Аноним_651• 26 января 2014
Так званий ’громкій звук’ у технічних параметрах значать високу чутливість.
Але проблема в тому, що у дешевих навушниках, як правило, використовуються дешеві та технічно прості динаміки, у яких чутливість конструктивно не може бути високую.
Тому єдина порада - це ходити по торговим точках із плеєром та слухати.
PS: Хоча, дивлячись що значить недорого - може це для вас 200 баксів