ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 05 сентября 2022

Посоветуйте, вчора зустрілася з хлопцем

Добрый день! ПОРАДЬТЕ МЕНЕ ,ЯКЩО МОЖЕТЕ?
Скажіть будь ласка вчора зустрілася з хлопцем йому 33роки мені 29роки
Він приїхав до мене , йому їхати 1 год....
Я при встричі не поцілувала і трошки за пізнилася він почав матюкатися ( хоч вечірі, ПОДЗВОНИВ І попросив пробаченя ,хто правий?)
Чи я Права
Тепличная• 05 сентября 2022
Вам точно 29? І що таке ’встричі’?

Котомафия• 05 сентября 2022
Автор, это абьюз прям с первого свидания. Не говорите потом, что он раньше был нитакой
Аноним НаВсеГда• 05 сентября 2022
Он не прав.
Малая Налегке• 05 сентября 2022
Абирвалг якийсь
Пупс• 05 сентября 2022
Не читається.
КинДза• 05 сентября 2022
Нема слова встричі, ввечері пишеться з 2 ’в’.
А ще ви троль. Не може бути такого, щоб вас обматюкали на побаченні, а ви ще питали чи це норм
Бриджит_Фрикандо• 05 сентября 2022
Додому до автора приїхав чи шо? Ніц не зрозуміло