Мини-бикини• 03 сентября 2022
Які ваші дочки в 13 років?
Результат:
вже голосів:
47 (35.34%)
Капризні підлітки
41 (30.83%)
Результат
24 (18.05%)
Ще діти, можуть і погратися
17 (12.78%)
Дорослі, відповідальні
4 (3.01%)
Інший варіант
Бойцовская• 03 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Упрямая, нет никаких сил. Только так как она хочет.
Про сепарацию слышали?
Ядвига Юсьлегко• 03 сентября 2022
Большинство за капризных підлітків... Моей десять, это значит - дальше ещё больше капризов и упрямства???

Сижу_и_плачу• 03 сентября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко

Если уже капризна, то будет хуже. Моя всегда была ответственная, проблем нет с ней
Жена сантехника• 03 сентября 2022
Моя улюблена капризулька. Вперта, але є в кого :)
Сьогодні образилась на мене, що не купили джинси
Я б рада, але вони коштують 1300грн :(
Спочатку злилась, хоча я пояснювала, що дорого це. Вже ввечері ще раз поговорила, вона погодилась, що це дорого, але дуже вони їй сподобались.
Я чесно думала, якщо що - замовлю на сайті, а їх на сайті чомусь немає, лише в магазині
Я б рада, але вони коштують 1300грн :(
Ядвига Юсьлегко• 03 сентября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Нужно много говорить, убеждать даже
в самых элементарных вещах. Очень утомляет(
Сижу_и_плачу• 03 сентября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Я б рада, але вони коштують 1300грн :(
Она не понимает что для вашей семьи дорого?
КрытыхРынков• 03 сентября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Я б рада, але вони коштують 1300грн :(
Насчет джинсов странно. Обычно бывает наоборот - на сайте есть, а в каком - то конкретном магазине нет
Сижу_и_плачу• 03 сентября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Нужно много говорить, убеждать даже
У меня с младшей сложно. Там только папа в авторитете. Поэтому передала руль правления папе)
Ухтышка_малышка• 03 сентября 2022
Моей 12,растет,превращается в девушку. Любит модные вещи,мы ей не отказываем,но она никогда не давит,сильно не просит. Капризна бывает,вспыльчива,но отходит,меня слушает. Учится отлично,спорт,английский усиленно.
Жена сантехника• 03 сентября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Розуміє, вона не вимагала, не просила. Вони їй просто дуже сподобались і вона засмутилась.
Жена сантехника• 03 сентября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Так да
Я теж була здивована
Були у House
Можливо, ще з´являться на сайті, бо там хоча б є бонус -10%, в магазині того немає
Я теж була здивована
Були у House
Я_на_кожухе• 03 сентября 2022
Іноді ластиться, іноді огризається, іноді допомагає. Не змогла вибрати один варіант.
Сижу_и_плачу• 03 сентября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Засмутилась или злилась?
Мусик Пусик• 04 сентября 2022
Ответ дляЖена сантехника
Я б рада, але вони коштують 1300грн :(
А я досі пам´ятаю, як тато не купив мені джинси, в яких всі ходили, а підробку в 2 рази дешевше. І це було так соромно для мене підлітка. Своїх дітей вчу, що краще мати мало речей, але гарних., ніж дешевих і багато.