Анонимушка• 30 августа 2022

Сильно стресую на уроках водіння. Це норм?

Ходжу в автошколу. Почалася практика. Зараз от третій урок водіння буде. Механіка .
І для мене уроки поки – це суцільний стрес.
Я навчитися їздити дуже хочу (до цього досвіду нуль, ніколи за кермо не сідала), але задоволення не отримую поки взагалі від їзди. Туплю часто. Коротше, іду от на урок зараз як з-під палки.
Це норм перший час і далі вже буде простіше чи це просто я якась туга?
автор Анонимушка • 30 августа 2022
Ну і ще момент. Я розумію, що інструктор не зовсім моя людина. Не дуже з нею складається контакт.
Але вибору нема. Він один у цій автошколі.
LadyDShoes• 30 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Капец((((
Лагшмивара• 30 августа 2022
у меня стресс только от мысли, что надо наконец собраться и выучиться на курсах вождения
LadyDShoes• 30 августа 2022
Не знаю, автомат, інструктор - душка))) все ок
Персонаж Аноним• 30 августа 2022
Также как и у вас было. Но я не села за руль (
Очень жалею
бибизяна• 30 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Це даремно витрачені кошти. Якщо уроки не в радість і з інструктором некомфортно, то краще не витрачати час.
Дама с заначкой• 30 августа 2022
Для мене теж це був щораз стрес. Як думала про урок водіння, стискалося в грудях і робився комок. Так було довго, поки не освоїла їзду на власному авто.
Шопингмонстр• 30 августа 2022
Норм. Потом еще будете заставлять себя ехать. Помню как ныла мужу, хочу машину. А когда купил....ну что, говорит, поехали в магазин. А я иду к стоянке и чем ближе, ием сердце больше колотится, ладршки потеют и понимаю, нахер оно мне надо было. В течение месяца прошло.
автор Анонимушка • 30 августа 2022
Ответ дляЛагшмивара
Я от таки себе змусила ))
автор Анонимушка • 30 августа 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
Очень жалею
Маєте на увазі, що зовсім від занять відмовилися?
Персонаж Аноним• 30 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Нет, я отходила. Но страх так и не поборола ездить на своем авто. С мужем вообще лучше не ездить , когда он рядом - кричит , все желание пропадает ездить
автор Анонимушка • 30 августа 2022
Ответ длябибизяна
Я не скажу, що прямо не комфортно, але хотілося б більшої... душевності чи хз, як сказати правильно.
В мене вибору нема, вже дозаймаюся тут. Теорія пройдена. Так що якось вже буду вчитися)
Аби права отримати. Потім знайду якогось інструктора іншого для додаткових уроків.
автор Анонимушка • 30 августа 2022
Ответ дляДама с заначкой
Трошки заспокоїли )
автор Анонимушка • 30 августа 2022
Ответ дляШопингмонстр
Фух, дякую.
Намагаюсь видихнути)
Бо іноді здається, що у всіх все клас, а я от одна така)
автор Анонимушка • 30 августа 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
А права отримали?
Якщо є права, то вже пів справи)
Можна знайти інструктора класного, з котрим будете на одній хвилі
Дама с заначкой• 30 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Фух, дякую.
Намагаюсь видихнути)
Не у всіх) І Ви не одна така))
Кнопус• 30 августа 2022
Ответ длябибизяна
Та це вже забаганки
Раніше і мови не було, щоб інструктора обирати. Нічого, нормально всі їздять після автошкол а-ля совдепія

