выходные пролетают• 28 августа 2022

Кто работает в сфере образования дистанционно находясь в Германии

Подскажите как работать в Office 365. Если купила новый ноутбук в Германии, а тут же скачивать нельзя, всё платно... Получается чтоб пользоватся оффисом 365 мне надо купить лицензию? Или как быть?
Барышня кисельная!• 28 августа 2022
По-моєму зараз на всі програми абонемент.

Каравай-каравай• 28 августа 2022
Невже зарплата в сфері освіти в Україні перебиває допомогу в Німеччині? Якщо ви з дитиною, то соціал явно більше зпл. Якщо отримувати одночасно срціал і зпл, то це буде штраф. Який сенс в тому?
Тень льва• 28 августа 2022
питання не по темі. Чи може дитина вчитися дистанційно. Старші класи. Проживаючи в Німеччині.
Каравай-каравай• 28 августа 2022
І так, звичайно всі програми треба лише купувать. Але з ноутбуками офіс хіба не йде в комплекті? У нашого на звороті вже був ключ для безкоштовної операційної системи з офісом.
бювет_в_обед• 28 августа 2022
Только платить 10 евро в месяц, первый пробный месяц бесплатно.
бювет_в_обед• 28 августа 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Нет. Он отдельно покупается. На него абонемент, это не купил один раз и всё, нужно платить раз в месяц или раз в год.
Угги_в_горошек• 28 августа 2022
Для работников образования офис 365 бесплатно лицензионный. Вам нужно вспомнить свой аккаунт и зайти через главную страницу ( в поиске набрать). И сможете установить лицензионный офис на новый ноутбук. Образовательный аккаунт даёт право установки офиса бесплатно на 5 устройств

Gvenna• 29 августа 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Автор не обов´язково сидить на допомозі.
Наша вчителька теж в Німеччині, провела на днях батьківські збори, рулить звідти процесом, зі школи йти не планує.
автор выходные пролетают • 29 августа 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Даже если я в германии?
Каравай-каравай• 29 августа 2022
Ответ дляGvenna
Я не вірю в ту казочку)
Вони 100% отримують допомогу. Подивитеся коли у вас будуть уроки, чи не в другій половині дня, щоб ’безробітна’ вчителька встигала на курси від джоб центру)
З 1 січня Україна приєднується до спільної інформаційної бази з ЄС, тоді можна буде відслідкувати доходи в Україні за кордоном. Просто не всі то ще зрозуміли.
Каравай-каравай• 29 августа 2022
Ответ длябювет_в_обед
У нас на ноутбуці приклєєний стікер був з паролем для ліцензійної віндоус з усім офісним пакетом. Користуватися можна необмежено по часу і абсолютно безкоштовно, але лише на одному пристрої, на жоден інший не стане. Ноут куплений за кордоном, але раніше, до війни.
бювет_в_обед• 29 августа 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Ну не в Германии же? В Германии сейчас так. Я уже не один комп покупала, офис там есть, но он не работает нормально, пока не начнешь платить.