Царь-Матушка• 06 сентября 2022

Если ребенок говорит на русском...

Это может стать причиной буллинга в детском коллективе? Например, если ребенок-переселенец ходит в школу на З У. Сталкивались ли вы с подобным?
Ирашек• 06 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Автор, ви створили завідомо срачну тему. У вас в профілі ’зона комфорту’ то українською, то російською. Коли ви визначитесь, тоді і дитина заговорить. І не треба срачних мовних питань. Ви роздуваєте це анонімно, притягуючи тролів, тому не дивуюсь, що в реальному житті ви така ж.
та зрозуміло,що тема не про мову та булінг
mkuliza• 06 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
а я знаю украинский, но с детства я и моя семья говорим на русском. и будем говорить.
Удалено администрацией...
Natkash• 06 сентября 2022
Ответ дляAnnaAT
Удалено администрацией...
І чого доброго ви своїм постом досягли?
Вісім років з нами воює рашка, а у вас досі головний ворог ЗУ, тепер ось ми винні, що не в прифронтовій зоні. Всюди є як нормальні люди, так і бидло, тільки доброго чомусь ніхто не помічає. У мене в дворі забігайлівка, там цілими днями квасили такі колоритні екземпляри з сусідньої школи, явно не айтішніки. За вашою логікою, ми би мали судити всіх за тою купкою маргіналів?
Abrado• 06 сентября 2022
Ответ дляИрашек
до нас приїхала родина з Маріуполя
сиділи вони 2 міс в підвалі з дітьми ледь живими вибралися
вони з малечку все на рос мові,вони та діти
але принципово не розмовляють ’на родном языке’,-ламаною, з паузами, але лише українською
сказали,що себе не поважатимуть після цього,що сталося і що пережили
Так я про що!!!!а тут дама знає українську і прекрасно, бо познаходила всі помилки в моєму дописі і принципово базікає мовою окупанта. От я ну, ні як не можу зрозуміти логіку таких людей. Чому їм та огидна кацапська мова рідніше за нашу? як?
Hel.g• 06 сентября 2022
Ответ дляAnnaAT
Удалено администрацией...
LvivLady• 06 сентября 2022
Ответ дляlisenok_8282
моя дитина в польській школі через 2 місяці почала говорити польською. не бачу проблем. ваша дитина сама перейде на українську без сторонньої допомоги.
Удалено администрацией...
Yulia-3262• 06 сентября 2022
Ответ дляВот Она Я
А можна питання, чому ви не плануєте говорити на мові держави в якій живете. Це принципова позиція?
Чи в найближчому майбутньому ви плануєте на росію? Просто цікавить чому найбільші українофоби це завжди зросійщені хахли.
Ще ніколи не чула про україномовного росіянина на расєї, або навіть україномовного українця на расєї, там все швидко - країна =язик країни .
Он українці з Кубані всі стали язикатими за останні 50 років. Щось згадалося ...
kollarova-oksana• 06 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Вы имеете в виду русского ребёнка из рф? Любой ребёнок, который в Украине ходил в садик или школу, в той или иной мере знает украинский язык
Все верно мы русскоязычные с Донецка в летом 14г были в санатории в Днепропетровской области в самый пик событий. Так вот идем мы сыном он подсел к бабушкам в беседку играть в карты , я пошла в номер когда вернулась у меня спросили бабушки откуда вы с Зу ваш сын так гарно размовляет укр.мовой , просто ребенок 8л если с ним говорят украинскою так и отвечал и так же и с детьми общался причем это его решение было я его об этом не просила. Так вот бабушки удивились что мы с Донецка и без закидонов. Потом сына всегда звали поиграть с ними и пообщаться.
Abrado• 06 сентября 2022
Ответ дляYulia-3262
Удалено администрацией...
Alve• 06 сентября 2022
Ответ для4мама
В нас, на ЗУ ставлення до російської мови завжди було неоднозначне. Була категорія людей, я таких знала особисто, близькі родичі яких постраждали від радянського режиму у 1940-1950 роки, які завжди сприймали негативно.
Загалом до 2014 року було все дуже толерантно.
У 2014 загострилось. Сильно. Для розуміння наскільки - настільки, що в багатьох родинах пішло повне табу на ВСЕ російське.
Щодо мови, саме знання та вивчення (не вживання у побуті) я була не проти. В школі, в якій мої діти навчались, була російська як третя іноземна мова вивчення з 5 класу. Але діти забойкотували її категорично та агресивно.
Тому читаю коментарі і трохи мені дивно.
Якщо дитина поводитиме себе так, що навіть не буде намагатись перейти на українську і втирати про ’ущемлення прав’ - то я не виключаю булінг в такому разі.
