Прикуси Язык• 27 августа 2022

Відрахування дітей, які за кордоном

Щойно отримали повідомлення від вчителя у музичній школі повідомлення, що діти, які перебувають за кордоном, будуть відраховані, оскільки перебувають на утриманні іншої держави.

Вона не знає ні номера, ні назви постанови, їм про це просто повідомило керівництво. Хтось щось чув про таке? Ті діти, які в Україні, можуть навчатися далі за обраною формою. Наші бтьк в шоці.
Уточка• 27 августа 2022
Знаю що із спортшкола не можуть відрахувати дитину доки батьки самі не напишуть заяву про це. Думаю так само і з муз.школою.
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
А, ну і варто додати, що навчання в музикалці, на відміну від просто школи, платне. Тобто, про яке таке утримання має йти мова.
энциклопУдия• 27 августа 2022
Сидеть одной попой на двух стульях всё равно не получится, делайте выбор. В Украине есть дети которые хотят заниматся и им нужны физические места. Вы уехали, приняли решение такое, учитесь/занимайтесь там. Никто не обязан сидеть ждать когда вы там решите вернуться или вообще решите не возвращаться.
Ревнивая жена• 27 августа 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Сто процентов!
Любительница• 27 августа 2022
Вы хотели заниматься в муз школе онлайн ?
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Якою попою. Моя дитина вже навчається в музикалці на другому році. Вона займає своє власне місце, за яке я плачу по квитанції.
І я в Україні.
Просто мене ця ситуація турбує зовсім з іншої сторони, оскільки вона зачіпає близьких..

І чи не є ця постанова черговою придумкою. Мене цікавить, може хтось знає і чув. Оскільки те, що викладач не знає ні номера, ні назви, виглядає підозрілим
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
Ответ дляЛюбительница
Ті діти, котрі в Україні, будуть займатися за обраною формою - очно або онлайн.

Ми прозацмалися онлайн всі карантини і початок повномасштабної до самих канікул.
Я Тина• 27 августа 2022
Закон позволяє. Чомуб ні
Я Тина• 27 августа 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Ви не праві
Любительница• 27 августа 2022
Ответ дляПрикуси Язык

Понятно ...
Я не знала, что музыкой можно заниматься онлайн.
Ладно сольфеджио. Но не специальность...
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
Ответ дляЯ Тина
Закон позволяє. Чомуб ні
Який саме? Ви точно знаєте, що є такий закон, який дозволяє відраховувати дітей зі школи, муз або ще якоїсь? Буду вдячна за номер і назву.
Серьезная баба• 27 августа 2022
Ответ дляПрикуси Язык
І я в Україні.

Можу вас запевнити, що якщо ви і щось платите, то та сума і половини вартості не покриває !
Музичну школу фінансує місцевий бюджет, плата батьків то сльози.
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
Ответ дляЛюбительница
Понятно ...
Все було онлайн. Навіть з хору була підсумкова групова робота.
энциклопУдия• 27 августа 2022
Ответ дляПрикуси Язык
І я в Україні.

Ну значит попой близких. А то очень много таких хитропопых, поуезжали, но им все обязаны, ждите королей. Пусть сидят ваши близкие где сидят и учатся в местной музыкальной школе раз возвращаться не хотят. Я так понимаю раз школа работает,то они явно не с Мариуполя.
Надеюсь,что такая постанова действительно есть.
Я Тина• 27 августа 2022
Ответ дляЛюбительница
Понятно ...
Багато викладачів дають індивідуальні заняття онлпйн.
Гл. Амурная• 27 августа 2022
У нас в музичній школі теж таке написали , але заняття будуть офлайн . І про оплату , мабуть так ви платите але бюджет і самоокупність це зовсім різні кошти.
Я Тина• 27 августа 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Закон позволяє онлайн
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
Ответ дляСерьезная баба
Не якщо. Безкоштовних музикалок не буває. Ті, хто пройшов первинний відбір при вступі, платять 400, ті, хто не пройшов, можуть ходити, але платять вдвічі дорожче. Типу бюджет-контракт. Але бюджет платний все одно.
Покращена• 27 августа 2022
Ответ дляэнциклопУдия
У нас таке зі школою вийшло. Більшість класу проголосувала за дистанційку з-за кордону. І тепер нас 10 чоловік змушені з ними вчитися онлайн ( Вчителя забрали на онлайн-навчання.
энциклопУдия• 27 августа 2022
Ответ дляЯ Тина
Ви не праві
Ну ясное дело. Вот сейчас в Европе все выплаты дополучают, включится режим бомжа и тогда будут возвращаться, а их все подождут, да?
Очень надеюсь, что и обычные школы так делать будут. Фактически не присутствуешь - освободил место.
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Якщо школа проводить уроки онлайн, то в чому проблема їх відвідувати, якщо дитина вже вчитьсЯ не перший рік.
МЧСница• 27 августа 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Те,що ви оплачуєте це лише частина ,більшу частку оплачує бюджет міста,громади. Музична школа онлайн це дурня повна.Наш викладач ще вкіеці року попередила,що їм оплатять лише фактично відпрацьовані години з реальними дітьми і взагалі якщо будете закордоном шукайте там муз.школу ,бо флейта онлайн це нереально
ТочноБудет• 27 августа 2022
Нічого не знаю, про утримання іншої держави і яке до цього має справу музшкола, хіба там не платне навчання? Але, поза тим, як можна навчатися в музшколі онлайн? Це реально, взагалі? Видається маячнею
Я такая боевая• 27 августа 2022
Ответ дляЛюбительница
Понятно ...
а как в карантин занимались?
ТочноБудет• 27 августа 2022
Ответ дляУточка
А в спортшколі хіба можна навчатися дистанційно?
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
Ответ дляТочноБудет
Весь ковід і початок повномасштабної. Два роки онлайну.
Серьезная баба• 27 августа 2022
Ответ дляПрикуси Язык
400грн. я ж кажу - сльози !
Вартість одного уроку - 800грн. з учня ! було років 4 тому … тому не смішить з вашим «платним» навчанням.
ТочноБудет• 27 августа 2022
Ответ дляПрикуси Язык

Навіть, нн уявляла собі, що можливе навчання онлайн
МЧСница• 27 августа 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Не правда,це на розгляд місцевого керівництва.Сольфеджіо було онлайн,заняття учень+викладач були офлайн цілий карантин
автор Прикуси Язык • 27 августа 2022
Ответ дляМЧСница
Що значить, неправда. Моя дитина займалась онлайн. І спеціальність теж.