Директриссимо• 02 сентября 2022
Дозвольте попросити погадати на Таро?
Доброї ночі! Хто ще не спить! Таке питання дуже хочу повернутися додому з дитиною. Чоловік хотів щоб ми залишилися ще закордоном. Мене турбує останнім часом його поведінка, щось з ним не так? Що саме хочу дізнатися? Можливо нам уже і не варто туди повертатися? Завчасно дякую!
Гжегож Бженчишчикевич• 02 сентября 2022
Ответ дляПандора
Я думаю нужно вернуться, если вы этого хотите или понимаете, что вам так лучше. Я еду потому что хочу. С мужем не связано это. 4,5 месяца меня все устраивало. В один день решила вернуться. Все не мило. Старшая дочь тоже хочет домой.
Вы из какого города?