Взагалі діти в нас мають емпатію до переселенців та готові допомогти в усьому. Так що все конкретно залежить від конкретної дитини, визначеності її позиції щодо війни і тд.
Удалено администрацией...
kollarova-oksana• 06 сентября 2022
Ответ дляAlve
Удалено администрацией...
Дочь рассказывает вчера встретили украинку на вокзале в Чехии похожа была на цыганку попросила обьяснить маршрут ,т.к как не понимает в Европейских вокзалах и что бы ее сыну 10л объяснили тоже, а сын не понимает украинский только мадьярский вот такие украинцы оказались)))
Qorianka• 06 сентября 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
А южные русскоязычные регионы Украины, по-вашему, это тоже не Украина?)
A no name• 06 сентября 2022
Ответ дляAnnaAT
Удалено администрацией...
Заради справедливості: всі чоловіки в гуртожитку за кордоном, де я проживаю зараз, з Харкова. Лише один пенсіонер, інші цілком таки здорові чолов´яга. Тікали через окуповану територію, рф і далі в Європу, наміру захищати когось не мають.
Жодного з Івано-Франківщини чи західного регіону тут не має, жінки з інших регіонів є.
одежда для собак• 06 сентября 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Теоретично причиною булінгу може стати що завгодно. А з ким він російською розмовляє, якщо всі інші українською?)
Удалено администрацией...
Qorianka• 06 сентября 2022
Ответ дляAbrado
Не только базикаю, а ещё думаю и вижу сны. Родной язык он такой, знаете ли, его нельзя вытравить из сознания и из своей личности - русский ли, украинский, китайский - неважно.
LvivLady• 06 сентября 2022
Ответ дляAlve
Удалено администрацией...
Це не орієнтир абсолютно!
Закарпаття це та ж ракова пухлина, що й бамбас! Там таке засилля рашистстких мадярів!
A no name• 06 сентября 2022
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
пусть pебенок живет по Конституции и говоpит на любом языке
Згідно конституції у нас державна мова українська, мова освітнього процесу у школі - українська, якщо інше не визначене уставом школи. За конституцією дитина має у школі спілкуватися українською, а вже вдома, в сім´ї, з друзями - як їм завгодно. Так хто тут порушує Конституцію?)
LvivLady• 06 сентября 2022
Ответ дляодежда для собак
Удалено администрацией...
одежда для собак• 06 сентября 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
LvivLady• 06 сентября 2022
Ответ дляодежда для собак
Удалено администрацией...
Alve• 06 сентября 2022
Ответ дляLvivLady
Це не орієнтир абсолютно!
Кам´янка - Бузька. Село в тому районі. Польських слів більше, ніж українських. Чому не вчать мову?
Yulia-3262• 06 сентября 2022
Ответ дляQorianka
Українців Кубані кацапи перетворили на вузькощелепних за 1 покоління. Цікаво, вони там теж про радной руззкій втирають, якщо їх батьки, діди/прадіди були українцями
LvivLady• 06 сентября 2022
Ответ дляAlve
Це старше покоління 45+! Мову чудово знають, в побуті мішанина, оскільки в кожного другого польська кров, історично склалось!
Це регіональний діалект не більше!
І не рівняйте фашистстьке лайно із польским запозиченням!
Ma-Xi-Ma• 06 сентября 2022
Ответ дляКак_б_не_так
В первую очередь ребенок будет медленно читать и плохо понимать задание. Потом детей будет раздражать, что он подтупливает, начнут насмехаться. Как результат ребенок замкнется, в школу не хочу и т.д.
Кто пишет такую херь, откуда вы?!
Mussja• 06 сентября 2022
Ответ дляAlve
Не правда, в Кам´янці Бузькій говорять українською, це 30 км від Львова. Так, через те, що вони близько до Польщі, жили колись ´під Польщею´ звісно, що є польські слова в розмовній мові, але це діалекти. Польською там ніхто не розмовляє
Alve• 06 сентября 2022
Ответ дляLvivLady
Це регіональний діалект не більше!
Що те, що інше засмічує мову. Чи польський пан -то святе?
Ma-Xi-Ma• 06 сентября 2022
Ответ дляТарас Бульба
Я имею ввиду медленней читают, поэтому тормозят немного.
А те, кто на украинском с пеленок обязательно скорочтением занимался?
Вычитываются дети за пару месяцев.
Ya tyt• 06 сентября 2022
Весь срач не перечитаю, але...вмикайте дитині мультики українською. От і перейде. От я так бачу російською діти розмовляють в україномовних сім´ях, вивчили, дивлячись російський контент
LvivLady• 06 сентября 2022
Ответ дляAlve
Пан не фашист! Панове і в Україні є, ви не знали?? Таваріщі ближче вам??

І ніхто ніколи тут не кликав Польщу!
Alve• 06 сентября 2022
Ответ дляMussja
’Мам зємнякі на обід’, ’ пойду грать в п´юке ножноу’ -те, що я запам´ятала із розмови дітей