Начальник Анонимов• вчера в 09:49
Ви б пішли в 39 років навчатися на фармацевта?
Думаю.. Але зовсім ніколи не була пов´язана з медициною. Можливо є тут фармацевти, Вам подобається ваша професія?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Чому б і ні
В 39 точно ні
Інший варіант (в комент)
Хомо_сапиенс• вчера в 10:00
Ответ дляНачальник Анонимов
Можливо ще на медсестру.. Поки думаю. Щось мені стала цікавою ця тема.
Якщо вам подобається то йдіть. Вік тут ні до чого. І що таке 39 років?)
Але тут вас мало хто підтримає.
Начальник Анонимов
• вчера в 10:01
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Автор, а вы в аптеке планируете работать? Насколько, я понимаю, то туда теперь берут всех без профильного образования. Разные тёти и девочки молоденькие, абсолютно с улицы. Узнавайте. Скорее всего сможете там работать без образования. Ну если выше должность, то тогда, возможно.
Дякую, запитаю.
Хомо_сапиенс• вчера в 10:01
Ответ дляНачальник Анонимов
Дякую. Про те що часто хворіють не думала навіть.
Це індивідуальність організму, а не місце роботи. Що тоді вже про лікарів кащати
Фізик-ядерщик заочно• вчера в 10:01
Ответ дляДюйм оф о4ка
+
На кассе в АТБ хотя бы сидят всю смену.
В атб все меняются и кассиры должны раскладывать тяжёлый товар и т.д. Знакомая рассказывала, она работает в Ашане. Говорит, в АТБ хуже условия.
...аяприкольная• вчера в 10:01
Подруга примерно в этом возрасте пошла. Ни о чем не жалеет, ей нравится. Уже в аптеке работает
Хомо_сапиенс• вчера в 10:04
Ответ дляНачальник Анонимов
Повар -технолог. Взагалі не моє, але зрозуміла коли почала робити поваром. Потім пішла продавцем, і ось це мені подобається.
Може краще на медсестру тоді.
Конотопська відьма• вчера в 10:02
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Да ну...
Хомо_сапиенс• вчера в 10:03
Ответ дляТаПрямТам
скло, це елюзія.
на вас не плюнуть в обличчя, але повітря по торговому залу переміщується разом з вірусами і бактеріями.
А в лікарнях що тоді?)) Лікарі медсестри і нший персонал постійно на лікарняних?
Гидроусилитель руля• вчера в 10:04
Ответ дляХомо_сапиенс
Так и болеют врачи, семейные регулярно
Касательно гинекологов, урологов, хирургов. Там не совсем заразны пациенты
Хомо_сапиенс• вчера в 10:04
Ответ дляГидроусилитель руля
Так и болеют врачи, семейные регулярно
Моя подружка сімейний лікар. Здорова жінка, хворіє рідко
Гидроусилитель руля• вчера в 10:05
Ответ дляХомо_сапиенс
В больницах лежат вирусные больные ?
Я такая наивная• вчера в 10:06
Ответ дляНачальник Анонимов
Фармацевт - точно ні.
Про провізора я б ще подумала. В про фармацевта - це тупік.
Ви будете просто продавчинею в аптеці з жодною перспективою стати хоча б завідуючою аптекою (для цього треба вища фарм освіта - провізор). Стояти по 8-12 годин з-за прилавком за дуже скромні оплату - це жах.
В ось медсестра - перспективний варіант. Моя подруга в 40 років, маючи юридичну освіту та досвід роботи в цій сфері - пішла до медучилища та згодом стала косметологом. І зараз заробляє набагато більше, ніж будучи юристом.
В головне - їй подобається ця справа більше.
Гидроусилитель руля• вчера в 10:06
Ответ дляХомо_сапиенс
А я работала 9 лет в поликлинике. Болеют все семейные
Гидроусилитель руля• вчера в 10:07
Ответ дляЯ такая наивная
Фармацевт - точно ні.
Все правильно. Хороший совет
Фізик-ядерщик заочно• вчера в 10:08
Ответ дляКонотопська відьма
Да ну...
Я точно не знаю) предположение) ну в маленьких городах, предпологаю, что да. Возможно, я не права, автор всё разузнает.
Форс мажор• вчера в 10:09
Ответ дляНачальник Анонимов
Краше медсестра. Там на косметолога потім пити можна. А косметологи потрібні завжди
Колдунья-вещунья• вчера в 10:14
Если только уезжать с этой профессией за границу. Тогда выбирать заранее страну и параллельно учить язык.
nabludatel• вчера в 10:14
Сусідка в 30+ пішла. Вона якраз була в декреті. Після закінчення вийшла на роботу в аптеку. Зарплату не знаю. Графік з 9 до 18. Але це виняток. Вона довго шукала, щоб не 12 годин роботи. Роботою задоволена.
До цього була медсестрою на прийомі у лікаря.
Голубец• вчера в 10:15
Ответ дляДюйм оф о4ка
+
На кассе в АТБ хотя бы сидят всю смену.
И тягают коробки с товаром. Хотя бы)
ТаПрямТам• вчера в 10:16
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну ви мене вибачайте, але к урологу з ГРВІ на прийом не ходять по 100 людей за день. Навіть до сімейного лікаря за години прйому менше людей приходить на прийлом, чим покупців в аптеку з різними болячками.
Единорог помог• вчера в 10:18
Ответ дляФорс мажор
Косметолог со средним специальным? Вы бы к такому пошли?
Голубец• вчера в 10:22
Ответ дляТаПрямТам
так
Ну и нах оно тогда надо.
Или автор и на это согласна?
Безпорадна Кроко• вчера в 10:28
Все просто, якби мене хтось міг утримувати всі роки навчання і платити за навчання, то звісно пішла б вчитися.
Тану на сонці• вчера в 10:28
Ответ дляЕдинорог помог
Да.
Як каже моя мама пішов із вогня у воду. 🤣👍
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 10:29
Лично я нет,с химией не дружу.Но знаю женщину,которая у себя в пгт хотела открыть аптеки и вот ей пришлось учится.Ездила в Киев,училась.Ей было 50.Молодец,что сказать
Тану на сонці• вчера в 10:30
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А ви б зараз в Київ поїхали? Там же ж пекло реформоване. Євро формат по всім канонам Шабуніна.