КлараЦеткин• 28 августа 2022
Девочки а по чем свинные ухи на рынке Киеве?
Советничаю тут• 28 августа 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Суржик є в будь-якій мові. І тільки українці його так стидяться і вважають, що краще мова окупанта, ніж рідний суржик. Як завжди, ніякої поваги до свого
ніхто не заперечує,що є у будь-якій мові
але,зазвичай дуже специфічний контингент цим суржиком спілкується)
Воно і у нас так.як не крути,освічені люди надають перевагу «чистій» мові.
До чого Ви тут повагу приплітаєте?я десь сказала,що мова окупанта краща за українську?
у нас дуже гарна мова,я обожнюю дивитись фільми,читати книжки саме українською. Але суржик - це НЕ українська мова,це відмазка для людей,яким байдуже як вони розмовляють і як це звучить зі сторони.
І так,його потрібно «стидитись» і вчитись розмовляти грамотно!
Оскорбляю всячески• 28 августа 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Ну ви так вважаєте, в мене інша думка. Літературною мовою треба говорити на роботі, а в своєму оточенні суржик нормальне явище. Скрябін весь час суржиком говорив.