Отполированный Артем• 05 сентября 2022
порадьте фірму по виготовленню сайтів
Доброго дня! Може хтось поділиться контактами фірми провіреної, яка нормально і за адекватну ціну може зробити сайт. Дякую
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Сайт - це дуже широке поняття, й відповідно немає універсальних фірм, які роблять все абсолютно. Вам що конкретно треба? Сама не роблю вже (колись робила), але зорієнтую, що до чого. ))
Бауди на ауди• 05 сентября 2022
Наш салон лазерної епіляляціі замовляв сайт тут +380638887647, вони і наповнювали текстом і просувать в пошуковій системі. Ціна дуже адекватна. Роблять на Вордпресс, принацмні нам. Я не можу сказати назву фірми, просто розмову вела завжди з цим контактом
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Потрібно сайт візитку компанії і щоб була можливість самим змінювати інформацію на сайті і не звертатися знову до фірми розробника. І можно було на сайті нажати кнопку і переходило на іншу сторінку для оплати, щоб не вводити постійно всі реквізити для оплати. Домен ми вже купили для сайту.
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Тоді на CMS Wordpress ідеально буде. І недорого, і все що Ви написали, зможете. Тільки дизайн підібрати, можна навіть з готових варіантів. На вордпресі багато хто працює, тож якщо потім треба буде щось змінити (маю на увазі поза межами звичайних змін інформації, а зміна функціоналу), то не обов´язково буде шукати попереднього розробника.
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Як варіант, можу порадити розробника пошукати на фріланс сайтах, я працювала як виконавець на freelancehunt.com (зараз там же, але як замовник тільки).
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Дякую за пораду! Деякі роблять так сайти, що потім виправляти тільки у них можливо і всі права на сайт у них. І цей же сайт вішають на свій хостинг.
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Домен і хостинг однозначно має бути свій. ))
Ви тільки домен придбали, чи разом з хостингом?
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
А по ціні не можете зорієнтувати, скільки може обійтися такий сайт.
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
тільки домен.
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
я вважала, що хостинг купується тільки коли сайт готовий :)
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Років 3-4 тому це було близько 3000-5000, якщо простий, але тут в першу чергу від дизайну залежить. Є навіть безкоштовні варіанти, є готові платні, або ж Ви захочете індивідуально щоб розробили.
Зараз цін не знаю. Могло в обидві сторони поїхати - як подорожчати, так і подешевшати.
Якщо на фрілансі, то там виставляєте проєкт, а далі Вам накидають пропозицій з різними цінами. )) Потім лише дивіться по відгукам, хто що пропонує і все таке.
Ну і як всюди, тільки не ведіться на найнижчу ціну, не дивлячись на інші фактори.
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Не обов´язково. Можна зразу разом з доменом, можна й пізніше. Просто буде стояти пустий, поки туди сайт не закатають. Але хостинг строго свій, з розробником так і оговорюйте зразу, що він по готовності має туди вже закачати, і тільки після того оплата.
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
У чоловіка на роботі вони замовляли сайт. І я пам´ятаю, що вони одразу оформили на свій хостинг і навіть не запропонували вибрати іншу компанію. І повністю від цих розробників залежав, що кожну зміну потрібно вносити і тільки через них.
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Може Ви порадете у якої компанії краще хостинг купувати?
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
На жаль, є такі недобросовісні. ((
Я займалася SEO, то кілька разів перше, чим ми з новим клієнтом займалися, то це виколупували сайт у розробника. Бо я зразу казала, що розкручувати по факту чужий сайт - це викинуті гроші, і поки ми не приведемо право власності на сайт до тями, я навіть і починати нічого не буду.
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Ну зараз я свої нові сайти я тримаю на
Ще з непоганих , але у цих мінімальний тариф різко вище, хоча співвідношення ціна/якість теж гарна, просто немає дешевших простіших тарифів. Для візиток сенсу немає.
Перевіряла ряд інших, то або не сподобалося в чомусь, або просто вже неадекватні ціни. Хоча й не буду стверджувати, що мій перелік виключний, а мій вибір ідеальний для всіх.
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Ну зараз я свої нові сайти я тримаю на
Дякую Вам!
А якщо я домен купила в іншій компанії, то немає проблеми замовити хостинг в іншому місці?
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Дякую Вам!
Жодних проблем. )))
Там треба буде в налаштування днс прописати відповідні дані, і все. Як правило, на хостингу є чітка інструкція чи підказки, як це зробити. На крайній випадок техпідтримку хостингу помучаєте.
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Жодних проблем. )))
Дійно по ціні гарний сайт. Я домен купила на іншому сайті і дорожче
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Так, я десь років 2 на цей хостинг uahosting перейшла. Старі сайти так на cityhost і залишаються, у мене там вже й знижка як давньому клієнту, тож переносити не хочу. )) Але нові на uahosting. У них ще й дуже зручно все в панелі управління та в кабінеті. Дрібниця, але приємно. ))
А з точки зору працездатності сайтів обидва ці хостинги мені подобаються. На uahosting взагалі проблем ще не було, на cityhost може раз на рік сайт був недоступний на буквально кілька хвилин. І техпідтримка в обох реагує дуже швидко, допомагають що там треба.
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
а я купила домен на thehost.ua
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
а я купила домен на thehost.ua
О, а ці в мене теж були в списку непоганих. )) Але там були якісь непонятки з сертифікатом (той що для https треба), тож я пішла шукати інших. Правда, це було отих років 2 тому, можливо, зараз у них з цим немає проблем, не в курсі.
У мене цілий файлик з хостингами, які я тоді перевіряла, тож я це підглянула. Не настільки хороша пам´ять, щоб назубок все що було 2 роки тому.
Отполированный Артем
• 05 сентября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Величезне спасибі за допомогу!
РозаФиалковна• 05 сентября 2022
Ответ дляОтполированный Артем
Величезне спасибі за допомогу!
Успіхів у Ваших починаннях чи продовженнях!