Аня-4857• 30 августа 2022

Впо постанова от 19.08, тем кто не получал выплаты с апреля

Здравствуйте, кто уже написал заявление на выплату впо за апрель и март? Какая дата заполнения должна стоять в заявление?
Стервочка• 30 августа 2022
Що за постанова? Дайте почитати

Карамбулкул• 30 августа 2022
Соцзащиты не знают как с этой постановой работать и футболят(
Карамбулкул• 30 августа 2022
Справка будет сегодняшным числом, могут начислить выплаты положенные только за прошлые месяца, если докажите когда подавали....
Ксюша -033e• 30 августа 2022
https://vchasnoua.com/donbass/73475-vpo-iaki-ne-ot...
Ксюша -033e• 30 августа 2022
Ответ дляКарамбулкул
Доказать можно только через дию
Yuliia -9941• 30 августа 2022
Ответ дляСтервочка
Що за постанова? Дайте почитати
Сьогодні з даним питанням зверталася до служби підтримки Дія, ось що вони відповіли:
Дякуємо, що цікавитесь! Разом з вами очікуємо на деталі щодо цього питання.

Тож радимо стежити за нашими новинами. Як тільки матимемо інформацію, з радістю поділимося з вами:

1. Офіційний телеграм-канал Міністерства цифрової трансформації України – https://t.me/mintsyfra
2. Сервіс державних послуг, з яким зручно – https://t.me/diia_gov
3. Канал Міністра цифрової трансформації України – https://t.me/zedigital

При повторній подачі заяви попередня автоматично анулюється.
Стервочка• 30 августа 2022
Ответ дляКсюша -033e
Це вони негодність дії визнали?) Подавала я через дію, довідку отримала, а грошей ні. Читаю і смішно від їх постанови. Бігай тепер і не факт, що отримаєш

Ксюша -033e• 30 августа 2022
Ответ дляСтервочка
В мене теж довідки є, і пише очікуйте повідомлення від банку про зарахування коштів
Эт вернячОк• 30 августа 2022
Ответ дляСтервочка
Я також подавала через Дію, 19.04.22, довідка є, а от заява на отримання допоги все ще в обробці, пишуть-очікуйте
Стервочка• 30 августа 2022
Ответ дляЭт вернячОк
А де Ви ту заяву бачите?
Эт вернячОк• 30 августа 2022
Ответ дляСтервочка
А де Ви ту заяву бачите?
В Дії:послуги-оформлення допомоги для ВПО
Стервочка• 30 августа 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую! В мене так само в обробці. Якщо чесно, то вже і не надіюся на ті кошти.
Эт вернячОк• 30 августа 2022
Ответ дляСтервочка
Я також вже і не розраховую, але вслужбі підтримки Дія пишуть що обов´язково всі хто подавав заяви, отримають кошти за всі попередні місяці
Ламзак_сдутый• 30 августа 2022
Ответ дляКсюша -033e
Мне только сегодня выплаты пришли за март-апрель. После жалоб на все горячие линии. Тоже через дию оформляла.
Ирина-9599• 31 августа 2022
Ответ дляСтервочка
Вони обов`язково прийдуть. Ми з чоловіком місяць чекали і теж уже навіть не надіялись, а вони прийшли за 3 місяці. А знайомий більше чекав і отримав 6місяців
Эт вернячОк• 31 августа 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Куди ви зверталися?
Oksana-9858• 03 сентября 2022
Удалено администрацией...
Мой завтрак• 13 сентября 2022
Підпишуся на тему
ДинамоКит• 14 сентября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
підкажіть, будь ласка, куди саме зверталися? Дія футболить ’чекайте, зясовуємо’; місцеві органи нічого не знають і футболять в Дію... Подавала на себе і дітей у квітні, ні довідки, ні, відповідно, коштів.