Козачка• 01 сентября 2022

Next, який розмір на 148см

Дівчата який розмір берете на 148см, цікавить верх, особливо худі, толстовки, реглани. Ще 146 чи вже 152? Хлопець середньої статури, 148см, 44кг
Бывает и такое• 01 сентября 2022
Чесно, як повезе... В мене дівчинка. На такий зріст брала гольф 152, то трохи підкочувала рукав, а брала худі, то сіла чудово, бо пошив вільний. Так само носила світер 146р, то він сидів ідеально, але зовсім без запасу .