Само_достаточная• 02 сентября 2022

Посоветуйте книгу на украинском языке (желательно современного автора)

Папина дочка• 02 сентября 2022
Халед Госсейні ’Ловець повітряних зміїв’, бомбезна книга, Делія Овенс ’Там де співають раки’, Ореста Осійчук ’Абрикосова книгарня’, Кишеля ’Родаки’, хвалять книги Сари Джіо, Подорож Цильки.

Безпринципная• 02 сентября 2022
’Доця’ автор Тамара Горіха Зерня
Inna_A• 02 сентября 2022
Ответ дляПапина дочка
А там де співають раки не така підліткова собі книга?
Салт• 02 сентября 2022
’Прислуга’
Салт• 02 сентября 2022
Сергій Жадан ’Месопотамія’, ’Інтернат’.
Макс Кідрук ’Бот’
ПлакалаВАвтомобиле• 02 сентября 2022
Дівчата, а де книги читаєте? Купляєте паперові чи користуєтеся додатками типу якабу?
hrystia• 02 сентября 2022
Ответ дляInna_A
Я б не сказала. Але мені не зайшла. «Ловець повітряних зміїв» теж рекомендую. Як і всі книги цього автора.
hrystia• 02 сентября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
В мене є клектронна книга.
hrystia• 02 сентября 2022
Електронна))

ПлакалаВАвтомобиле• 02 сентября 2022
Ответ дляhrystia
В мене є клектронна книга.
А де скачуєте?
Inna_A• 02 сентября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Я на олх купую.. потім там же і продаю і купую нову) і так по колу)
Папина дочка• 02 сентября 2022
Ответ дляInna_A
Ще не читала, ніби не підліткова, тільки купила, купа класних відгуків на неї, фільм оце вийшов, але пишуть, що книга набагато краща.
Папина дочка• 02 сентября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Купую в Книгарні є, в Книжковій барахолці на ФБ, додаток плейкниги
Единая страна!• 02 сентября 2022
’Місто дівчат’ Елізабет Гілберт