.
автор волосатое стекло • 27 августа 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В чоловіка 100кг і в мене трохи меньше.
Дякую! Там теж однокімнатна. Може, пам´ятаєте виробника?
Ответ дляЗасомневаю
Дякую, вже сказала хай спробує заміряти свій диван щоб зрозумів чи вистачить йому 90 см ширини.

Бамбарбия! Кергуду.• 27 августа 2022
Ответ дляволосатое стекло
Виробник константа.я ж написала
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Виробник константа.я ж написала
Я думала то модель ) дякую.
Бамбарбия! Кергуду.• 27 августа 2022
Ответ дляволосатое стекло
Я думала то модель ) дякую.
Десь біля 5-7 років Амелії. Ми брали шириною 160см.
Три роки як купили Оскар.
Якість за цей час значно погіршилась.Але теж нічого не скрипить і не продавлюється.
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Три роки як купили Оскар.
Дякую за рекомендацію, ще й ціна терпима як на сьогодні.