Коли я вчилася, то ми мали змогу обрати автокшолу, але не інструктора. За критеріями ’не лається та не домагається’ мій інстуктор був ідеальним. В іншому - ну, нічого, сіла та поїхала. Тут треба практика, чим більше виїздиш, тим впевненіше будеш на дорозі.
Пам’ятаю як мій інструктор весь час казав ’Оксано, я не бачу, щоб ви дивилися по дзеркалам’. Мені зараз це смішно, бо це вже робиться автоматично і не від того, що це мені нагадував інструтор, а від того, що ти вже розумієш, що то є ця ’дорога, як окремий світ’
Гороховая• 30 августа 2022
Первый муж пытался учить, вернее я просила его, ноон психовал, ну несколько попыток и я бросила. Сейчас, спустя годы со вторым начала. Он вообще не психовал. Вроде все получается, но немного волнуюсь. На курсы еще не пошла. Думаю.,надо ли мне оно
бибизяна• 30 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
З таким навчанням скоріше за все екзамен буде з хабарем.
Якщо є кошти, то наймайте інструктора вже зараз.
бибизяна• 30 августа 2022
Ответ дляКнопус
Та це вже забаганки

Хто нормально, а хто не дуже. Навчання це важливо звичайно, вона закладає основу, але все одно головне самостійна практика.
Але річ в іншому. Якщо ти вже платиш гроші за навчання, то воно має бути якісним. А не як в більшості випадків коли школа для галочки, посвідчення куплене, а потім або сам навчайся, або наймай інструктора.
палка-копалка• 30 августа 2022
Читаю і шокована, я на водіння ходила із задоволенням, вчилася на автоматі, вже другу машину змінила на автоматі, їзжу і насолоджуюся. Так і не розумію навіщо себе насилувати і довбатися в ту механіку, якщо можна їздити на автоматі і не падати в обмороки кожен раз від вигляду авто.
Кнопус• 30 августа 2022
Ответ длябибизяна
Якість навчання не залежить від того сюсюкає з вами інструктор чи ні за ваші гроші. Коли ви навчаєтеся ви не можете оцінити саме якість навчання, тільки комфорт))))
’Комфортний’ інструктор може бути і не дуже то і зацікавлений у якості ваших знань. Так що тут можна і подискутувати
Утренняя зорька• 30 августа 2022
Ответ дляШопингмонстр
Вот мне кажется, именно так и у меня будет (
Без комплексов• 30 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Я от таки себе змусила ))
Запам´ятати що, щоб не трапилось в цій автівці, несе відповідальність інструктор. Я перший раз сіла, познайомилась з механікою, рушила. Інструктор питає - ну що, поїхали на дорогу, не боїшся? Кажу - а чого боятись, машина ж не моя. Так і вивчилась, всяке було і глохла, і десь неуважна була. Душевності від інструктора не чекала, бо я ж не дружить прийшла. Правда таки інструктор у мене був супер.
Без комплексов• 30 августа 2022
Ответ дляпалка-копалка
Я коли пішла вчитись на механіку, то в мене вже стояла авто автомат. Свідомо вибрала механіку, на всякий випадок, різні ситуації бувають в житті. Ось зараз, не дай Боже, якась екстрена ситуація, а під рукою була б тільки автівка механіка. Як то кажуть - знання за плечима не носити.
бибизяна• 30 августа 2022
Ответ дляКнопус
Я не про сюсюкання, а про контакт із інструктором. Можна бути ввічливим і відстрононеним, а може інструктор бути строгим, але заінтересованим у навчанні. Але якщо контакту немає, то заняття будуть нееффективні, бо буде заважати страх і дискомфорт.
Якість навчання також можна оцінити, якщо хоч трохи цікавитися питанням.
палка-копалка• 30 августа 2022
Ответ дляБез комплексов
Кожен вибирає сам, але з таким же успіхом, тоді і на трактор потрібно здавати, мало що.
Кнопус• 30 августа 2022
Ответ длябибизяна
Це все дуже на демагогію схоже))) Можна подумати, що до автошколи взагалі приходять ті, що анітрохи не цікавляться питаннями. Та всі такі спеціалісти, що взмозі оцінити якість навчання, але чомусь не взмозі їхати
БЦАшка• 31 августа 2022
Ответ дляпалка-копалка
В нашій школі тільки механіка, вибору не має. Інша школа дуже далеко. Якось так