ДеньгиНеСдаю• 03 сентября 2022

В кого є пластиковий комод, як він у викорстанні?

сподобався такий, щоб всілякі дрібнички кидати. Але не знаю як він, цікавлять відгуки
автор ДеньгиНеСдаю • 03 сентября 2022
чи, можливо, якісь інші порадите пластикові комоди

ЧакрыНеРаскрылись• 03 сентября 2022
Років 10 вже йому, все норм
opium_black• 03 сентября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Років 10 вже йому, все норм
Такій так, а як у автора ні
Вишнёвая Леди• 03 сентября 2022
У меня был подобный, но из-за того, что пластик был не очень твердый, мягковатый какой-то, он в бок заваливался, когда заполнен был (у меня там тапки лежали, сумки сезонные и всякий хлам ). Если пластик твердый, то, думаю, все ок должно быть
ЧакрыНеРаскрылись• 03 сентября 2022
Ответ дляopium_black
Такій так, а як у автора ні
Не в курсі чим вони відрізняються, мій розбирається легко, перевозила з двох квартир, цілий, не луснув ніде
opium_black• 03 сентября 2022
Автор, в нас такій був. Він не дуже. Роки 2-3 стояв, потім при викритті, фасад почав відвалюватись.
Фокус-Покус• 03 сентября 2022
Для игрушек много лет использовали.Потом переехали и комод на лоджию поставили для инструментов и тд
opium_black• 03 сентября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Ваш більш міцний. Їх можна подивитися в епіцентрі.
автор ДеньгиНеСдаю • 03 сентября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Років 10 вже йому, все норм
гарненький, але таких зараз не знаходжу

МЕСТО_Встречи• 03 сентября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Років 10 вже йому, все норм
В мене такий комод і ваги, співпадіння)))
Осторожная• 03 сентября 2022
Есть. Он у нас уже года 4. В использовании нормально. Раньше он стоял в шкафу в гостиной. Я туда складывала вещи, которые носила в текущем сезоне. Сейчас стоит в гостиной возле дивана, мы туда складываем всякие мелочи
автор ДеньгиНеСдаю • 03 сентября 2022
Ответ дляopium_black
дивилася на сайті епіцентру, але таких вже немає...
ЧакрыНеРаскрылись• 03 сентября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не))просто доступні речі, вагам теж років 10, вартість десь 150 грн максимум була, служать справно
opium_black• 03 сентября 2022
Автор, міцні ті, що с плетінням. Є або ротанг, або, як дівчина вище виклала.
Муууумие• 03 сентября 2022
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Довольно хлипкий и периодически выскакивает передняя панель, но для мелочей вполне ок
Есть получше curver в эпицентре но и дороже и меньше размером
opium_black• 03 сентября 2022
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Шукайте на олх, промі.
Можливо інтернет магазини. Ало, обов´язково з плетінням
Фокус-Покус• 03 сентября 2022
Ответ дляМуууумие
Автор берите тот,где сам ящик цельный
МЕСТО_Встречи• 03 сентября 2022
Ответ дляДеньгиНеСдаю
гарненький, але таких зараз не знаходжу
Ось на ОЛХ є
https://m.olx.ua/d/obyavlenie/plastikovyy-komod-na...
Муууумие• 03 сентября 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Мягкий но если не нагружать то вполне ничего

Дерево береза• 03 сентября 2022
Автор, в мене такий як Ви хочете - кошмар((( постійно відлітають передні панелі від ящиків, дуже хлипенький, а користувалась таким як в коменті 2, то його хоч молотком бий - не розпадався
opium_black• 03 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Ось, я ж казала
Муууумие• 03 сентября 2022
Ответ дляopium_black
Правда в уходе гладкие проще
ЧакрыНеРаскрылись• 03 сентября 2022
Ответ дляМуууумие
Мій нагружений, одягом, тільки один ящик запасам шампунів, кремів і тд, тримає удар міцно))
opium_black• 03 сентября 2022
Ответ дляМуууумие
Правда в уходе гладкие проще
Під душем можна мити, всю пил прибере
Дерево береза• 03 сентября 2022
Ответ дляopium_black
Ось, я ж казала
Дитина захотіла з малюночками, а я повелася
opium_black• 03 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
В мене з Парижєм
Муууумие• 03 сентября 2022
Ответ дляopium_black
Ось, я ж казала
У меня для мелочи таких несколько, да панель отпадает но меня это не напрягает особо, она легко на место ставиться
Жена аллигатора• 03 сентября 2022
У мене є точно такий як на вашому фото, у користуванні роки 3 чи 4. Все ціле, функціонує нормально.
Муууумие• 03 сентября 2022
Ответ дляopium_black
Під душем можна мити, всю пил прибере
Да а гладкие просто протираются, к меня дома несколько разных было
Жена аллигатора• 03 сентября 2022
Ось, точно такий.