Гороховая• 02 сентября 2022

Шукаю туфлі, як на фото.

Шукаю туфлі, схожі з тими, що на фото (без брошок, камінчиків, ланцюжків тощо). Розмір повноцінний 40 (не маломірки, бажано 26,5 см), на середню ширину стопи, НАТУРАЛЬНА шкіра, колір чорний/сірий/коричневий/бордо, каблук до 5 см, адекватна вартість.
Втомилася шукати, таке враження, що продавці торгують фотками, а не реальним товаром, то нема потрібного розміру, то кольору, то ще чогось, зате фото завжди в наявності.
Буду щиро вдячна за допомогу.
Умею мерить лучше всех• 02 сентября 2022
Посмотрите в Тамарис
Кима_кепка• 02 сентября 2022
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Похожие когда то в Солди заказывала
Кима_кепка• 02 сентября 2022
Кларкс на еобувь
euhunter• 02 сентября 2022
+ к тамарис.
Ещё Hogl, носок буде сквадраченный только.
Посмотрите польские бренда на eobuw , там есть фильтр по полноте, если нужен
Птица секретарь• 02 сентября 2022
Усё доросле життя ношу 40 розмір, але в мене 25,5см устілка
Светика• 02 сентября 2022
Эх, жаль что не 37 и не 38 ищете..
Пристраиваю классику, у меня 37,5 и обе пары мимо.
А так долго искала..
Удачи вам!
Светика• 02 сентября 2022
Кстати, у Джеокс была модель лодочки черные с квадратным каблуком, но у нас цена капец.
А с англии амазона я на рискнула брать, там часто с размерами обуви проблема
Светика• 02 сентября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Посмотрите в Тамарис
Магазин?
Мания-Величия• 02 сентября 2022
Пообщайтесь с этими ребятами. Пошив под ваш заказ: кожа, каблук, носок. Шьют быстро. У меня их ботинки. Пошив отличный, носятся хорошо. 2 зимы относила, они практически как новые )
Продавец овец• 02 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
В мене 26,5 см вузька стопа, все взуття 40 розміру))
ИлонаРовно• 02 сентября 2022
Вітаю :)
Займаюсь замовленнями на якісне шкіряне взуття від ТМ Солді, є подібна модель, якщо не терміново, то можна замовити під пошив який триває до 5 тижнів. Фото для прикладу в різних кольорах, але замовити можна в чорній шкірі (в любому кольорі). Каблук 4 см. Ціна саме першої моделі 1357 грн, з каблуком обтягнутим шкірою 1436 грн, останнє фото каблук 6 см - ціна 1397 грн - ціни вже з усіма % комісій. Великий вибір товару, є група у вайбері.
sonata• 02 сентября 2022
подивіться на е-обуви польські марки, у мене 27 см стопа, я беру 41
Наприклад maciejka obuwie
Скользкая• 02 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
Я тоже 40, стелька 26
Кудесница_с_пургеном• 02 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
я з такою ж довжиною стопи- 39й