Пацака-задирака• 04 сентября 2022
Щілина між зубом і коронкою, запалення ясен
Болить , чутливе до холодного, гарячого, солодкого, просто твердого ( овочі). Це може бути через цю щілину? Нерва в зубі немає. Лікар виписав метрогіл, але щось то до одного місця .
Пробувала вчора вставити нитку, з ліками, то нитка складена в 4 випадає.
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляGreen_Cat
Cкоріше всього пішло запалення кореня зуба і тут тільки видаляти.
Треба зробити ренген чи КТ - воно буде видно.
Не лякайте мене. Так хіба він може боліти без нерва?
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Мені здається коронка мала, і через ту щілину постійно травмується, їжа потрапляє
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляGreen_Cat
А якщо запалення, це косяк лікаря?
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Мені спочатку один запломбували, а інший під коронку підготували, через два тижні встановили і почалось....
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляGreen_Cat
Залежить від ’віку’ коронки.
Зазвичай десна прилягає до масиву коронки, але з часом вона опускається і між нею і зубом може потрапити крихта їжі і піде нагноєння.
Щойно поставили, тиждень два назад, тимчасова
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляGreen_Cat
Ну тут вже дистанційно трудно що сказати.
Коронка якщо робитить, то вона прям врізається в м´ясо, далі воно має все зажити.
Проблема з сусіднім зубом, коронка прилягає, а в проміжок між штучним зубом( коронкою) і сусіднім постійно потрапляє їжа, давить на ясна. Там вже явне запалення,. Я думаю то все через щілину:( Полікувала блін зуби....
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляTSveti4ka
Автор, не гадайте! идите к врачу, чем скорее, тем лучше
Була, виписав метрогіл лента на 5 днів, сьогодні 3
Скомуниздила• 04 сентября 2022
Так не повинно бути. Може нерв не видалили повністю? Може інфекцію занесли і нагноєння пішло на кістку? Вам треба як можна швидше до лікаря.
Тут на сайті є пара стоматологів, один Alexkri чи якось схоже, пошукайте і попитайте в приватні, може по справі підкаже.
Скомуниздила• 04 сентября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Йдіть до іншого і терміново. Не повинно так бути.
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляTSveti4ka
Так на нее должна быть гарантия! Зачем Вы терпите? идите срочно к врачу, у которого ставили
Я йому сказала про проблему, виписав лікування, діагнозу немає, каже запалення, поки спробуйте гель. Просто запалення треба зняти. Я ще брекети планую, якщо справа просто в щілині, то вона зникне, коли зуби змістяться. А якщо причина інша то сумно буде.
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Повністю, нерва немає давно. В мене на завтра запис, правда до ортодонта, сьогодні вони не працюють.
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Сьогодні не працюють
Ответ дляПацака-задирака
так Вы так и пишите, что еда попадает МЕЖДУ зубами) у Вас воспаление десны. Полоскайте рот хорошо после еды. Десна воспалилась и из-за этого кажется, что болит зуб. Тут только гигиена. Еда не должна оставаться между зубами. На пару дней уберите всю жесткую пищу из рациона, чтобы застревать было нечему. Уберите травмирующий фактор
Скомуниздила• 04 сентября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Я не стоматолог, але їх частий клієнт. На мою думку ( як робили мої лікарі)-треба робити рентген обов´язково і знімати коронку дивитися що там.
Грабля• 04 сентября 2022
Ответ дляПацака-задирака
У мене така проблема усе життя, рятує іррігатор. Навіть, вже є стара коронка, де десна опустилась над нею, то теж рятуюсь іррігатором.
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляTSveti4ka
Вона не лишається, просто давить. От я жую і вона тисне, забивається, і я починаю жувати на іншу сторону. Ясно що полощу, але все одно виходить з такою щілиною я не можу нормально їсти.
Ответ дляПацака-задирака
Потому что десна травмирована и воспалена. Дождитесь заживления.
Скомуниздила• 04 сентября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Чутливість на холодне гаряче - то явно не ясна. Якщо проблема з яснами, то біль ниюча, її не сплутаєш з біллю від зуба. Зробіть рентген! Тоді стане зрозуміло що там насправді.
Ответ дляСкомуниздила
Может давать ощущение боли десна... проверено на своем опыте. После обточки зубов под коронки все равно есть микротравмы десен... как там не вкладывают нитки...
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляTSveti4ka
Я так і думаю, що ясна, але не проходить(
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Я думаю запалені ясна, просто реагує на температуру і тиск. Якщо просто тепле пити, то норм
Скомуниздила• 04 сентября 2022
Ответ дляTSveti4ka
Ясна не дають реакцію на солодке! Біль в яснах ниючий, а різкий біль і виражена реакція на холодне, солодке - то взагалі для ясен не характерно. Тут можна лише гадати що і як. Навіть при очному огляді стоматолог без рентгену не скаже що саме причина болю. Може передбачати, але точно не знатиме.