Гороховая• 02 сентября 2022
Шукаю туфлі, як на фото.
Шукаю туфлі, схожі з тими, що на фото (без брошок, камінчиків, ланцюжків тощо). Розмір повноцінний 40 (не маломірки, бажано 26,5 см), на середню ширину стопи, НАТУРАЛЬНА шкіра, колір чорний/сірий/коричневий/бордо, каблук до 5 см, адекватна вартість.
Втомилася шукати, таке враження, що продавці торгують фотками, а не реальним товаром, то нема потрібного розміру, то кольору, то ще чогось, зате фото завжди в наявності.
Буду щиро вдячна за допомогу.
Мания-Величия• 02 сентября 2022
Пообщайтесь с этими ребятами. Пошив под ваш заказ: кожа, каблук, носок. Шьют быстро. У меня их ботинки. Пошив отличный, носятся хорошо. 2 зимы относила, они практически как новые )
Продавец овец• 02 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
Усё доросле життя ношу 40 розмір, але в мене 25,5см устілка
В мене 26,5 см вузька стопа, все взуття 40 розміру))
ИлонаРовно• 02 сентября 2022
Вітаю :)
Займаюсь замовленнями на якісне шкіряне взуття від ТМ Солді, є подібна модель, якщо не терміново, то можна замовити під пошив який триває до 5 тижнів. Фото для прикладу в різних кольорах, але замовити можна в чорній шкірі (в любому кольорі). Каблук 4 см. Ціна саме першої моделі 1357 грн, з каблуком обтягнутим шкірою 1436 грн, останнє фото каблук 6 см - ціна 1397 грн - ціни вже з усіма % комісій. Великий вибір товару, є група у вайбері.
Скользкая• 02 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
Я тоже 40, стелька 26
Кудесница_с_пургеном• 02 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
я з такою ж довжиною стопи- 39й