Женька Жменька• 28 августа 2022

Чи є такі хто на соціалі та одночасно отримує ЗП в Україні?

У мене мінімальна ЗП, просят зараз допомогати з роботою дистанційно. Але я турбуюся якщо перевірять, що мені приходить з України приблизно 150 евро.
Polinaanna• 28 августа 2022
Не буде нічого. Ніхто вас перевіряти не буде

ВалюШок-d20a• 28 августа 2022
Звісно є не переймайтеся
Natalisa7613• 28 августа 2022
Якщо в Німеччині,то можуть бути проблеми.
Liubov_22• 28 августа 2022
К социалу можно подрабатывать 100 евро, если больше, то 80% идет в пособие. Если скажете плавду, то пособие сократят на 40 евро и будете спать спокойно.
автор Женька Жменька • 28 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
Це з власного досвіду? Я трусіха, і мені дійсно потрвбні соціальни кошти, якщо і буде ця мінімальна зп, то в мене рідні в Харкові без роботи.
Polinaanna• 28 августа 2022
Ответ дляЖенька Жменька
Да
leviona• 28 августа 2022
Все зависит от страны, в которой вы находитесь. Везде разное законодательство. Поинтересуйтесь законодательством именно этой страны. Зайдите на ютуб, в телеграмм, через поиск поищите тематические видео про налоги в стране.
leviona• 28 августа 2022
Меньше вероятности, что будут придираться, если деньги приходят на вашу украинскую банковскую карту (а не на европейскую) и вы их не выводите в стране, где находитесь.
GaleTTa• 28 августа 2022
Все такие, не переживайте. Мы украинцы самые хитрожопые беженцы)))) нам европейцы ещё и должны останутся 😉

Polinaanna• 28 августа 2022
Ответ дляЖенька Жменька
Не будут проверять ваш украинский банковский счёт. На это нужно ваше согласие. И 150 это не те деньги. И естественно многие кто уехал и дальше числятся на работе в Украине платят налоги. Работают дистанционно
Polinaanna• 28 августа 2022
И вообще около 10 млн выехало. думаете всех будут проверять на 200эвро?
Icekream• 29 августа 2022
нет,не парьтесь
украинские карты Пока не проверяют нигде.
Wseravno• 29 августа 2022
Євросоюз не має доступу перевірити жодні рахунки , податки з України, мої подруги і працюють онлайн (брешуть, що в Київській області в компанії) і отримують гроші в ЄС (типу вчать мову і шукають роботу) і взагалі не переживають.
Goldig• 29 августа 2022
Жесть...😐
annet100185• 29 августа 2022
Подруга из Германии (не беженец, живет там уже 15 лет) рассказала, что с нового года Украина откроет доступ к счетам, и любого смогут проверить на предмет финансовых поступлений. Если не задекларировали - будут проблемы. Хз, насколько это соответствует реальности, но если правда, то проблем нашим прибавится
nata.ant• 29 августа 2022
Ответ дляannet100185
Да,я тоже такую информацию знаю
Liubov_22• 29 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
В Германии не больше миллиона. Для проверки достаточно двух таблиц в Excel. В одной данные из Германии, во второй из Украины. Таблица за несколько секунд сравнит данные.
ЕвгенияК• 30 августа 2022
Ви маєте повідомити про те, що отримуєте дохід з України.
Якщо плануєте залишатися надовго, про це дізнаються, гроші все одно доведеться повернути. Та ще й штраф отримаєте.
Udacha777• 05 сентября 2022
Поки що не перевiряють, але за законодавством Нiмеччини, держоргани мають 10 рокiв на перевiрку фiнансових данних.
Прочитала в групi в Вайберi, що буде така зустрiч:

Чи можливе уникнення подвійного оподаткування для ФОП та найманих працівників?

🗓 13 вересня
⏰ З 14:00 до 15:00 год.
📍 Платформа Zoom*

👱‍♂️Під час зустрічі фахівець з оподаткування в Німеччині, практикуючий податковий консультант, Dmytro Sonkin пояснить ⬇️

✔️ чи буде оподатковуватись заробітня плата найманих працівників, які продовжують віддалено працювати в Україні;
✔️ що чекає на ФОП;
✔️ коли потрібно реєструватись підприємцем в Німеччині;
✔️ чи можуть контролюючі органи Німеччини перевірити Ваші українські доходи та статки;
✔️ чи потрібно буде сплачувати податок з соціальної допомоги;
✔️ чи повинні біженці подавати декларацію про доходи в Німеччині в 2023 році?