Кудряшка Сью• 04 сентября 2022

Чи вігідно купляти цілу свиню?

Зараз на ЗУ.
Сосідка запропонувала нам купити у неї цілу свиню, годовану без гормонів, на городині і молоці, її чоловік з зятем її нам все зроблять, нам тільки забрати і щось з ним зробити.
Ідея хороша. Вот думаю частину в камеру кину, частину тушонку і паштет зробимо, сало зтопимо.
Дівчата, хто має в цьому досввд, скажіть вигідно це чи ні? Чоловік каже, що буде багато ввдходів які і не викинути і не використати.
Результат:
вже голосів: 74
41 (55.41%) Вигідно
18 (24.32%) Не вигідно
15 (20.27%) Інше
Масяня Я• 04 сентября 2022
Если Вы уже знаете такие нюансы как сало затопим, то надо брать)
Кондуктор трамвая• 04 сентября 2022
Да, отходы будут.
Как по мне-мне не выгодно.
Молчавочка• 04 сентября 2022
Мені ні. Кістки, шкура, копита, рога, голова, кишки в сміття. Мені краще купити м´яса на 5000 грн. Його більше вийде ніж зі свині
Козяка-маляка• 04 сентября 2022
Какие отходы у свиньи??
Просто каралева• 04 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Свинье изменял кабан?
Молчавочка• 04 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
Свинье изменял кабан?
Свиня кабану. За це він її порішив
Партизанка• 04 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
Свинье изменял кабан?
чорнобильська свиня
Партизанка• 04 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Свиня кабану. За це він її порішив
тріллер. епт
жар-птица Нюра• 04 сентября 2022
мені не вигідно вийшло.ноги,голова,внутішні ті всі...сала багато,теж думала,що з голови паштет зроблю,а по фатку в голові лиш кістки і жир. та і скільки то топленого сала потрібно.
дивіться по тому,що їдять у Вас.якщо сім я буде їсти сало,холодець і тд то беріть.но ідея так собі чесно.я більше не братиму.
але знову ж таки дивсячись яку ціну Вам там пропонуюють.
навіть при тому,що зараз м ясо трішки піднялось в ціні всеодно купити на тих пару тис м яса і тоді готуй,що хочеш
ОченьПриятно-Царь• 04 сентября 2022
Выгодно тем, кто продаёт на рынке, они продают и кровь, и голову, и даже хвостик с кишками, люди собакам покупают или знают, что делать с этими потрохами, обычным людям покупать не выгодно. Что вы будете делать с ушами, сердцем, почками? Если найдёте применение- покупайте
Просто каралева• 04 сентября 2022
Если вы умеете делать колбасы, в т.ч. кровянку, сальтисон из головы, гречаныки из внутренней сетки, тогда берите целую. Если нет, то не стоит. Кстати, какой вес хрюшки и цена вопроса?
OlyaNaFoto• 04 сентября 2022
Какая милая тема! :)
Просто каралева• 04 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Свиня кабану. За це він її порішив
Откуда тогда у нее рога?))
Молчавочка• 04 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
Откуда тогда у нее рога?))
Кабан свої зняв і їй на пам´ять одягнув на голову
автор Кудряшка Сью • 04 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
Про ціну ще не говорили, мені сама ідея того, що свиня буде натуральною, без хімії.
Завтра запитаю.
Gala_la_la• 04 сентября 2022
Ответ дляOlyaNaFoto
Какая милая тема! :)
Така типово українська. Читаю - самій сала закортіло.
автор Кудряшка Сью • 04 сентября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Какие отходы у свиньи??
Не знаю. Дввчата вище пишуть.
Просто каралева• 04 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Завтра запитаю.
Ну, автор, с этого нужно было начинать, когда тему создавали)) Так вам никто не скажет, выгодно или нет именно в вашем случае.
Козяка-маляка• 04 сентября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Не знаю. Дввчата вище пишуть.
У нас у бабули всегда были свиньи, какие там отходы? Кишки для колбасы, копыта, кости и тд всё в морозилку, голову обрезают и так же делают салтисоны и тд...
То люди не умеют разделывать, а кровянка и тд..
Тю, просто это надо делать уметь
Если вам всё разберут, то в чем вопрос? Я бы купила, в морозилку и пусть будет, сала накрутить, другое перетопить
Майстерня домашнього текстилю• 04 сентября 2022
Ціна питання, і від того плясати. Якщо вартість без різниці, а хочете максимально натурпродукт, то звісно брати. Але оте вигодуване на молоці насторожує.
Зубачистка• 04 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Скоріше, на сироватці. У моїх батьків такі свині. Смачнющі!)
tarveldy• 04 сентября 2022
Вигідно купляти на велику родину, чи на компанію
Дедуськина бабуська• 04 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Еее.Шкіра, рога? У свині? А що з копитами? Кишки на ковбаси.
Не за Будка• 04 сентября 2022
Муж недавно покупал. Но у на 2 собаки сторожевые, то есть кости в любом случае мы покупаем. Свекровь делала сальцесон, тушенку, колбасы на зиму. На сейчас поесть, то кровяную колбасу.
Просериарила молодость• 04 сентября 2022
Вигідно. Тим паче домашнє
Королева спама• 04 сентября 2022
Выгодно, конечно. Но смотря сколько за живой вес. Ну и вряд-ли молоком кормили
Болтушка Му• 04 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Голову свиньи на что то используют, я видела в продаже.
nata_bmart• 04 сентября 2022
Ответ дляOlyaNaFoto
Какая милая тема! :)
теж звернула увагу))) аж відволіклась за день))
Сосулька• 04 сентября 2022
Я колись купувала , зараз вже ні , немає куди стільки сала діти. Я сало купую 1 кг на рік , і цього більш ніж достатньо. Якщо ви їсте то тоді беріть . Мені краще купити м´яса , саме того яке потрібно , ніж всю свиню і частину викинути , воно виходить одне і теж по ціні
Чучело сосны• 04 сентября 2022
Вигідно. Якщо знаєте.що з усім робити. Відходів у свині немає.але переробити все швидко ДУЖЕ важко.щоб нічого не пропало. Я періодично беру.