Пустощі-веселощі• 03 сентября 2022

Як гарно у нас розводять пенсіонерів. Київстар.

Телефонує сьогодні тато мого чоловіка і каже, що якась проблема з телефоном ( ми йому нещодавно подарували). Не чує дзвінків. Я сказала, що , мабуть, випадково вимкнув звук. Ми були на роботі до вечора і пообіцяли, що після заїдемо. Але наш дідусь вирішив піти у магазин Київстар, де той телефон був куплений. Думав, що там йому допоможуть і не потрібно буде нам зривати.
В магазині було дві молодих дівчини. Одна з яких взяла телефон, уважно роздивилася і сказала свій вердикт " Ну все ясно. Тут розпряглися контакти. Ми можемо це швиденько зремонтувати. Ціна 450 грн".
Звісно, він подякував і відмовився. Дочекався нас. Там потрібно було кнопкою відкрити налаштування гучності ( 4 різних режими).
По діду не скажеш, що він "припакований". Звичайний, середньостатистичний пенсіонер. Як так совість дозволяє дурити людей? Так хочеться наскаржися на ту дурепу. Цікаво, на гарячій лінії приймають подібні скарги? Хто стикався?
Цветов Мне срочно• 03 сентября 2022
Так це не Київстар розводить, а ті дівчата
Птица секретарь• 03 сентября 2022
думаю, им платят 2 копейки - вот они и спускают свою злость на клиентов
ToriN-iKA• 03 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
Какими нужно быть чтоб обманывать старичков? Даже если 2 копейки она получает. Надеюсь она будет 1 получать, а не 2.
Птица секретарь• 03 сентября 2022
Ответ дляToriN-iKA
обозленными
СпайдерВумен• 03 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
Как влияет зарплата на качество работы? Это какой то советский архаизм, типа за такую зарплату нужно не работать а ещё и слегка вредить
Не устраивает зарплата вперёд на разговор с работодателем, не договорился Велком на уличку на поиски новой работы
Птица секретарь• 03 сентября 2022
Ответ дляСпайдерВумен
а на лучшую работу их не берут, т.к. уровень не тот и образования не хватает, вот и получается замкнутый круг
Їжак в панчохах• 03 сентября 2022
Напишите об этом на странице Киевстар в ФБ
автор Пустощі-веселощі • 03 сентября 2022
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я думаю, що це вже схема. В магазині є камери і дівчата не бояться, що можуть понести відповідальність.
Птица секретарь• 03 сентября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
+500, таких нужно учить
Птица секретарь• 03 сентября 2022
город и адрес можно?
Ответ дляПтица секретарь
Це залежить від людини, а не від оплати праці.
Птица секретарь• 03 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
від мотивації, на яку впливає багато факторів
Бабка_в_кедах• 03 сентября 2022
Моєму батьку пенсіонеру домогли з налаштуванням навіть хлопці з магазину іншого оператора))) Сказав давайте заплачу - відмовилися....
Ответ дляПтица секретарь
город и адрес можно?
проспект Коцюбинського, 19, Вінниця, Вінницька область, 21001
Птица секретарь• 03 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
напишите отзыв в гугле:

https://www.google.com/maps/place/Київстар/@49.238...
Люблю Украину• 03 сентября 2022
А саме сайт їхнього магазину не існує, та ще й описати цю скотиняку?
Куратор дебошей• 03 сентября 2022
Причём тут Киевстар?
Птица секретарь• 03 сентября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Причём тут Киевстар?
магазин их
Куратор дебошей• 03 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
магазин их
И что?
Птица секретарь• 03 сентября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
И что?
ну вот и при том
LediBlac• 03 сентября 2022
Звоните и называйте адрес, а ещё в магазин сходите, напишите им на сайт. Чтоб таким уродам не повадно было
Ответ дляБабка_в_кедах
Як приємно стає на душі, коли чуєш і бачиш такі випадки. В кожній ситуації потрібно залишатися людиною.
LediBlac• 03 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
магазин их
Вы уточните , это могут быть дистрибьюторы
Carin• 03 сентября 2022
Оставьте им жалобу на facebook, там быстрее всего реагируют обычно, все читают, и не надо долго и муторно выискивать переключение на оператора.
РукиМыли?• 03 сентября 2022
У меня соседку так пытались развести. Цена отпугула
Распутница• 03 сентября 2022
Кстати тут не Киевстар ’ разводит’, они наоборот, заинтересованы сохранить своего клиента и такие случаи портят их ’ репутацию’
Куратор дебошей• 03 сентября 2022
Ответ дляПтица секретарь
ну вот и при том
Нет связи вообще.
В шоколаде• 03 сентября 2022
А почему не поехали в магазин и не вставили звиздюлей на месте, той девочке?
ёжовые рукавицы• 03 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Напишіть скаргу на них , не залишайте це просто так.
Ответ дляВ шоколаде
Так ми тільки хвилин 30, як самі це взнали. Завтра чоловік загляне до них.