миссДавеча• 02 сентября 2022

А это правда, что в сёлах блюда на свадьбу и салаты готовятся за неделю?

И потом где-то хранятся? Это как такое потом можно есть?
с_переулочк­а• 02 сентября 2022
Ответ дляАтрика
Авторе,та коли то було? Зараз ресторани-кафе)
Автор на днях шатро десь біля Яремче бачила.

СИРЕЛИ• 02 сентября 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Тут справа не про такі страви, а про майонезні салати і т.д., які готують задовго до застілля. Взагалі не дуже приємна тема, червоною ниткою тягнеться село і ЗУ. Наче в інших частинах країни зроду-віку весілля тільки в ресторанах по селах святкували і ніде ніколи не труїлися.
Бабуся жила в дн1пропетровськ1й обл. Теж шатри з коврами були в сёлах, 1 дивн1 пекли 1 шишки 1 баб1в з десяток готувать запрошували. 1 билися 1 тру1лися, всього було. Майже все так само.
с_переулочк­а• 02 сентября 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Так і я про це ж)
Але в нас уже років 15 ніхто так не святкує.
Ленне-Рейма• 02 сентября 2022
ни где-то , а в коморі , баба моего мужа так холодильник и не признала тико комора
с_переулочк­а• 02 сентября 2022
Ответ дляКубик Рубика
То тема, що плавно переходить від села до ЗУ, які там всі забиті, бо у горах живуть
Ви теж помітили?
Пошаманю• 02 сентября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
А навіщо те разнообразіє? Он сусід одружувався-три тазіки картоплі в мундирах, стільки ж квашених огірків і бідон горіляки
А сало? 😭😪
Пошаманю• 02 сентября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Ну здрастє, там і шатрів немає, вони просто сідають в лісі під деревами, застеляють скатеркою якусь полянку, і святкують.
Нi, як так, зразу і на Говерлу )) там веселіше )) або на скелях Довбуша, яка там скатерка і полянка, Ви що 😏
МоДнАя_КоШеЧкА• 02 сентября 2022
Ответ длямиссДавеча
Шутите?
Сало солим, огурцы квасим, самогон варим, как это за неделю сделать блин?
Пошаманю• 02 сентября 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Так і в ресторанах травляться. А в моєму селі весілля в шатрах було останній раз 17 років тому.
Я с ЗУ районный центр, шалаш видела 23 года назад, соседка и сосед женились и сделали шалаш во дворе. Больше шалашей не видела.

Пошаманю• 02 сентября 2022
Ответ длямиссДавеча
Я про отравление
А в киевских ресторанах отравлений не бывает?
автор миссДавеча • 02 сентября 2022
Ответ дляПошаманю
постоянно хожу по киевским ресторанам и никаких отравлений
МоДнАя_КоШеЧкА• 02 сентября 2022
Ответ дляПошаманю
Мы в Днепропетровской области были на хуторе на свадьбе в украинском стиле 10 лет назад. С шалашом
Белая и пушистая• 02 сентября 2022
Три роки тому була на весіллі в селі. Великий шалаш, килими, кульки, квіти - все, як по класиці. Столи ломилися, тарілка на тарілці. Я не знаю, коли це готували, але все було ну просто невідірватися! Смачне, свіже, багато)))) 300 з чимось людей. Діти бігали всюди, бабульки на стільчиках, танці до упаду. Це було реально свято! Я п´ю рідко і дуже мало, але в тій атмосфері зайшло, як у суху землю. Так все душевно, щиро, просто було. Пам´ять на все життя.
Незнакомлюся• 02 сентября 2022
Останнє сільське весілля було в ресторані, років вісім-дев´ять тому. До того - в шатрах, на одному і в господинях була. Все добре, ніхто не отруївся. А останній випадок отруєння на весіллі, про який я чула, стосувався пафосного ресторана. Там багато в нашій місцевій пресі писали, бо наречений із Швеції і ресторан належить народному депутату.
Наивная Хо• 02 сентября 2022
Ответ дляSomik
Дня за три помню) куча женщин во дворе на плитах что-то жарят, мне лет 8 -10 было, я лично на тех свадьбах травилась несколько раз) хорошо сейчас шатры не накрывают
напомнили мне свадьбу двоюродного брата..
дело было на Донбассе, в селе..
все как вы описали. Еще песни под баян, шатер, ковер, невеста в галошах, т.к. грязь под ногами. В тухлях только а ЗАГС. Туалет на улице, к нему нужно попасть через хоз.двор, где бегают свиньи с клыками как у мамонта и выше тебя ростов. А когда добрался в туалет, то в лицо тебе может упасть черный и огромный паучара с размером в ладонь.
Конечно, без отравлений никак. Родственницу мы увозили зеленой((
вАлнуюся сильнА• 02 сентября 2022
Ответ дляЧики-брык
І переспати з сестрою нареченої))
Даремно смієтесь, я якби не бачила на власні очі, то подумала б що це жарт. І це не село, містечко в 70 км від Києва.
А ще свідок,чи дружба повинен випити горілки з черевика нареченої.
Це було років 16-20 тому
вАлнуюся сильнА• 02 сентября 2022
Ответ длямиссДавеча
Про те, як гості потравилися на сільських весіллях, чую часто, тому хто його знає )
То у них може алкотоксикоз?
navariya• 03 сентября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Де це таке дикунство? В кацапії?
Мыть теще ноги
Одна из самых странных псевдотрадиций носит название “Чоботы”: тещу садят на стул, а зять поливает ее ноги шампанским или водкой, выпивает, после чего обувает ее в домашние тапочки и пускается с нею в пляс.
(взято з статті (блогу), саме про українські традиціїї)
Кубик Рубика• 04 сентября 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Ви теж помітили?
Та воно аж тхне.
Останнім часом це не тільки на ресурсі.
У Запоріжжі часто розганять стали ’а от западенці те, а от западенці се’. Питаю ’а хто це такі западенці’ - ну оті що на западній.
І чуть часто від людей, які Говерлу лише у підручнику бачили, проте знають яеій там уклад життя, звички та звичаї.
Схоже окрім свинособак у нас тут і внутрішні вороги є.