Бабайко• 06 сентября 2022
20 000 грн пропадуть тому що я закордоном
У кого була ситуація подібна. Виїхала тільки за кордон, прийшли виплати від фонду на укрпошту. Планувала що знайомій так вдасться зібрати через знайомих, без довіреності (відеозв´язок з паспортом) Але не віддають. Більш того начинають молоти нісенітницю що по закордонній довіреності теж не планують віддавати. Дрімучість зашкалює. Як можна вийти з ситуації?
Затишне кубло• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
Что мешает приехать и получить?
Брехушка• 06 сентября 2022
Ответ дляРегионщица
И ник вам удачно выдали)
Одна радость нищей жизни - думать, что кто-то и им завидует
Та пофиг мне. Просто у нас очень завистливые бабы. Очень. Если б могли утопили б з то.что кто то где то что то получает. Эсли б они ..ооо.молчали б в тряпочку.а чужого надо топить. А то что олигархи и депутаты гребут миллионы..это ничего.а наших своих же надо топить.банить.буллить. продажнее и завистливее наших, как показала война, нет нигде. Свои заклюют.утопят и зароют. Просто из черной зависти. Неее.не..если кому то получилось что то больше получить...я думаю что автор, как и многие не силтнаябогачка.потому что богачка на это б не обратила б внимание.ну нет 20тис. И за границей не такие огромные выплаты. Я сама была и знаю. Если мы хотим силтное государстао- начинать надо с себя.не топить своих же. Я считаю что кмждому дано столько сколько он заслужил. Получилось у автора так- значит ей дано свыше. Она ж их не украла. Наши укр.женщины очень завистливые и жадные. И это надо искоренять.
Я_з_Франека• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
судите по себе?) Не очень картинку нарисовали)
Ужгород• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Удалено администрацией...
а в чем помои? в соблюдении законов и справедливости?
Kusalochka• 06 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Вам тут выплаты не нужны. Точка
Почему? Ситуация не ясна. Если деньги обманом были оформлены, то не нужны. Может автор не так давно выехала, и была ВПО просто деньги пришли только сейчас?
Бабайко
• 06 сентября 2022
Ответ дляKusalochka
Я півроку жила в Україні. Виїхала пару днів назад і прийшла смс. В країні де я зараз виплат немає. Вони не знають моєї ситуації, не знають мети поїздки, вилили помиї і все. Страшного уявити що то за люди скільки в них ненависті
Kusalochka• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так почему тогда такое нападение? Это Ваши деньги. Никакого обмана. Я по теме Вам не подскажу, пишите на текстом им в службу поддержки. Надеюсь, все получиться
Ms. Анонимная• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Возвращайтесь и получайте.не проблема
Брехушка• 06 сентября 2022
Ви знаєте оце читаю і офігеваю. Чого наші укр.баби такі злі і зазрісні і ладні втопити тих, хто навіть більше щось отримує???? Ну отримує і що? Як би ви отримували б .то мовчали в ганчірочку. Я не думаю що автор багачка. Багачі не звернули б увагу. ПОДИВІТЬСЯ НА ЄВРЕЇВ! Які вони дружні! Нехай єврей неправий , злодій, десь щось урвав..ніколи інший єврей його не здасть, не втопить. Завжди вони своїх захищають щоб там не сталось. А наші? Топлять, давлять, знищують...от я не отримую, і тобі не треба..бо мені заздрісно до всеру. Тих хто зміг виїхати - клюють.виїхали.покинули..намагаються вколоти, що на подачки живете.. чого ви такі злі, жадібні і заздрісні??? Вчіться об´єднуватися! Чогось олігархи і депутати гребуть як скажені і такої реакції немає..а тут..якби могли б то повісили б за ці 20 тис. Давайте своїх же не гнобити.бо ця війна буде вічно. У нас купа внутрішніх ворогів і ось Советциця це вже показує. Заздрість пре у деяких і злорадство, якщо щось не вдалося. Жах і ганьба.
Ms. Анонимная• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Описывай тогда свою ситуацию.
Ужгород• 06 сентября 2022
Ответ дляБрехушка
Удалено администрацией...
Руда ліса• 06 сентября 2022
Ответ дляКрапипопка
Удалено администрацией...
Для вас Львів - якийсь особистий тригер? Які впо автор могла отримати у Львові?
Снегурочко• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
А потом удивляются почему страна ьедна, почему все воруют. Все берут а я чем хуже.
Начните с себя
Виннипуховна• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
А чего на карту не оформили?
Спелый баклажан• 06 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Львів завжди крайній,але то мабуть рашиські боти строчать
Брехушка• 06 сентября 2022
Ответ дляУжгород
Удалено администрацией...
Знов себе впізнали? А звідки ви знаєте гребу я чи ні?ви бачили?чи я щось написала? Крім того, ви не знаєте який фін стан у автора. Може вона хворіє.чи дитина. Ви не брали, значить у вас є гроші. . Чи є чоловік який забезпечує.якби ви не мали що їсти чи не мали б грошей купити пальто дитині на зиму - то ви би оформили ці 6500. А так у вас значить є гроші. Не треба всіх порівнювати з собою. От я не оформила і нехай інші не оформляють. Це право кожної людини. Я оформила але отримані гпоші віддала батькам, наприклад..частину на зсу. Я наприклад часто купую корм у приют в м Галяч.там жіночка тримає кинутих тварин. Чого ви така злюща і заздрісна?
Ежик Хрюха• 06 сентября 2022
Так если автор была в Украине, а деньги пришли только сейчас, то это ее законные выплаты, что вы напали?
Ужгород• 06 сентября 2022
Ответ дляБрехушка
да, есть 50% от оклада и работаю месячный доход семьи 10-12 т на 4 чел, думаете у автора меньше? сомневаюсь, раз она поехала за пределы страны, просто мне совести не хватило оформить, потому как хоть небоьшую часть зп я получаю, а есть люди которым реально нужна эта помощь, но это точно не автор
в чем вы видите мою злость и зависть? в нежелании нарушать закон и нежелании идти против совести и здравого смысла?
Kiss the sky• 06 сентября 2022
Ответ дляLilija945
Дрімучість, це у вас. Ніколи гроші на поштах і в банках не видавали по відеозвінках.
Ибо куда они тот видеозвонок прицепят? А завтра автор придёт и скажет, что работники почты/банка спёрли её деньги. Документ есть документ.
prozerpina123• 06 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так. Хотіла. А вам завидно?
Ну от і обісрались
Це все, що можна вам відповісти
-Аленушка8-• 06 сентября 2022
Ответ дляKiss the sky
Щас тема затухнет
Ага, все те кто громче всех орал что автор ворует заткнулись и разошлись по углам.