Герцогиня• 02 сентября 2022
Київ у диму. Що це?
Хто зна, що робиться?
ДинамоКит• 02 сентября 2022
Ответ дляНаизнанку
Якби петицію кличку настрочити, що за фігня, хай щось робить.
Думаєте він не знає? Досі не зміг інвесторів знайти на новий сміттєзавод?
Наизнанку• 02 сентября 2022
Ответ дляДинамоКит
Справа не в знанні, а бездіяльності. При кличку взагалі чорти що робиться. Понабирали , одні артісти мля
ДинамоКит• 02 сентября 2022
Ответ дляНаизнанку
Це окрема болюча тема( Я в Києві жити не можу вже. В мене астма. Як виїхала так не користувалася ліками (ттт). І почалося с 2015го
Наизнанку• 02 сентября 2022
Головне, що такий завод шалені бабки. Але мабуть щось там деребанять через підставні псевдоконтори. Типу здали за шалені бабки віддали сміття на переробку, а самі сірника кинули, та й ладно
Наизнанку• 02 сентября 2022
Ответ дляДинамоКит
Дуже вас розумію. Сама стала алергіком.
ДинамоКит• 02 сентября 2022
Ответ дляНаизнанку
Дуже вас розумію. Сама стала алергіком.
Це ж уявіть, до горіння смітників додається ще дійсно горіння торфу, лісів і це капець. Як у вересні 2015 або у квітні 2020
ДинамоКит• 02 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Киеву надо рамширятьсч. На торіяниках строить нельзя а вот на выгоревших...
У нас купят на чем попало жилье абы Киев. Местных жителей выселяют, заменяя на приезжих. Осваивают все возможные места
как тебе такое илон маск• 02 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Блин ну чего ВиЖгород, если ВиШгород и на укр тоже тоже с буквой Ш , не Ж. !!!!!!!!!!!!
Блин уже не первый раз вижу, если на укр, то с Ж, с какого перепугу?
Это как ляжки здесь все поголовно ляШками называют.
Ответ дляДинамоКит
Я коренной житель. Была. И торфянники внезапно начали гореть после 2010года. До этого времени они почему-то не горели
Я тоже до этого не помню никаких торфяников. А тут каждый год вонища.
Герцогиня
• 02 сентября 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Да это свалки жгут под видом трофяников. Тоде прекрасно помню, что раньше такого не было.
100 відсотків сміття, бо дуже їдкий, хімічний чад
Герцогиня
• 02 сентября 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Як чують, так і пишуть
Директриссимо• 02 сентября 2022
при чем эти ’торфяники’ горят четко в одно и то же время суток: с ночи до утра. а потом развеивается более-менее.