Менее Более• 06 сентября 2022

Хто коле ботокс, у вас голова не болить?

Чула різне. Косметолог Зонова розповідала, що в неї навпаки проходять мігрені, а дехто пише, що в них мігрені посилюються.
Царевна в уггах• 06 сентября 2022
Нет, не болит.

Олечка79• 06 сентября 2022
У меня всегда болит первую неделю . Уже привыкла
автор Менее Более • 06 сентября 2022
Ответ дляОлечка79
Раз на скільки місяців колете і скільки одиниць у дозі на лоб і міжбрівʼя (якщо знаєте)?
автор Менее Более • 06 сентября 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Нет, не болит.
Колете лоб і міжбрівʼя?
Черпак_для_фантазий• 06 сентября 2022
Мне иногда облегчает
Любовь Калистратовна• 06 сентября 2022
болит очень 1 день но потом проходят жуткие мигрени . Как начала ботокс колоть прям расцвела и ожила! супер жить без мигреней
СтелькаОТединицы• 06 сентября 2022
Я взагалі схильна до мігрені , колю вже 4 роки , нічого такого не помічала
автор Менее Более • 06 сентября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ооо, круто! А які ділянки колете? Може, також знаєте, яку дозу, щоб я своєму косметологу сказала?
Лень гуглить• 06 сентября 2022
Один раз тільки боліла, дня три. Зазвичай нічого не болить.

Бабулька• 06 сентября 2022
Обычно болит пару дней. И все.
ЧакрыНеРаскрылись• 06 сентября 2022
все люди разные. здесь невозможно обобщить
КоролеВешна• 06 сентября 2022
В Києві є клініка лікування болю. Так от вони деякий біль лікують ботоксом (і взагалі перше призначення ботокс і використання - для лікування болю), але буває, що від уколу стається спазм м’язу і через це може виникати біль.
У мене після процедури болю немає, у куми є. Все індивідуально.
Олечка79• 06 сентября 2022
Ответ дляМенее Более
Раз в пол года , глаза лоб и межбровка, в единицах не знаю
автор Менее Более • 06 сентября 2022
Ответ дляОлечка79
Дякую
Царевна в уггах• 06 сентября 2022
Ответ дляМенее Более
Колете лоб і міжбрівʼя?
Да. Первый раз 4 месяца, сейчас 6-8
железный занавес• 06 сентября 2022
Я колю. Первые пару дней очень болит. Потом ок. Лоб, межбровка, носогубка. Результатом очень довольна)
автор Менее Более • 06 сентября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Навколо очей не колете?