Байрактара• Изменено 31 августа 2022
Куди і на яку спеціальність будуть вступати ваші дівчата?
Дочка тільки у 8 клас переходить. Поняття не маю і вона теж про те, в яку сторону рухатися. Добре йде англ мова, можливо би ще іншу вчити треба, але ще не визначилася. Математику не любить, але репетитора наймаємо, бо іспити якось треба здавати.Як ви визначалися? Це таке відповідальне рішення. Чи якісь тести пройти? Учора гортала спеціальності на сайті Абітпоіск. Взагалі не знаю. Ще цю математику скрізь запхнули. Як на мене, то іт технологіїї і іноз.мови рулять. Де спробувати доню в іт технологіях? Поки сама не спробує - не зрозуміє. Якісь є пробні уроки у програмуванні?
На сьогодні репетитор по англ.мові і математиці. Математику терпіть не може. Можливо, замість математики другу мову вчити...
ОливьЕЖечка• 31 августа 2022
Якщо не може терпіти математику, то про яке it може йти мова?? Дитина повинна визначитися сама, ким їй бути.
Байрактара
• 31 августа 2022
Я у свій час теж нічого не знала. Пішла на укр.філологію. Доля закинула на держслужбу. Все влаштовує.
Просто красавица• 31 августа 2022
Про математику і айті - не завжди так.
Хай подивиться матеріали на ютубі, і вже вирішує її це чи ні
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Психологи проводять тестування на профорієнтацію з 14 років починаючи
Шукайте спеціаліста
Ну і без математики перспектив нема в кожному випадку
Шукайте найкращих репетиторів, беріть більше уроків, бо у 8 класі математика тільки починається
Шукайте спеціаліста
Мандолина Бу• 31 августа 2022
Я так розумію математика зараз обоя’зкова на ЗНО.
Моїй теж не дається математика, тому пішли в ліцей на фіз-мат.
Байрактара
• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Шукайте спеціаліста
В нас прекрасний вчитель математики. За літо з доні по геометрії зробила чудо.
Англ.мовою мовою доня розмовляє гарно. Мови їй дуже даються. З другою ще не визначилася- пробувала франц..турецьку.турецька подобається.
І танці. Не знаю куди танці, але ними вона марить.
Байрактара
• 31 августа 2022
Ответ дляМандолина Бу
Не дається математика,тому пішли в фвз-мат? Капець. Фізика взагалі нуль в нас. Нехай алгебру і геометрію вчить з репетитором
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляБайрактара
Знанням мов сьогодні нікого не здивуєш
На виході зі школи це буде нуль без знань математики/фізики або хімії / біології
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляБайрактара
Що вас дивує?
У фізматі математики 10 годин на тиждень, багато практики, завдяки тому чудовий результат
Ну і так, вам для інформації, що гуманітарні дисципліни на зно, найкраще здають математики
Байрактара
• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Знанням мов сьогодні нікого не здивуєш
Хіба що в ін яз вступати. Чи простотна іноз. Філфак. Де матем не є профільним предметом
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляБайрактара
Ок
А далі куди? В школу вчителем?
МаксХмара• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Ок
А далі куди? В школу вчителем?
А чому б ні, репетитори з іноземної мови чудово себе почувають!
Ответ дляДама_с_караваем
Ок
А далі куди? В школу вчителем?
сложно сказать. репетитором разве что. репетиторы сейчас очень хорошо зарабатывают. также есть знакомые - муж,жена и дочь на ин яз. все пристроились в посольстве.
во дворе живет женщина и 2 детей дочек. все закончили Драгоманова)) все 3 работают репетиторами. зарабатывают очень хорошо. мать ушла со школы ,а дочки сразу репетиторами со 3 курса.
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляМаксХмара
Репетитор ніколи не заробить стільки, як той же програміст, аналітик і тд
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляЛорисель
точно, учитывая суммы за занятия
Ну от які суми? І коли ті суми починають надходити? Починати доведеться зі скромних грошей
Ананомчикус• 31 августа 2022
Ответ дляМаксХмара
репетитору мало обычного знания языка, нужно еще умение преподавать, чтобы и ученикам было доступно и интересно, и преподаватель кукухой не поехал
МаксХмара• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Ви розумієте, не кожен може бути програмістом. Чоловік працює в айті, намагається заохотити сина- він ні в яку не хоче, не цікаво. Я б хотіла, щод він долучився до татової справи, але ж не заставити!
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляМаксХмара
Його лише мови цікавлять?
Більше нічого? Жодні науки?
Ответ дляДама_с_караваем
Ок
А далі куди? В школу вчителем?
с ин яза не учителем идут, а преподавателем на курсы или переводчик или ...я вот смотрю, война,лучше всего зарабатывают репетиторы. к работе не првязан. уехал на ЗУ и сиди преподавай. передача знаний всегда ценится. просто это надо любить. но работа репетитором,педиатром всегда хорошо оплачивается- любая работа с детьми.
хорошему логопеду ,например,родители все отдадут ,лишь бы научил...
МаксХмара• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Звісно, що потрідно підбирати цікавий матеріал, знаходити підхід до кожного учня, все це досвід. Відразу ні в кого не вийде на відмінно,бо це робота злюдьми, а всі дуже різні, і мають різні здібності до навчання.
МаксХмара• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Його лише мови цікавлять?
Більше нічого? Жодні науки?
Його взагалі нічого не цікавить, мене це лякає. Гуляти з друзями, компютерні ігри на тому і все. Він комунікабельний, швидко знаходить друзів. Прагнення до навчання немає взагалі. Англійчську вчить з репетитором.
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляЛорисель
Ви врахуйте, що там дитина на ринок праці виходитиме через 10 років
Подивіться актуальні професії майбутнього і знайдіть там репетитора
Ну то таке, можна тішити себе ілюзіями)
Байрактара
• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Ну то таке, можна тішити себе ілюзіями)
Де дивитися ті професії?
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляМаксХмара
Питання не про відмінно
А про копійчані гроші впродовж кількох років
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляБайрактара
Де дивитися ті професії?
В гуглі всі і все дивляться
Ви мене дивуєте…
Бывшая блондинка• 31 августа 2022
Я девочка.
Имею во по специальности ’финансы’. Нормально зарабатываю.
Поступила в училище на медсестру.
Бывшая блондинка• 31 августа 2022
Кстати, у меня муж вообще не волок математику. От слова совсем).
Но ему очень была интересна история. Он юрист. Имеет во по 3 специальностям на данный момент). И дисер недописанный. Ни на что не жалуется)
Сегодня я не я• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
І не кожен програміст заробляє по 4 тисячі євро