Не прохожу мимо• 03 сентября 2022
Хто працює на міні джоб в Німеччині?
І ходить на курси. Скільки у вас робочих годин на місяць і де працюєте? Скільки на руках залишається €?
Анчо Ус• 03 сентября 2022
Донька 17 років пішла працювати в японську крамницю. Один тиждень 8 годин другий 12 годин має відпрацювати. 450 євро, з жовтня наче буде 500€
Котомафия• 03 сентября 2022
Чула, до на руки лишаться 150 євро. Я вчуся на курсах,, думала піти ,коли отримаю В1, щоб практикувати мову. Послухаю. Які можуть бути вакансії міні джоб
Залізна пані• 03 сентября 2022
У меня основная работа плюс мини джоб, получаю за вторую 433,80€. На курсы не хожу, немецкий знаю
Не прохожу мимо
• 03 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
А скільки на руках у вас залишається з 433.8, чі ви не на соціалі?
Не прохожу мимо
• 03 сентября 2022
Ответ дляКотомафия
Тут писали наче 170€
Я думала піти в готель прибирати
Залізна пані• 03 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
Я не на социале, это моя подработка по бухгалтерии. А есть ещё основная работа в офисе
Купипупсичек• 03 сентября 2022
А разрешат ли работать дома за компьютером если могу заработать 500-700?